ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 14:29

Basha-Ramës: Fati yt më i keq se i Ramiz Alisë, 30 qershori farsë

Basha-Ramës: Fati yt më i keq se i Ramiz Alisë, 30 qershori farsë
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “ Edi Rama ...
Mapo | 25-Jun-2019 22:07
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “ Edi Rama ...

Basha: Braktisni 30 qershorin, refuzoni Ramën, zgjedhjet s’do njihen
Kryedemokrati Lulzim Basha ka paralajmëruar këtë të martëse zgjedhjet e 30 qershorit janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Në deklaratën e tij për mediat këtë mbrëmje ai u ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë ta ...
VizionPlus | 25-Jun-2019 21:57
Kryedemokrati Lulzim Basha ka paralajmëruar këtë të martëse zgjedhjet e 30 qershorit janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Në deklaratën e tij për mediat këtë mbrëmje ai u ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë ta ...

?Basha paralajmëron mosnjohjen e zgjedhjeve
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Ai u bëri thirrje qytetarëve ...
Telegrafi | 25-Jun-2019 22:22
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Ai u bëri thirrje qytetarëve ...

Basha: Bojkotoni 30 qershorin, dhuna i intereson Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...
Gazeta Observer | 25-Jun-2019 22:36
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...

Mesazhi i Bashës: Braktiseni 30 Qershorin! Refuzojeni Edi Ramën!
Në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, kryedemokrati Lulzim Basha ka lëshuar një lumë akuzash ndaj kryeministrit Edi Rama, duke theksuar se zgjedhjet farsë të 30 qershorit do të jetë dhe fundi i tij politik. ...
Telegraf | 25-Jun-2019 21:42
Në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, kryedemokrati Lulzim Basha ka lëshuar një lumë akuzash ndaj kryeministrit Edi Rama, duke theksuar se zgjedhjet farsë të 30 qershorit do të jetë dhe fundi i tij politik. ...

Basha: Braktisni Edi Ramën dhe zgjedhjet e tij!
Në një dalje për mediat mbrëmjen e kësaj së marte, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndër të tjera, ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Duke theksuar se ky proces është i pavlefshëm, Basha tha se mënyra ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 22:30
Në një dalje për mediat mbrëmjen e kësaj së marte, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndër të tjera, ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Duke theksuar se ky proces është i pavlefshëm, Basha tha se mënyra ...

Basha: Opozita nuk vjen në pushtet me dhunë! Shqiptarë, braktisni Ramën të dielën
Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka dalë këtë të martë në mbrëmje në një konferencë të jashtëzakonshme, nga ku ka deklaruar se opozita nuk do të vijë në pushtet përmes dhunës, por duke rrëzuar kryeministrin së bashku ...
TetovaSot | 25-Jun-2019 22:27
Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka dalë këtë të martë në mbrëmje në një konferencë të jashtëzakonshme, nga ku ka deklaruar se opozita nuk do të vijë në pushtet përmes dhunës, por duke rrëzuar kryeministrin së bashku ...

Mesazhi i fortë i Bashës:Braktiseni 30 qershorin, refuzojeni Ramën
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Ai tha se ky proces është nul dhe zgjedhjet nuk do të njihen. Kryedemokrati tha se opozita ka dy kushte të ...
BalkanWeb | 25-Jun-2019 21:35
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Ai tha se ky proces është nul dhe zgjedhjet nuk do të njihen. Kryedemokrati tha se opozita ka dy kushte të ...

?Basha paralajmëron mosnjohjen e zgjedhjeve të 30 qershorit
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Ai u bëri thirrje qytetarëve ...
Indeks Online | 25-Jun-2019 22:12
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen. Ai u bëri thirrje qytetarëve ...

Basha-Ramës: Fati yt më i keq se i Ramiz Alisë
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “Edi Rama nuk ...
Lajmi i Fundit | 25-Jun-2019 22:00
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “Edi Rama nuk ...

?Basha paralajmëron mosnjohjen e zgjedhjeve
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen.
Kosova Press | 25-Jun-2019 21:57
Vetëm 5 ditë nga mbajtja e zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha paralajmëroi sonte se këto zgjedhje janë nul dhe si të tilla nuk do të njihen.

Basha, thirrje shqiptarëve: Braktiseni 30 Qershorin!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u bëri thirrje të gjtihë shqiptarëve mbrëmjen e së martës të braktisin zgjedhjet e 30 Qershorit, pasi ato janë nul dhe nuk do të njihen. Në një dalje për mediat nga selia ...
TV Klan | 25-Jun-2019 21:42
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u bëri thirrje të gjtihë shqiptarëve mbrëmjen e së martës të braktisin zgjedhjet e 30 Qershorit, pasi ato janë nul dhe nuk do të njihen. Në një dalje për mediat nga selia ...

Basha akuzë Ramës: Ke futur provokatorë në protestat e opozitës
Në deklaratën e sotme për mediat, referuar zgjedhjeve të 30 qershorit, Basha është shprehur se Rama po vepron ashtu sikurse çdo autokrat, duke mbajtur zgjedhje farsë. Kryedemokrati Basha i është kthyer kreut të qeverisë ...
Lajmi i Fundit | 25-Jun-2019 21:54
Në deklaratën e sotme për mediat, referuar zgjedhjeve të 30 qershorit, Basha është shprehur se Rama po vepron ashtu sikurse çdo autokrat, duke mbajtur zgjedhje farsë. Kryedemokrati Basha i është kthyer kreut të qeverisë ...

Basha: Rama as sa Ramiz Alia.
Në një dalje publike për mediat, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli për padinë që kryeministri Rama po përgatitet t’i bëjë gazetarit gjerman Peter Tiede, i cili ka publikuar audiopërgjimet në gazetën ...
Gazeta Dita | 25-Jun-2019 21:54
Në një dalje publike për mediat, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli për padinë që kryeministri Rama po përgatitet t’i bëjë gazetarit gjerman Peter Tiede, i cili ka publikuar audiopërgjimet në gazetën ...

“Braktisni 30 qershorin edhe refuzoni Edi Ramën. Opozita është shumica”
“ Braktiseni 30 Qershorin! Refuzojeni Edi Ramën! Këto zgjedhje janë nul. Ato nuk do të njihen”. Kështu apeloi kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Basha u bëri apel edhe punonjësve të administratës, të mos ...
Politiko | 25-Jun-2019 21:46
“ Braktiseni 30 Qershorin! Refuzojeni Edi Ramën! Këto zgjedhje janë nul. Ato nuk do të njihen”. Kështu apeloi kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Basha u bëri apel edhe punonjësve të administratës, të mos ...

Lulzim Basha: Opozita nuk vjen në pushtet përmes dhunës, por duke rrëzuar regjimin kriminal të Ramës
Gjatë fjalës së tij nga selia blu, kryetari i PD-së Lulzim Basha është shprehur se, opozita nuk do të vijë në pushtet përmes dhunës, por duke rrëzuar pushtetin kriminal të Edi Ramës. “Edhe pse një komunist, pjesë e ...
Telegraf | 25-Jun-2019 21:34
Gjatë fjalës së tij nga selia blu, kryetari i PD-së Lulzim Basha është shprehur se, opozita nuk do të vijë në pushtet përmes dhunës, por duke rrëzuar pushtetin kriminal të Edi Ramës. “Edhe pse një komunist, pjesë e ...

Basha-Ramës: Fati yt më i keq se i Ramiz Alisë
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “ Edi Rama ...
Mapo | 25-Jun-2019 21:26
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat u shpreh se zgjedhjet e kryeministrit Edi Rama më 30 Qershor janë farsë dhe ky do të jetë fundi i tij. Gjithashtu Basha u shpreh se “ Edi Rama ...

Basha: Bojkotoni 30 qershorin, dhuna i intereson Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...
Klan Kosova | 25-Jun-2019 21:42
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...

Basha: Bojkotoni 30 qershorin! Dhuna i intereson Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...
Lapsi | 25-Jun-2019 21:34
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve mbrëmjen e së martës duke u kërkuar shqiptarëve të bojkotojnë zgjedhjet e 30 qershorit. Sipas tij dhuna i intereson vetëm kryeministrit Rama. “Edhe pse një ...

Lulzim Basha thirrje shqiptarëve: Refuzojeni 30 qershorin, braktiseni sepse ne jemi shumica. Ju siguroj që gjerat do bëhen mirë
Kryetari i PD-së ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Ai tha se ky proces është nul dhe zgjedhjet nuk do të njihen. Kryedemokrati tha se opozita ka dy kushte të forta, që kanë të bëjmë me dënimin ...
Lexo | 25-Jun-2019 21:39
Kryetari i PD-së ftoi qytetarët që të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Ai tha se ky proces është nul dhe zgjedhjet nuk do të njihen. Kryedemokrati tha se opozita ka dy kushte të forta, që kanë të bëjmë me dënimin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved