ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Bullgaria akuzohet për racizëm dhe diskriminim ndaj pakicës maqedonase

Bullgaria akuzohet për racizëm dhe diskriminim ndaj pakicës maqedonase
Në raportin e fundit nga monitorimi i Komisionit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, në kuadër të monitorimit të post-dialogut me Bullgarinë, është konstatuar se Bullgaria ka racizëm dhe ka diskriminim ...
Arbresh | 25-Jun-2019 10:05
Në raportin e fundit nga monitorimi i Komisionit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, në kuadër të monitorimit të post-dialogut me Bullgarinë, është konstatuar se Bullgaria ka racizëm dhe ka diskriminim ...

Bullgaria akuzohet për racizëm dhe diskriminim ndaj pakicës maqedonase
Në raportin e fundit nga monitorimi i Komisionit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, në kuadër të monitorimit të post-dialogut me Bullgarinë, është konstatuar se Bullgaria ka racizëm dhe ka diskriminim ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 09:58
Në raportin e fundit nga monitorimi i Komisionit të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, në kuadër të monitorimit të post-dialogut me Bullgarinë, është konstatuar se Bullgaria ka racizëm dhe ka diskriminim ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved