ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Zyrtare/ Real Madrid nënshkruan me mbrojtësin Ferland Mendy

Zyrtare/ Real Madrid nënshkruan me mbrojtësin Ferland Mendy
Zinedine Zidane e donte në Real Madrid, mbrojtësin Ferland Mendy dhe klubi spanjoll ia ka plotësuar dëshirën francezit. Galaktikët i kanë paguar Lyonit 48 milionë euro me një bonus prej 5 milion eurosh. Blerja e tij ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 23:33
Zinedine Zidane e donte në Real Madrid, mbrojtësin Ferland Mendy dhe klubi spanjoll ia ka plotësuar dëshirën francezit. Galaktikët i kanë paguar Lyonit 48 milionë euro me një bonus prej 5 milion eurosh. Blerja e tij ...

Real Madrid nuk ndalet, zyrtarizon blerjen e radhës. Marcelo drejt bashkimit me Ronaldon
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 20:48
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...

Vazhdon shitja e fanellave të Hazardit me numër 7
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:34
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...

Real Madridi i ka shpenzuar deri tani në këtë afat kalimtar 300 milionë euro, rekord historik për klubin
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:56
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...

Real Madrid nënshkruan me Luka Joviç
Luca Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. Sulmuesi serb u transferua te gjigandi spanjoll për shifrën e 60 milionë eurove. Luka Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. 21-vjeçari ...
ABCNews | 12-Jun-2019 23:26
Luca Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. Sulmuesi serb u transferua te gjigandi spanjoll për shifrën e 60 milionë eurove. Luka Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. 21-vjeçari ...

Zyrtare: Ferland Mendy lojtar i Real Madridit
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:08
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...

Zyrtare, Real Madrid blen talentin e Francës
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...
Alsat-M | 13-Jun-2019 09:54
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...

Vazhdon shitja e fanellave të Hazardit me numër 7
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 09:46
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...

Jovic: Ronaldo ka qenë idhulli im te Reali
Jovic ka nënshkruar një kontratë gjashtë-vjeçare me Los Blancos, të cilët i kanë paguar Eintracht Frankfurtit shumën prej 60 milionë eurove. Sulmuesi i Serbisë bëhet pjesë e revolucionit të Zinedine Zidane, pasi u kthye ...
Lajminet | 13-Jun-2019 08:42
Jovic ka nënshkruar një kontratë gjashtë-vjeçare me Los Blancos, të cilët i kanë paguar Eintracht Frankfurtit shumën prej 60 milionë eurove. Sulmuesi i Serbisë bëhet pjesë e revolucionit të Zinedine Zidane, pasi u kthye ...

Zyrtare/ Real Madrid blen talentin e Francës
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...
InFokusi | 13-Jun-2019 07:52
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...

Real Madridi i ka shpenzuar deri tani në këtë afat kalimtar 300 milionë euro, rekord historik për klubin
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 01:42
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...

Reali e do Pogbanë, United kërkon 150 milionë funte
“Djajtë e Kuq” ia kanë bërë me dije Real Madridit shifrën që duhet të paguajnë për mesfushorin francez.
Kosova Press | 12-Jun-2019 22:29
“Djajtë e Kuq” ia kanë bërë me dije Real Madridit shifrën që duhet të paguajnë për mesfushorin francez.

Historia e Mendy, që dikur kishte probleme në të ecur, dhe tani prezantohet te Reali
‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me Lyon, për transferimin në ‘Santiago Bernabeu’ të mbrojtësit të majtë, që do të sfidojë Marcelon. Historia e Mendy është histori e veçantë, një rrëfim mos dorëzimi, që në fund ka ...
Lajminet | 12-Jun-2019 22:27
‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me Lyon, për transferimin në ‘Santiago Bernabeu’ të mbrojtësit të majtë, që do të sfidojë Marcelon. Historia e Mendy është histori e veçantë, një rrëfim mos dorëzimi, që në fund ka ...

Zyrtare: Real Madridi e blen yllin francez Ferland Mendy
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...
Zeri | 12-Jun-2019 21:50
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...

Zyrtare: Ferland Mendy lojtar i Real Madridit
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 21:42
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...

Zyrtare: Real Madridi e blen yllin francez (FOTO)
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025, ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 21:38
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025, ...

United ia kërkon Realit 170 milionë euro për Pogban
Manchester United nuk e ka ndërmend të heq dorë lehtë nga Paul Pogba. Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me ...
Flaka | 12-Jun-2019 21:28
Manchester United nuk e ka ndërmend të heq dorë lehtë nga Paul Pogba. Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me ...

Reali nuk ndalet, realizon blerjen e katërt
Real Madrid ka kryer një tjetër transfertë të bujshme. Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një deklaratë për mediat, klubi madrilen ka bërë të ditur se: ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 21:23
Real Madrid ka kryer një tjetër transfertë të bujshme. Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një deklaratë për mediat, klubi madrilen ka bërë të ditur se: ...

Xherdan Shaqiri: Është koha për …
Vazhdon të mbetet njëra prej skuadrave më aktive në tregun e transferimeve. Pasi nuk arritën të triumfonin në asnjë kompeticion viteve të fundit, madrilenët tani i kanë përvjelur mëngët dhe po synojnë ndryshime të mëdha ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 21:23
Vazhdon të mbetet njëra prej skuadrave më aktive në tregun e transferimeve. Pasi nuk arritën të triumfonin në asnjë kompeticion viteve të fundit, madrilenët tani i kanë përvjelur mëngët dhe po synojnë ndryshime të mëdha ...

Zyrtare: Real Madridi e blen yllin francez Ferland Mendy Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri m
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 21:16
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved