ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 01:33

Pacolli: Të dënohen përpjekjet serbe për destabilizim të Kosovës

Pacolli: Të dënohen përpjekjet serbe për destabilizim të Kosovës
Ministri i Jashtëm i Serbisë Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 20:59
Ministri i Jashtëm i Serbisë Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...

Ankohet Beogradi: Shqiptarët kanë mbyllur rrugët e furnizimit me ushqime të serbëve
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç ka shprehur shqetësimin, siç është shprehur, “për shkak të presioneve të Prishtinës ndaj serbëve në veri të Kosovës”, raporton Telegrafi serb. Gjuriç ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 20:11
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç ka shprehur shqetësimin, siç është shprehur, “për shkak të presioneve të Prishtinës ndaj serbëve në veri të Kosovës”, raporton Telegrafi serb. Gjuriç ...

Mediat kosovare zbulojnë planin e “frikshëm” të Serbisë
Serbia me çdo kusht po tenton të inskenojë situata, të cilat do të paraqiteshin si katastrofë humanitare në veri të vendit. Burime të sigurta të RTK-së theksuan se këtë të enjte, autoritetet serbe planifikojnë të ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 16:04
Serbia me çdo kusht po tenton të inskenojë situata, të cilat do të paraqiteshin si katastrofë humanitare në veri të vendit. Burime të sigurta të RTK-së theksuan se këtë të enjte, autoritetet serbe planifikojnë të ...

Pacolli për “katastrofën humanitare” në veri: Bashkësia ndërkombëtare ta dënojë përpjekjen e Serbisë për ta destabilizuar Kosovën
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj skenarit të Serbisë për “katastrofën humanitare në veri”. Pacolli përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se nuk ka krizë humanitare që ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 19:26
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj skenarit të Serbisë për “katastrofën humanitare në veri”. Pacolli përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se nuk ka krizë humanitare që ...

Flet serbi i akuzuar për “krizën humanitare” në veri
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 23:20
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...

Flet serbi i akuzuar për “krizën humanitare” në veri
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...
InFokusi | 25-Jun-2019 22:11
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...

Pacolli: Të dënohen përpjekjet serbe për destabilizim të Kosovës
Ministri i Jashtëm i Serbisë Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...
Portalb | 25-Jun-2019 22:08
Ministri i Jashtëm i Serbisë Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...

Flet serbi i akuzuar për “krizën humanitare” në veri
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 22:07
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...

Mungesa e ushqimit dhe barnave në veri të Mitrovicës, mbledhje urgjente në Zveçan
Një takim i rëndësishëm është mbajtur sot në Zveçan në ora 19:00 në restorantin “M”. Siç ka mësuar portali arbresh.inf, aty kanë qenë të pranishëm të gjithë biznesmenët nga Kosova. Sipas burimeve të portalit ...
Arbresh | 25-Jun-2019 21:34
Një takim i rëndësishëm është mbajtur sot në Zveçan në ora 19:00 në restorantin “M”. Siç ka mësuar portali arbresh.inf, aty kanë qenë të pranishëm të gjithë biznesmenët nga Kosova. Sipas burimeve të portalit ...

Serbia po improvizon krizë humanitare në veri
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripërsëritur deklaratën që Kosova ka njohuri që në veri të vendit po bëhen përpjekjet për të improvizuar një “krizë humanitare”. Siç ka thënë ai, të martën, në një konferencë ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 18:16
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripërsëritur deklaratën që Kosova ka njohuri që në veri të vendit po bëhen përpjekjet për të improvizuar një “krizë humanitare”. Siç ka thënë ai, të martën, në një konferencë ...

“Krizë humanitare në veri” – Pacolli i kundërpërgjigjet Serbisë
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti, se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka pohuar se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...
Gazeta Monitor | 25-Jun-2019 21:07
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti, se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka pohuar se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...

Flet serbi i akuzuar për “krizën humanitare” në veri
Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e produkteve. Lexo edhe: Ministria përgënjeshtron Serbinë: Në veri nuk janë mbyllur barnatoret dhe nuk ka mungesë të ...
Lajminet | 25-Jun-2019 21:07
Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e produkteve. Lexo edhe: Ministria përgënjeshtron Serbinë: Në veri nuk janë mbyllur barnatoret dhe nuk ka mungesë të ...

Pacolli: Të dënohen përpjekjet serbe për destabilizim të Kosovës
Ministri i Jashtëm i Kosovës Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...
Gazeta55 | 25-Jun-2019 21:07
Ministri i Jashtëm i Kosovës Behgjet Pacolli ka shkruar se Serbia vazhdon përpjekjet e vazhdueshme për destabilizim të Kosovës. Pacolli thotë se nuk ka asnjë lloj krize humanitare në veriun e Kosovës dhe se gjithçka ...

“Mungesa e ushqimit në veri”, ministri Shala: Propagandë e Serbisë për ta hequr taksën
Mirëpo, tani kjo po vjen si një inskenim nga ana e Serbisë se kinse në veri të Kosovës po shkaktohet një krizë humanitare nga mungesa e ushqimit dhe barnave. Mediat serbe kanë raportuar vazhdimisht ditëve të fundit se ...
Lajminet | 25-Jun-2019 20:38
Mirëpo, tani kjo po vjen si një inskenim nga ana e Serbisë se kinse në veri të Kosovës po shkaktohet një krizë humanitare nga mungesa e ushqimit dhe barnave. Mediat serbe kanë raportuar vazhdimisht ditëve të fundit se ...

'Mungesa e ushqimit në veri', ministri Shala: Propagandë e Serbisë për ta hequr taksën
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditë më parë ka deklaruar se Beogradi po planifikon tërheqjen e mallrave në mënyrë që të shkaktojë katastrofë humanitare. Mirëpo, tani kjo po vjen si një inskenim nga ana e ...
Zeri | 25-Jun-2019 20:38
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditë më parë ka deklaruar se Beogradi po planifikon tërheqjen e mallrave në mënyrë që të shkaktojë katastrofë humanitare. Mirëpo, tani kjo po vjen si një inskenim nga ana e ...

Pacolli për “katastrofën humanitare” në veri: Bashkësia Ndërkombëtare ta dënojë përpjekjen e Serbisë për ta destabilizuar Kosovën
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj skenarit të Serbisë për “katastrofën humanitare në veri”. Pacolli përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se nuk ka krizë humanitare që ...
Medial | 25-Jun-2019 20:27
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj skenarit të Serbisë për “katastrofën humanitare në veri”. Pacolli përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se nuk ka krizë humanitare që ...

Pacolli thotë se nuk ka krizë humanitare në veri që nga viti 1999
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka thënë se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...
InFokusi | 25-Jun-2019 20:27
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka thënë se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...

Flet serbi i akuzuar për “krizën humanitare” në veri (VIDEO)
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 20:11
Shitoret në veri të Mitrovicës janë të furnizuara me bollëk. Edhe barnatoret kanë sasi të mjaftueshme të barnave. Mirëpo, intelegjenca kosovare ka informacione se në këtë pjesë të vendit do të inskenohet mungesa e ...

Pacolli thotë se nuk ka krizë humanitare në veri që nga viti 1999
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka thënë se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...
Gazeta Express | 25-Jun-2019 20:05
Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, duke demantuar mediat e Serbisë dhe autoritete e këtij shteti se po mundohen të inskenojnë krizë humanitare në Kosovë, ka thënë se “nuk ka krizë humanitare që nga viti 1999, kur ...

Kriza ‘e improvizuar’ humanitare në veri
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripërsëritur deklaratën që Kosova ka njohuri që në veri të vendit po bëhen përpjekjet për të improvizuar një “krizë humanitare”. Siç ka thënë ai, të martën, në një konferencë ...
Gazeta Monitor | 25-Jun-2019 20:02
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripërsëritur deklaratën që Kosova ka njohuri që në veri të vendit po bëhen përpjekjet për të improvizuar një “krizë humanitare”. Siç ka thënë ai, të martën, në një konferencë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved