ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:09

Arrestimi i Bardh Spahisë, Lulzim Basha: Ne nuk do të ndalemi

Arrestimi i Bardh Spahisë, Lulzim Basha: Ne nuk do të ndalemi
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia. Me anë të një postimi në Facebook, Basha u shpreh se kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot ...
BalkanWeb | 20-Jun-2019 00:29
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia. Me anë të një postimi në Facebook, Basha u shpreh se kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot ...

Taulant Balla në Open jep emrin e personit që ka përgatitur audiopërgjimet
Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales.
Top Channel | 19-Jun-2019 23:03
Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales.

Balla në “Open”: Të arrestohet kushdo që ka përgjegjësi penale për blerjen e votës
Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla deklaroi në emisionin Open se prokuroria duhet të hetojë dhe në fund do të duhet të arrestojë përgjegjësit nga përgjimet e Bild, nëse arrihet të gjenden prova për ...
Top Channel | 19-Jun-2019 22:35
Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla deklaroi në emisionin Open se prokuroria duhet të hetojë dhe në fund do të duhet të arrestojë përgjegjësit nga përgjimet e Bild, nëse arrihet të gjenden prova për ...

Lista/ Kush janë zyrtarët e PD në kërkim nga policia në Shkodër
Pas përplasjeve të djeshme në KZAZ e Shkodrës mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore edhe mbështetësve të opozitës policia arrestoi 5 persona, ndërsa 14 janë shpallur në kërkim. Ndërkaq, 2 janë proceduar në gjendje ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 22:29
Pas përplasjeve të djeshme në KZAZ e Shkodrës mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore edhe mbështetësve të opozitës policia arrestoi 5 persona, ndërsa 14 janë shpallur në kërkim. Ndërkaq, 2 janë proceduar në gjendje ...

Drejt studios televizive, policia ndalon ‘live’ ish-deputetin
Ish deputeti demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, teksa ishte nisur për të shkuar në emisionin “Open” në Top Channel. Në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 22:08
Ish deputeti demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, teksa ishte nisur për të shkuar në emisionin “Open” në Top Channel. Në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po ...

VIDEO: Ish-deputeti i PD-së arrestohet live, ndërsa shkonte në emision tek Top Channel për të sfiduar policinë
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Ish-deputeti demokrat në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po kërkohej nga policia, pas ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 22:08
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Ish-deputeti demokrat në një lidhje direkte në emisionin Open, u pyet nga gazetarët nëse ishte në dijeni se po kërkohej nga policia, pas ...

Ishte nisur drejt studios së “Open”/ Bardh Spahia ndalohet live nga policia
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij.
Top Channel | 19-Jun-2019 21:55
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij.

Në kërkim nga policia? Bardh Spahia pranon sfidën live në “Open”: Do vi deri aty!
Emisioni "Open" me Eni Vasilin ka pak që ka filluar në Top Channel, por ka nisur me debate të shumta.
Top Channel | 19-Jun-2019 21:34
Emisioni "Open" me Eni Vasilin ka pak që ka filluar në Top Channel, por ka nisur me debate të shumta.

VIDEO/ Ish-deputeti i PD u arrestua LIVE duke shkuar në Top Channel
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...
Lapsi | 19-Jun-2019 23:49
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...

Arrestohet ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia
Policia e Shkodrës ka arrestuar para pak çastesh ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia. Ai kërkohej për ngjarjet e ndodhura mbrëmjen e së martës në KZAZ-në 3 pranë shkollës “Shenjaze Juka” e cila u sulmua nga zyrtarë të ...
Lapsi | 19-Jun-2019 23:32
Policia e Shkodrës ka arrestuar para pak çastesh ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia. Ai kërkohej për ngjarjet e ndodhura mbrëmjen e së martës në KZAZ-në 3 pranë shkollës “Shenjaze Juka” e cila u sulmua nga zyrtarë të ...

Flet nga “arratia” Bardh Spahia: Jam këtu në selinë e PD
Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim për ngjarjet e së martës në KZAZ-në e Bashkisë Shkodër. Lajmi më pas u konfirmua dhe nga vetë ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 19:29
Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim për ngjarjet e së martës në KZAZ-në e Bashkisë Shkodër. Lajmi më pas u konfirmua dhe nga vetë ...

Policia e Tiranës shoqëron ish-deputetin demokrat Bardh Spahia
Policia e Tiranës ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Bardh Spahia, lidhur me djegien e materialeve zgjedhore mbrëmjen e së martës, në KZAZ nr 5 në Shkodër. Shoqërimi i Spahiut është bërë në orët e vona të mbrëmjes, ...
ABCNews | 19-Jun-2019 23:18
Policia e Tiranës ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Bardh Spahia, lidhur me djegien e materialeve zgjedhore mbrëmjen e së martës, në KZAZ nr 5 në Shkodër. Shoqërimi i Spahiut është bërë në orët e vona të mbrëmjes, ...

Foto/ Ish-deputetët kërkojnë lirimin e tij, Spahia i përshëndet me dy gishtat nga brenda policisë
Ish-deputetët e Partisë Demokratike vazhdojnë të qëndrojnë përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës duke kërkuar lirimin e Bardh Spahisë, i cili u arrestua pak orë më parë në lidhje me djegien e KZAZ-së mbrëmjen e ...
Dritare | 20-Jun-2019 00:18
Ish-deputetët e Partisë Demokratike vazhdojnë të qëndrojnë përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës duke kërkuar lirimin e Bardh Spahisë, i cili u arrestua pak orë më parë në lidhje me djegien e KZAZ-së mbrëmjen e ...

Ndalimi i Bardh Spahisë, mbështetës të PD-së protestë tek Drejtoria e Policisë
Pas ndalimit të ish-deputetit Bardh Spahia pak më parë nga policia e Tiranës, mbështetës të PD-së kanë filluar të mblidhen para Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Sipas informacioneve pritet që para Drejtorisë së ...
Dritare | 20-Jun-2019 00:18
Pas ndalimit të ish-deputetit Bardh Spahia pak më parë nga policia e Tiranës, mbështetës të PD-së kanë filluar të mblidhen para Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Sipas informacioneve pritet që para Drejtorisë së ...

VIDEO/ Ish-deputeti i PD u arrestua LIVE duke shkuar në Top Channel
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...
Gazeta Monitor | 20-Jun-2019 00:01
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij pasi ish-deputeti demokrat po paraqitej për një lidhje direkte në emisionin Open. ...

Të arrestohet kushdo që ka përgjegjësi penale për blerjen e votës
TIRANË, 19 qershor/MEDIAL/- Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla deklaroi sot se “prokuroria duhet të hetojë dhe në fund do të duhet të arrestojë përgjegjësit nga përgjimet e Bild, nëse arrihet të ...
Medial | 19-Jun-2019 23:53
TIRANË, 19 qershor/MEDIAL/- Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla deklaroi sot se “prokuroria duhet të hetojë dhe në fund do të duhet të arrestojë përgjegjësit nga përgjimet e Bild, nëse arrihet të ...

Ish-deputeti shqiptar arrestohet gjatë transmetimit live
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij. Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, në një lidhje direkte në emisionin Open, u ...
Gazeta Observer | 19-Jun-2019 23:28
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij. Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, në një lidhje direkte në emisionin Open, u ...

Ish-deputeti shqiptar arrestohet gjatë transmetimit live
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij. Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, në një lidhje direkte në emisionin Open, u ...
Zeri | 19-Jun-2019 23:21
Demokrati Bardh Spahia është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim. Top Channel ka transmetuar live pamjet nga ndalimi i tij. Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, në një lidhje direkte në emisionin Open, u ...

“Gangsterët rrëmbejnë Dhurata Çupin”, Berisha: Akt kriminal!
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shoqërimin në komisariatin e Burrelit të ish-deputetes demokrate, Dhurata Çupi, pas përplasjeve në KZAZ e kësaj bashkie. Në një reagim të ashpër në “Facebook”, ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 16:59
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shoqërimin në komisariatin e Burrelit të ish-deputetes demokrate, Dhurata Çupi, pas përplasjeve në KZAZ e kësaj bashkie. Në një reagim të ashpër në “Facebook”, ...

Taulant Balla jep emrin e personit që ka përgatitur audiopërgjimet
Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales. Drejtuesja e emisionit Open Eni Vasili e ...
Lajmi i Fundit | 19-Jun-2019 23:14
Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales. Drejtuesja e emisionit Open Eni Vasili e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved