ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:00

Tayna ndan me fansat arritjen e saj

Tayna ndan me fansat arritjen e saj
Një ndër këngëtaret e popit më me influencë në Shqipëri dhe Kosovë, Tayna, në një postim në llogarinë e saj në "Instagram", ka ndarë me fansat momentin e bukur të diplomimit.
Top Channel | 19-Jun-2019 21:02
Një ndër këngëtaret e popit më me influencë në Shqipëri dhe Kosovë, Tayna, në një postim në llogarinë e saj në "Instagram", ka ndarë me fansat momentin e bukur të diplomimit.

Nuk ka më vend për dyshime, Jonida kapet e përqafuar me Romeon
Prej kohësh po përflitet se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje. Dyshja ka preferuar të mos e konfirmojnë lidhjen megjithatë janë postimet nga vende të ...
Telegraf | 19-Jun-2019 20:26
Prej kohësh po përflitet se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje. Dyshja ka preferuar të mos e konfirmojnë lidhjen megjithatë janë postimet nga vende të ...

Remzie Osmani thotë se do të ishte grimere e mirë nëse nuk do të bëhej këngëtare
Këngëtarja e njohur nga Kosova, Remzie Osmani, ka qenë e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon në Top Channel. Edhe pse është afër të pesëdhjetave, këngëtarja dukej në formë të mirë dhe tepër e kuruar gjatë ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 22:35
Këngëtarja e njohur nga Kosova, Remzie Osmani, ka qenë e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon në Top Channel. Edhe pse është afër të pesëdhjetave, këngëtarja dukej në formë të mirë dhe tepër e kuruar gjatë ...

E pëson keq, Ronela bie nga shkallët gjatë xhirimeve (Video)
mapo.al Këngëtarja Ronela Hajati u ka treguar ndjekësve të saj në “Instagram” se jo çdo gjë është ashtu sikurse duket në ekran. Ronela ka ndarë një nga prapaskenat e klipit më të fundit “Lage”, ku shihet teksa rrëzohet ...
Mapo | 19-Jun-2019 16:33
mapo.al Këngëtarja Ronela Hajati u ka treguar ndjekësve të saj në “Instagram” se jo çdo gjë është ashtu sikurse duket në ekran. Ronela ka ndarë një nga prapaskenat e klipit më të fundit “Lage”, ku shihet teksa rrëzohet ...

Pas shkurorëzimit, Adele po i kushton vëmendje dukjes së saj
Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë njerëz po shkruajnë në media për këngëtaren britanike, Adele, e cila u shkurorëzua nga Simone Konecki, me të cilin e ka një djalë. Pas divorcit, Adele ka përjetuar një transformim të ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 22:11
Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë njerëz po shkruajnë në media për këngëtaren britanike, Adele, e cila u shkurorëzua nga Simone Konecki, me të cilin e ka një djalë. Pas divorcit, Adele ka përjetuar një transformim të ...

Këngëtarja Ronela Hajati rrëzohet nga shkallët, videoja virale
Këngëtarja Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerrë një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite. Pak minuta më parë Ronela ka publikuar edhe një video ku tregon se çka hequr ...
BalkanWeb | 19-Jun-2019 15:48
Këngëtarja Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerrë një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite. Pak minuta më parë Ronela ka publikuar edhe një video ku tregon se çka hequr ...

Lionheart ndërron jetë në moshë 35 vjeçare
Mundësi britanik, Lionheart, ka ndërruar jetë në moshë 35 vjeçare. Adrian McCallum (emri i vërtetë i sportistit) ka qenë kampion në fuqi në divizionin ICW. Për më shumë se një dekadë, ai ka qenë emri dhe shtylla ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 21:51
Mundësi britanik, Lionheart, ka ndërruar jetë në moshë 35 vjeçare. Adrian McCallum (emri i vërtetë i sportistit) ka qenë kampion në fuqi në divizionin ICW. Për më shumë se një dekadë, ai ka qenë emri dhe shtylla ...

VIDEO/ Jonida Maliqi kapet “mat” në pishinë, skena erotike me aktorin e humorit shqiptar
Disa muaj më parë, u hodhën dyshime në mediat rozë se këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje, lajm i cili më pas u fshi dhe nuk u mësua kurrë arsyeja. Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur ...
GazetaTema | 19-Jun-2019 15:48
Disa muaj më parë, u hodhën dyshime në mediat rozë se këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje, lajm i cili më pas u fshi dhe nuk u mësua kurrë arsyeja. Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur ...

S4MM lanson “Mir se vjen”, reperi nis publikimin e këngëve nga albumi i ri
Reperi S4MM ka nisur me publikimin e këngëve që janë pjesë e albumit të ri në periudhën që e ka quajtur si “Java e Legjendës” (“Week of The Legend”). Kënga mban titullin “Mir se vjen” me muzikë nga Niza dhe Don Gima, ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 19:28
Reperi S4MM ka nisur me publikimin e këngëve që janë pjesë e albumit të ri në periudhën që e ka quajtur si “Java e Legjendës” (“Week of The Legend”). Kënga mban titullin “Mir se vjen” me muzikë nga Niza dhe Don Gima, ...

Nuk do të mungojë edhe ana sensuale në klipin e Adelinës me Rinën
Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Adelina Ismailit dhe Rina Balajt, ato vazhdojnë të publikojnë fragmente nga videoklipi në pritje. “Qikat” është titulli i këngës që do të vijë duet i dy ...
Telegrafi | 19-Jun-2019 18:34
Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Adelina Ismailit dhe Rina Balajt, ato vazhdojnë të publikojnë fragmente nga videoklipi në pritje. “Qikat” është titulli i këngës që do të vijë duet i dy ...

Albani gjatë duetit me Miriamin në Prishtinë, zbulon para publikut se po bëhen sërish prindër
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani po presin fëmijën e dytë. Alban Skenderaj ka mbajtur sonte koncertin e tij ‘Hapesira e një ëndrre’ në Prishtinë. E mes emocioneve para një publiku të zjarrtë me më se 3000 personave të ...
Gazeta Express | 20-Jun-2019 00:11
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani po presin fëmijën e dytë. Alban Skenderaj ka mbajtur sonte koncertin e tij ‘Hapesira e një ëndrre’ në Prishtinë. E mes emocioneve para një publiku të zjarrtë me më se 3000 personave të ...

Nicki Minaj paralajmëron këngën e re, zbulon datën e publikimit
Reperja kontroverse, Nicki Minaj ka finalizuar projektin e ri të cilin e ka paralajmëruar prej kohësh. Përmes llogarisë së saj në ‘Instagram’ ku ndiqet nga më shumë se 103 milionë persona, reperja ka zbuluar datën e ...
Indeks Online | 19-Jun-2019 23:58
Reperja kontroverse, Nicki Minaj ka finalizuar projektin e ri të cilin e ka paralajmëruar prej kohësh. Përmes llogarisë së saj në ‘Instagram’ ku ndiqet nga më shumë se 103 milionë persona, reperja ka zbuluar datën e ...

Seksbomba ruse arrin suksesin e madh, qeras me dy foto fantastike (FOTO)
Anastasyia Kvitko është një nga modelet më të nxehta në botë. Rusja 24 vjeçare është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku poston shumë foto dhe video provokuese. Ajo së fundmi ka festuar arritjen e 10 milionë ...
TetovaSot | 19-Jun-2019 23:49
Anastasyia Kvitko është një nga modelet më të nxehta në botë. Rusja 24 vjeçare është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku poston shumë foto dhe video provokuese. Ajo së fundmi ka festuar arritjen e 10 milionë ...

Anxhelina, si sirenë në Francë, por deti shumë i ftohtë
Këngëtarja dhe bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur Saint Tropez për të pushuar, por duket se deti atje ende është i ftohtë për bukuroshen shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj ka filluar pushimet në Europë. Ajo është ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 23:45
Këngëtarja dhe bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur Saint Tropez për të pushuar, por duket se deti atje ende është i ftohtë për bukuroshen shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj ka filluar pushimet në Europë. Ajo është ...

Shiu e merr krejtësisht autobusin në Serbi (VIDEO)
Reshjet e vazhdueshme të shiut gjatë këtyre ditëve ishin të pranishme edhe në Serbi. Madje këto reshje të shiut sot në Beograd penguan edhe qarkullimin e autobusit të linjës ’37’. Të gjithë pasagjerët e kësaj linje ...
TetovaSot | 19-Jun-2019 23:33
Reshjet e vazhdueshme të shiut gjatë këtyre ditëve ishin të pranishme edhe në Serbi. Madje këto reshje të shiut sot në Beograd penguan edhe qarkullimin e autobusit të linjës ’37’. Të gjithë pasagjerët e kësaj linje ...

Ndërron jetë sportisti i njohur në moshën 35-vjeçare
Mundësi britanik, Lionheart, ka ndërruar jetë në moshë 35 vjeçare. Adrian McCallum (emri i vërtetë i sportistit) ka qenë kampion në fuqi në divizionin ICË. Për më shumë se një dekadë, ai ka qenë emri dhe shtylla ...
Zeri | 19-Jun-2019 23:18
Mundësi britanik, Lionheart, ka ndërruar jetë në moshë 35 vjeçare. Adrian McCallum (emri i vërtetë i sportistit) ka qenë kampion në fuqi në divizionin ICË. Për më shumë se një dekadë, ai ka qenë emri dhe shtylla ...

Momenti emocionues kur Miriami gjatë koncertit jep lajmin se është shtatzënë
Dy këngëtarët e njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen sërish prindër pasi kjo e fundit është shtatzënë, shkruan . Lajmin emocionues, ajo e ka ndarë gjatë koncertit të bashkëshortit të saj, i cili po ...
Lajminet | 19-Jun-2019 23:18
Dy këngëtarët e njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen sërish prindër pasi kjo e fundit është shtatzënë, shkruan . Lajmin emocionues, ajo e ka ndarë gjatë koncertit të bashkëshortit të saj, i cili po ...

Përgatitet për klipin e ri, Ronela Hajati bie nga shkallët!!
Ronela Hajati nuk ndalet: pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me Don Phenom, këngëtarja njoftoi se do të sjellë shumë shpejt një hit të ri, të titulluar ‘Lage’ . Ai duhet të mbërrijë për publikun në 21 qershor, dhe ...
Bordo | 19-Jun-2019 22:57
Ronela Hajati nuk ndalet: pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me Don Phenom, këngëtarja njoftoi se do të sjellë shumë shpejt një hit të ri, të titulluar ‘Lage’ . Ai duhet të mbërrijë për publikun në 21 qershor, dhe ...

Shiu e merr krejtësisht autobusin në Serbi
Reshjet e vazhdueshme të shiut gjatë këtyre ditëve ishin të pranishme edhe në Serbi. Madje këto reshje të shiut sot në Beograd penguan edhe qarkullimin e autobusit të linjës ’37’. Të gjithë pasagjerët e kësaj linje ...
Gazeta Express | 19-Jun-2019 22:57
Reshjet e vazhdueshme të shiut gjatë këtyre ditëve ishin të pranishme edhe në Serbi. Madje këto reshje të shiut sot në Beograd penguan edhe qarkullimin e autobusit të linjës ’37’. Të gjithë pasagjerët e kësaj linje ...

Seksbomba ruse arrin suksesin e madh, qeras me dy foto fantastike
Anastasyia Kvitko është një nga modelet më të nxehta në botë. Rusja 24 vjeçare është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku poston shumë foto dhe video provokuese. Ajo së fundmi ka festuar arritjen e 10 milionë ...
InFokusi | 19-Jun-2019 22:35
Anastasyia Kvitko është një nga modelet më të nxehta në botë. Rusja 24 vjeçare është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku poston shumë foto dhe video provokuese. Ajo së fundmi ka festuar arritjen e 10 milionë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved