ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 10:49

Arrestohet Bardh Spahia tek po vinte në Top Channel

Arrestohet Bardh Spahia tek po vinte në Top Channel
Bardh Spahia ish-deputeti i Partisë Demokratike u ndalua nga policia e Tiranës gjatë kohës që ishte duke udhetuar për të marrë pjesë në emisionin Open në Top channel.
Top Channel | 20-Jun-2019 03:02
Bardh Spahia ish-deputeti i Partisë Demokratike u ndalua nga policia e Tiranës gjatë kohës që ishte duke udhetuar për të marrë pjesë në emisionin Open në Top channel.

Reagon Basha për arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar ndaj arrestimit të ish deputetit të PS-së, Bardh Spahia që u bë teksa po vinte në studion e Open në Top Channel.
Top Channel | 20-Jun-2019 00:35
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar ndaj arrestimit të ish deputetit të PS-së, Bardh Spahia që u bë teksa po vinte në studion e Open në Top Channel.

Arrestimi i Bardh Spahisë, Lulzim Basha: Ne nuk do të ndalemi
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia. Me anë të një postimi në Facebook, Basha u shpreh se kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot ...
BalkanWeb | 20-Jun-2019 00:29
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia. Me anë të një postimi në Facebook, Basha u shpreh se kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot ...

Drejt studios televizive, policia ndalon ‘live’ ish-deputetin
Ish deputeti demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, teksa ishte nisur për të shkuar në emisionin “Open” në Top Channel. Në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 22:08
Ish deputeti demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, teksa ishte nisur për të shkuar në emisionin “Open” në Top Channel. Në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po ...

Ishte nisur drejt studios së “Open”/ Bardh Spahia ndalohet live nga policia
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij.
Top Channel | 19-Jun-2019 21:55
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij.

Në kërkim nga policia? Bardh Spahia pranon sfidën live në “Open”: Do vi deri aty!
Emisioni "Open" me Eni Vasilin ka pak që ka filluar në Top Channel, por ka nisur me debate të shumta.
Top Channel | 19-Jun-2019 21:34
Emisioni "Open" me Eni Vasilin ka pak që ka filluar në Top Channel, por ka nisur me debate të shumta.

VIDEO: Ish-deputeti i PD-së arrestohet live, ndërsa shkonte në emision tek Top Channel për të sfiduar policinë
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Ish-deputeti demokrat në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po kërkohej nga policia, pas ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 22:08
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Ish-deputeti demokrat në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po kërkohej nga policia, pas ...

Flet nga “arratia” Bardh Spahia: Jam këtu në selinë e PD
Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim për ngjarjet e së martës në KZAZ-në e Bashkisë Shkodër. Lajmi më pas u konfirmua dhe nga vetë ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 19:29
Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim për ngjarjet e së martës në KZAZ-në e Bashkisë Shkodër. Lajmi më pas u konfirmua dhe nga vetë ...

Meqë Shqipëria nuk ka burra, por burracakë, shpresa është ta shpërojnë gratë
Nga Gazmend Kapllani Meqenese Shqiperia nuk ka burra por burracake kleptokrate dhe te dhunshem qe na kane katandisur turpin e Europes, e vetmja shprese qe ka patur dhe qe ka eshte qe ta shpetojne grate… “Të dashur ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 17:22
Nga Gazmend Kapllani Meqenese Shqiperia nuk ka burra por burracake kleptokrate dhe te dhunshem qe na kane katandisur turpin e Europes, e vetmja shprese qe ka patur dhe qe ka eshte qe ta shpetojne grate… “Të dashur ...

“Lironi të arrestuarit” ish-deputetë takim me kreun e policisë Shkodër
SHKODER Ndërsa situata vijon të mbetet e tensionuar në Shkodër, ish deputetët e PD Lorenc Luka dhe Izmira Ulqinaku, kreu i PD në këtë qark Xhevdet Amuli si edhe përfaqësuesit ligjor të demokratëve, kanë kërkuar një ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 13:15
SHKODER Ndërsa situata vijon të mbetet e tensionuar në Shkodër, ish deputetët e PD Lorenc Luka dhe Izmira Ulqinaku, kreu i PD në këtë qark Xhevdet Amuli si edhe përfaqësuesit ligjor të demokratëve, kanë kërkuar një ...

PD i përgjigjet Ramës për vizat: Kërcënon shqiptarët, nuk ndalemi
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, është shpallur në kërkim nga policia, pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në shkollën “Shejnza Juka”, në të cilën ndodheshin materialet zgjedhore. Protestuesit i ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 13:08
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, është shpallur në kërkim nga policia, pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në shkollën “Shejnza Juka”, në të cilën ndodheshin materialet zgjedhore. Protestuesit i ...

Shpallet në kërkim ish-deputeti i PD, Bardh Spahia
Është shpallur në kërkim nga policia ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Mësohet se Spahia është shpallur në kërkim pas incidenteve të mbrëmshme në Shkodër, ku mbështetësit e opozitës i vunë flakën klasës ...
Top Channel | 19-Jun-2019 12:27
Është shpallur në kërkim nga policia ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Mësohet se Spahia është shpallur në kërkim pas incidenteve të mbrëmshme në Shkodër, ku mbështetësit e opozitës i vunë flakën klasës ...

Djegia e KZAZ-së në Shkodër, ish-deputeti i PD, Bardh Spahia shpallet në kërkim
Një ditë pas sulmeve në Shkodër dhe Tropojë policia ka nisur arrestimet e përfaqësuesve dhe militantëve të PD-së dhe opozitës së bashkuar. Pas 5 të arrestuarve në Shkodër dhe 7 në Tropojë është shpallur në kërkim edhe ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 12:41
Një ditë pas sulmeve në Shkodër dhe Tropojë policia ka nisur arrestimet e përfaqësuesve dhe militantëve të PD-së dhe opozitës së bashkuar. Pas 5 të arrestuarve në Shkodër dhe 7 në Tropojë është shpallur në kërkim edhe ...

VIDEO/ Ish-deputeti i PD u arrestua LIVE duke shkuar në Top Channel
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...
Lapsi | 19-Jun-2019 23:49
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...

Arrestohet ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia
Policia e Shkodrës ka arrestuar para pak çastesh ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia. Ai kërkohej për ngjarjet e ndodhura mbrëmjen e së martës në KZAZ-në 3 pranë shkollës “Shenjaze Juka” e cila u sulmua nga zyrtarë të ...
Lapsi | 19-Jun-2019 23:32
Policia e Shkodrës ka arrestuar para pak çastesh ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia. Ai kërkohej për ngjarjet e ndodhura mbrëmjen e së martës në KZAZ-në 3 pranë shkollës “Shenjaze Juka” e cila u sulmua nga zyrtarë të ...

Thyerje xhamash dhe vendosje zjarri në shkollë, policia shpall në kërkim ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, është shpallur në kërkim nga Policia e Shkodrës. Spahia akuzohet për incidentin në shkollë ‘Shejnaze Juka’. Policia e akuzon ish-deputetin për thyerjen e xhamave dhe ...
Telegraf | 19-Jun-2019 13:29
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, është shpallur në kërkim nga Policia e Shkodrës. Spahia akuzohet për incidentin në shkollë ‘Shejnaze Juka’. Policia e akuzon ish-deputetin për thyerjen e xhamave dhe ...

Përplasjet/“Lironi të arrestuarit ose..”, paralajmëron PD Shkodër
“Lironi të arrestuarit ose do të përballeni me qindra mijëra qytetarë tek dyert e policisë”. Ky ka qenë paralajmërimi që Partia Demokratike i ka bërë policisë dhe shtetit pas përplasjeve të djeshme në KZAZ-në e ngritur ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 11:48
“Lironi të arrestuarit ose do të përballeni me qindra mijëra qytetarë tek dyert e policisë”. Ky ka qenë paralajmërimi që Partia Demokratike i ka bërë policisë dhe shtetit pas përplasjeve të djeshme në KZAZ-në e ngritur ...

Policia e Tiranës shoqëron ish-deputetin demokrat Bardh Spahia
Policia e Tiranës ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Bardh Spahia, lidhur me djegien e materialeve zgjedhore mbrëmjen e së martës, në KZAZ nr 5 në Shkodër. Shoqërimi i Spahiut është bërë në orët e vona të mbrëmjes, ...
ABCNews | 19-Jun-2019 23:18
Policia e Tiranës ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Bardh Spahia, lidhur me djegien e materialeve zgjedhore mbrëmjen e së martës, në KZAZ nr 5 në Shkodër. Shoqërimi i Spahiut është bërë në orët e vona të mbrëmjes, ...

Rama për zjarrin në shkollë: E turpshme, po bëjnë përpjekje të dëshpëruara
Kryeministri Edi Rama e ka konsideruar të turpshme ngjarjen e ndodhur dje në Shkodër, me djegien e materialeve zgjedhore brenda shkollës “Shejnza Juka”. Gjatë një takimi me banorë të Tiranës, ku i pranishëm ishte edhe ...
Top Channel | 19-Jun-2019 11:30
Kryeministri Edi Rama e ka konsideruar të turpshme ngjarjen e ndodhur dje në Shkodër, me djegien e materialeve zgjedhore brenda shkollës “Shejnza Juka”. Gjatë një takimi me banorë të Tiranës, ku i pranishëm ishte edhe ...

Djegia e shkollës në Shkodër nga militantë të PD, Hajdari: Do jap rrogën për ta riparuar
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, pas pamjeve të mbrëmshme ku disa militantë i vunë flakën një shkolle në Shkodër me qëllim djegien e materialeve zgjedhore që gjendeshin në të.
Top Channel | 19-Jun-2019 10:55
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, pas pamjeve të mbrëmshme ku disa militantë i vunë flakën një shkolle në Shkodër me qëllim djegien e materialeve zgjedhore që gjendeshin në të.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved