ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:13

Oda e Mjekëve padit “mjeken popullore”, kundërshtonte vaksinimin

Oda e Mjekëve padit “mjeken popullore”, kundërshtonte vaksinimin
Oda e Mjekëve e padit mjeken Jadranka Biban për ofendim dhe shpifje për shkak të gjashtë statuseve të publikuara në rrjetin social “Facebook” në mars të këtij viti. Biban ka diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë, por nuk ...
Arbresh | 25-Jun-2019 16:59
Oda e Mjekëve e padit mjeken Jadranka Biban për ofendim dhe shpifje për shkak të gjashtë statuseve të publikuara në rrjetin social “Facebook” në mars të këtij viti. Biban ka diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë, por nuk ...

Oda e Mjekëve padit “mjeken popullore”, kundërshtonte vaksinimin
Oda e Mjekëve e padit mjeken Jadranka Biban për ofendim dhe shpifje për shkak të gjashtë statuseve të publikuara në rrjetin social “Facebook” në mars të këtij viti. Biban ka diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë, por nuk ...
Alsat-M | 25-Jun-2019 16:48
Oda e Mjekëve e padit mjeken Jadranka Biban për ofendim dhe shpifje për shkak të gjashtë statuseve të publikuara në rrjetin social “Facebook” në mars të këtij viti. Biban ka diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë, por nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved