ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:34

12 rregulla financiare për të kufizuar shpenzimet pa nevojë

12 rregulla financiare për të kufizuar shpenzimet pa nevojë
Të gjithë ne kemi ëndrrat tona, shumë prej të cilave shpesh kërkojnë shumë para. Pra, duhet të mësojmë t’i përdorim paratë siç duhet për të ruajtur sa duhet për diçka që duam. Por kursimi i parave është një formë arti ...
EkonomiaOnline | 16-Jun-2019 11:43
Të gjithë ne kemi ëndrrat tona, shumë prej të cilave shpesh kërkojnë shumë para. Pra, duhet të mësojmë t’i përdorim paratë siç duhet për të ruajtur sa duhet për diçka që duam. Por kursimi i parave është një formë arti ...

Artisti nga Afrika e Jugut që e shfrytëzon kafenë për art
Enoh Mlangeni nuk mund të përballojë shpenzimet për blerjen e ngjyrave për pikturim, kështu që përdor kafen në vend të tyre. Së fundmi, 27-vjeçari ngeci në këtë formë të artit, kur ai derdhi kafe në një punim arti dhe ...
AlbInfo | 15-Jun-2019 14:43
Enoh Mlangeni nuk mund të përballojë shpenzimet për blerjen e ngjyrave për pikturim, kështu që përdor kafen në vend të tyre. Së fundmi, 27-vjeçari ngeci në këtë formë të artit, kur ai derdhi kafe në një punim arti dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved