ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:54

Rikthehet greva e pezulluar e Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës

Rikthehet greva e pezulluar e Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës
Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës, ka njoftuar se nga data 1 korrik do të fillojë greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Përmes një njoftimi për media, sindikata ka bërë të ditur ...
Zeri | 25-Jun-2019 19:07
Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës, ka njoftuar se nga data 1 korrik do të fillojë greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Përmes një njoftimi për media, sindikata ka bërë të ditur ...

Më 1 korrik nis greva e pezulluar e Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës
Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës, ka njoftuar se nga data 1 korrik do të fillojë greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Përmes një njoftimi për media, sindikata ka bërë të ditur ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 18:31
Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës, ka njoftuar se nga data 1 korrik do të fillojë greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Përmes një njoftimi për media, sindikata ka bërë të ditur ...

Gjykatat dhe Prokuroritë e Kosovës më 1 korrik i rikthehen grevës
Rreth një vit pasi që kishte marr vendim për pezullimin e grevës, Sindikata e Pavarur e Judikaturës e Kosovës (SPJK), ka njoftuar se sërish do t’i rikthehet të njëjtit veprim sindikal. Kjo sindikatë, ka njoftuar se nga ...
Gazeta Monitor | 25-Jun-2019 18:00
Rreth një vit pasi që kishte marr vendim për pezullimin e grevës, Sindikata e Pavarur e Judikaturës e Kosovës (SPJK), ka njoftuar se sërish do t’i rikthehet të njëjtit veprim sindikal. Kjo sindikatë, ka njoftuar se nga ...

Më 1 korrik nis greva e pezulluar e Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës
Sindikata e Punëtorve të Judikatures, ka njoftuar se më 1 korrik të këtij viti fillon greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Njoftimi i plotë: Te nderuar perfaqesues te mediave, ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 17:57
Sindikata e Punëtorve të Judikatures, ka njoftuar se më 1 korrik të këtij viti fillon greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Njoftimi i plotë: Te nderuar perfaqesues te mediave, ...

Administrata e Gjykatave dhe Prokurorive hynë në grevë nga 1 korriku
Kryesia e Sindikatës së Pavarur e Judikaturës së Kosovës (SPJK) bën të ditur se nga 1 korriku do të riaktivizohet greva e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të republikës së Kosovës, raporton . Sipas njoftimit ...
Arbresh | 25-Jun-2019 17:33
Kryesia e Sindikatës së Pavarur e Judikaturës së Kosovës (SPJK) bën të ditur se nga 1 korriku do të riaktivizohet greva e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të republikës së Kosovës, raporton . Sipas njoftimit ...

Më 1 korrik nis greva e pezulluar e Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës
Sindikata e Punëtorve të Judikatures, ka njoftuar se më 1 korrik të këtij viti fillon greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Njoftimi i plotë: Te nderuar perfaqesues te mediave, ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 17:24
Sindikata e Punëtorve të Judikatures, ka njoftuar se më 1 korrik të këtij viti fillon greva e pezulluar e administratës së Gjykatave dhe Prokurorive të Kosovës. Njoftimi i plotë: Te nderuar perfaqesues te mediave, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved