ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:36

Tiranë, arrestohen dy persona për armëmbajtje pa leje

Tiranë, arrestohen dy persona për armëmbajtje pa leje
Policia e Tiranës ka arrestuar pasditen e së dielës dy persona të cilët mbanin me vete armë pa leje. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit qarkullonin me një fuoristradë të hapur sportive dhe në momentin që janë ...
Top Channel | 28-Aug-2016 17:07
Policia e Tiranës ka arrestuar pasditen e së dielës dy persona të cilët mbanin me vete armë pa leje. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit qarkullonin me një fuoristradë të hapur sportive dhe në momentin që janë ...

Mbanin armë në shtëpi dhe ushtronin dhunë, 2 në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur dy raste për armëmbajtje pa leje, ndërsa ka vënë në pranga poseduesit e tyre. Sipas policisë njëri prej të arrestuarve është kapur duke lëvizur me armë në brez në kryeqytet në rrugën ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 14:12
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur dy raste për armëmbajtje pa leje, ndërsa ka vënë në pranga poseduesit e tyre. Sipas policisë njëri prej të arrestuarve është kapur duke lëvizur me armë në brez në kryeqytet në rrugën ...

Dhunoi bashkëshorten në sy të fëmijëve, pranga 48 vjeçarit në Korçë
Policia e Korçës ka vënë në pranga një 48 vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Sipas uniformave blu ndalimi i shtetasit me iniciale A.L, 48 vjeç, banues në fshatin Barç, është bërë ...
VizionPlus | 15-Jun-2019 16:50
Policia e Korçës ka vënë në pranga një 48 vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Sipas uniformave blu ndalimi i shtetasit me iniciale A.L, 48 vjeç, banues në fshatin Barç, është bërë ...

Dhunë dhe armëmbajtje pa leje, pranga dy personave në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për amrëmbajtje pa leje dhe dhunë në familje. Të ndaluarit janë shtetasit me iniciale A.D, 23 vjeç dhe B.F, 42 vjeç banues në Tiranë. Sipas policisë 23 vjeçari ...
VizionPlus | 15-Jun-2019 14:31
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për amrëmbajtje pa leje dhe dhunë në familje. Të ndaluarit janë shtetasit me iniciale A.D, 23 vjeç dhe B.F, 42 vjeç banues në Tiranë. Sipas policisë 23 vjeçari ...

Me armë në brez, arrestohen dy persona në Tiranë
Forcat e Posaçme “Shqiponjat” kanë goditur dy raste të armëmbajtjes pa leje në Tiranë. Në bashkëpunim me policinë, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin A.D, 23 vjeç, banues në Tiranë. Ai u kap me armë zjarri pistoletë ...
Telegraf | 15-Jun-2019 14:30
Forcat e Posaçme “Shqiponjat” kanë goditur dy raste të armëmbajtjes pa leje në Tiranë. Në bashkëpunim me policinë, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin A.D, 23 vjeç, banues në Tiranë. Ai u kap me armë zjarri pistoletë ...

Nën akuzë për përndjekje, arrestohet 34-vjeçari
Forcat e policisë së Malësisë së Madhe, pas një pune të mirëorganizuar bazuar në informacione të siguruara në rrugë operative, kanë lokalizuar dhe kapur shtetasin në kërkim B.R. vjeç 34, banues në Koplik për llogari të ...
Top Channel | 15-Jun-2019 11:36
Forcat e policisë së Malësisë së Madhe, pas një pune të mirëorganizuar bazuar në informacione të siguruara në rrugë operative, kanë lokalizuar dhe kapur shtetasin në kërkim B.R. vjeç 34, banues në Koplik për llogari të ...

Zbardhet skema/ Si u korruptua doganieri në Kakavijë. 3 në pranga
GJIROKASTËR Detaje të reja janë zbardhur për aksionin e Policisë sot në Gjirokastër, ku tre persona përfunduan në pranga. Sipas Policisë, në kuadër të operacionit të koduar “Befasia” është bërë e mundur të zbardhet ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 11:30
GJIROKASTËR Detaje të reja janë zbardhur për aksionin e Policisë sot në Gjirokastër, ku tre persona përfunduan në pranga. Sipas Policisë, në kuadër të operacionit të koduar “Befasia” është bërë e mundur të zbardhet ...

Rinasi/Informonte grabitësit për paratë, identifikohet i arrestuari
TIRANË Një tjetër person është shoqëruar sot në lidhje me grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit pasditen e 9 prillit, ku mbeti i vrarë, Admir Murataj, i konsideruar si koka e e grupit. Burime nga Krimet e Rënda i ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 11:04
TIRANË Një tjetër person është shoqëruar sot në lidhje me grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit pasditen e 9 prillit, ku mbeti i vrarë, Admir Murataj, i konsideruar si koka e e grupit. Burime nga Krimet e Rënda i ...

Grabitja e Rinasit, arrestohet punonjësi i aeroportit
Një tjetër person është shoqëruar si i dyshuar për grabitjen e Rinasit, më 9 Prill të këtij viti, ku mbeti i vrarë Admir Murataj.
Top Channel | 15-Jun-2019 10:42
Një tjetër person është shoqëruar si i dyshuar për grabitjen e Rinasit, më 9 Prill të këtij viti, ku mbeti i vrarë Admir Murataj.

Akuza/ Në kërkim prej kohësh, kapet 34-vjeçari në M.Madhe
MALËSI E MADHE Policia në Malësi të Madhe ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale të “përndjekjes”. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar B.R. 34 vjeç, banues në Koplik. Ky i fundit është ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 10:30
MALËSI E MADHE Policia në Malësi të Madhe ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale të “përndjekjes”. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar B.R. 34 vjeç, banues në Koplik. Ky i fundit është ...

Kontrabandë mallrash, arrestohen 3 persona, shpallet në kërkim doganieri
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një doganier është shpallur në kërkim për kontrabandë mallrash. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër- Kakavijë. Të arrestuarit janë Maksi Bbai, Xhino Melonashi, Muharrem ...
Telegraf | 15-Jun-2019 11:47
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një doganier është shpallur në kërkim për kontrabandë mallrash. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër- Kakavijë. Të arrestuarit janë Maksi Bbai, Xhino Melonashi, Muharrem ...

Dyshohen për kontrabandë, pranga 2 doganierëve në Gjirokastër
GJIROKASTËR Një doganier është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim në Gjirokastër. “BalkanWeb” mëson se në pranga ka rënë doganieri Muharrem Mullai, ndërsa është shpallur në kërkim doganieri Ardit Cani. ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 10:22
GJIROKASTËR Një doganier është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim në Gjirokastër. “BalkanWeb” mëson se në pranga ka rënë doganieri Muharrem Mullai, ndërsa është shpallur në kërkim doganieri Ardit Cani. ...

Tiranë/ Armëmbajtje pa leje, arrestohen në flagrancë dy persona
Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy persona nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Sipas njoftimit të lëshuar nga zyra e shtypit e Policisë, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A.D., 23 vjeç, banues në Tiranë, ...
Lapsi | 15-Jun-2019 16:07
Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy persona nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Sipas njoftimit të lëshuar nga zyra e shtypit e Policisë, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A.D., 23 vjeç, banues në Tiranë, ...

Grabitja e Rinasit, në pranga punonjësi i aeroportit
Një tjetër person është arrestuar si i dyshuar për grabitjen e Rinasit, më 9 prill të këtij viti, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Burime nga policia bëjnë me dije se ai është 48-vjeçari Hasan Karaçi, punonjës i ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 12:35
Një tjetër person është arrestuar si i dyshuar për grabitjen e Rinasit, më 9 prill të këtij viti, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Burime nga policia bëjnë me dije se ai është 48-vjeçari Hasan Karaçi, punonjës i ...

Supergrabitja e Rinasit/ Arrestohet edhe punonjësi i aeroportit
Vihet në pranga një tjetër i dyshuar si bashkëpuntor në grabitjen e armatosur te miliona eurove në Rinas në datën 9 prill. Pas hetimeve të kryera në më shumë se 2 muaj si dhe provave të siguruara është bërë i mundur ...
VizionPlus | 15-Jun-2019 11:12
Vihet në pranga një tjetër i dyshuar si bashkëpuntor në grabitjen e armatosur te miliona eurove në Rinas në datën 9 prill. Pas hetimeve të kryera në më shumë se 2 muaj si dhe provave të siguruara është bërë i mundur ...

Akuza/ Në kërkim prej kohësh, kapet 34-vjeçari në M.Madhe
Policia në Malësi të Madhe ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale të “përndjekjes”. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar B.R. vjeç 34, banues në Koplik. Ky i fundit është arrestuar për ...
Telegraf | 15-Jun-2019 11:11
Policia në Malësi të Madhe ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale të “përndjekjes”. Sipas Policisë, në pranga ka përfunduar B.R. vjeç 34, banues në Koplik. Ky i fundit është arrestuar për ...

Grabitja në Rinas, shoqërohet një tjetër person
Policia ka shoqëruar një tjetër person për grabitjen në Rinas më 9 prill, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Nuk dihet ende emri i personit të shoqëruar por mësohet se ai po merret në pyetje për grabitjen e parave pasi ...
GazetaTema | 15-Jun-2019 10:18
Policia ka shoqëruar një tjetër person për grabitjen në Rinas më 9 prill, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Nuk dihet ende emri i personit të shoqëruar por mësohet se ai po merret në pyetje për grabitjen e parave pasi ...

Grabitja në aeroportin e Rinasit, shoqërohet një i dyshuar
TIRANË Një tjetër person shoqërohet për grabitjen në Rinas më 9 prill të këtij, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Nuk dihet ende emri i personit të shoqëruar por mësohet se ai po merret në pyetje për grabitjen e parave ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 09:58
TIRANË Një tjetër person shoqërohet për grabitjen në Rinas më 9 prill të këtij, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Nuk dihet ende emri i personit të shoqëruar por mësohet se ai po merret në pyetje për grabitjen e parave ...

Kaluan produktet pa doganë, pranga 3 personave në Kakavijë
Një mjet që vinte nga Greqia në të cilin ishin ngarkuar mallra pa doganë është ndaluar nga policia në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Gjatw kontrollit në makinë u gjetën dhe u sekuestruan pije energjike dhe produkte të ...
TV Klan | 15-Jun-2019 12:04
Një mjet që vinte nga Greqia në të cilin ishin ngarkuar mallra pa doganë është ndaluar nga policia në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Gjatw kontrollit në makinë u gjetën dhe u sekuestruan pije energjike dhe produkte të ...

Lejuan mallra kontrabandë, tre të arrestuar në Kakavijë, mes tyre edhe një doganier
Tre persona, mes tyre edhe nje doganier jane vene ne pranga ne kuader te operacionit policor te koduar “BEFASIA”. Sipas policise, ne pranga u vu nje doganier në Degën Doganore Kakavije dhe u sekuestruan mallra të ...
Lapsi | 15-Jun-2019 11:51
Tre persona, mes tyre edhe nje doganier jane vene ne pranga ne kuader te operacionit policor te koduar “BEFASIA”. Sipas policise, ne pranga u vu nje doganier në Degën Doganore Kakavije dhe u sekuestruan mallra të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved