ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 17:44

Buxheti privon shumë qytetarët nga pushimet e verës

Buxheti privon shumë qytetarët nga pushimet e verës
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e qytetit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...
Flaka | 15-Jun-2019 20:28
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e qytetit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...

Maqedoni, buxheti privon shumë qytetarët nga pushimet e verës
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e Shkupit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...
Kosova Press | 15-Jun-2019 15:56
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e Shkupit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...

Buxheti privon shumë qytetarët nga pushimet e verës
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e qytetit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...
Alsat-M | 15-Jun-2019 15:17
Fëmijët që argëtohen në shatërvanët e qytetit dhe sigurisht temperaturat e larta janë treguesit se tashmë duhet të filloni të planifikoni pushimet verore, nëse ende nuk e keni bërë diçka të tillë. Edhe pse shumica e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved