ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/07/2019 20:26

Momenti kur trupat e shqiptarëve nxirren nga bunaret (Video)

Momenti kur trupat e shqiptarëve nxirren nga bunaret (Video)
Lufta në Kosovë la pas vetes një numër të madh krimesh duke filluar nga vrasjet e torturat prej më të tmerrshme, shumica prej të cilave nuk u zbardhën asnjëherë. Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër ...
Shenja | 25-Jun-2019 18:46
Lufta në Kosovë la pas vetes një numër të madh krimesh duke filluar nga vrasjet e torturat prej më të tmerrshme, shumica prej të cilave nuk u zbardhën asnjëherë. Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër ...

Pamje nga lufta në Kosovë: Kufomat e njerëzve në bunare e lumë
Në prill të vitit 1999 në Strellc të Dragashit, mediat ndërkombëtare kishin xhiruar pamjet rrenqethëse të kufomave të shqiptarëve të vrarë nga serbët që ishin future në bunarë dhe afër lumenjëve. Sipas dëshmitarëve 10 ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 16:31
Në prill të vitit 1999 në Strellc të Dragashit, mediat ndërkombëtare kishin xhiruar pamjet rrenqethëse të kufomave të shqiptarëve të vrarë nga serbët që ishin future në bunarë dhe afër lumenjëve. Sipas dëshmitarëve 10 ...

Pamje të rënda nga lufta në Kosovë: Momenti kur trupat e shqiptarëve nxirren nga bunaret
Lufta në Kosovë la pas vetes një numër të madh krimesh duke filluar nga vrasjet e torturat prej më të tmerrshme, shumica prej të cilave nuk u zbardhën asnjëherë. Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 15:26
Lufta në Kosovë la pas vetes një numër të madh krimesh duke filluar nga vrasjet e torturat prej më të tmerrshme, shumica prej të cilave nuk u zbardhën asnjëherë. Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër ...

Pamje të rënda nga lufta në Kosovë: Momenti kur trupat e shqiptarëve nxirren nga bunaret
Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër gjenocidet më të mëdha të kryer mbi shqiptarët. E pa dyshim se këtu rol të madh kanë luajtur mediat botërore të cilat kapën pamjet makabre të krimeve të kryera ...
Lajminet | 25-Jun-2019 15:18
Imazhet e këtyre krimeve bënë që bota të njohë një ndër gjenocidet më të mëdha të kryer mbi shqiptarët. E pa dyshim se këtu rol të madh kanë luajtur mediat botërore të cilat kapën pamjet makabre të krimeve të kryera ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved