ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:24

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 16:53
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...

VIDEO/ Realist por me shumë shpresë, analiza perfekte e Edi Rejas
Fitorja ndaj Moldavisë erdhi pikërisht në momentin e duhur, një fitore e pastër por jo për Edi Reja, tekniku italian shijon tre pikët por kërkon më shumë nga ekipi, mbi të gjitha në finalizim: “Nuk ishte një fitore aq e ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 11:26
Fitorja ndaj Moldavisë erdhi pikërisht në momentin e duhur, një fitore e pastër por jo për Edi Reja, tekniku italian shijon tre pikët por kërkon më shumë nga ekipi, mbi të gjitha në finalizim: “Nuk ishte një fitore aq e ...

FOTO+VIDEO/ 3 pikë shprese por mbrojtja kuqezi të bën me zemër!
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:04
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...

Situata në grupin tonë/ Islanda që na mundi rihapi garën, gjithçka vendoset në shtator
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:11
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...

Cikalleshi: Ndjehem mirë në majën e sulmit, kthimi i Roshit…
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:44
Sokol Cikalleshi u shpreh i lumtur për fitoren dhe për golin që shënoi në këtë mbrëmje ndaj Moldavisë. Për mikrofonin e RTSH, sulmuesi tha se kthimi i Roshit është i rëndësishëm, ndërsa në majën e sulmit ka më shumë ...

Shqipëria mposht Moldavinë/ Ja çfarë thotë trajneri i kuqezinjve
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.
Top Channel | 11-Jun-2019 23:30
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:17
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Reja i gëzohet mbrojtjes
Fitorja me Moldavinë lehtësoi të gjithë te Kombëtarja, duke kthyer besimin dhe qetësinë. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit vendosën triumfin 2 – 0 në shtëpi dhe tani duhet punuar më shumë sipas trajnerit Edy Reja që të ...
TV Klan | 12-Jun-2019 16:22
Fitorja me Moldavinë lehtësoi të gjithë te Kombëtarja, duke kthyer besimin dhe qetësinë. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit vendosën triumfin 2 – 0 në shtëpi dhe tani duhet punuar më shumë sipas trajnerit Edy Reja që të ...

Duka i çliruar pas fitores: Fillova ta humb besimin
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u shpreh i kënaqur dhe i çliruar për fitoren e Kombëtares kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. “Kisha shumë presion deri në momentin që shënuam, aq sa në një ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 00:07
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u shpreh i kënaqur dhe i çliruar për fitoren e Kombëtares kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. “Kisha shumë presion deri në momentin që shënuam, aq sa në një ...

Cikalleshi dyfish i gëzuar: Arrita të shënoj dhe Kombëtarja fitoi
U inkuadrua nga banka rezervë dhe u pozicionua në vendin e duhur, për të shfrytëzuar pasimin e Odise Roshit dhe për të zhbllokuar një ndeshje që sa vinte e komplikohej përballë Moldavisë. Sokol Cikalleshi më në fund u ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 00:01
U inkuadrua nga banka rezervë dhe u pozicionua në vendin e duhur, për të shfrytëzuar pasimin e Odise Roshit dhe për të zhbllokuar një ndeshje që sa vinte e komplikohej përballë Moldavisë. Sokol Cikalleshi më në fund u ...

VIDEO: Cikalleshi-Ramadani i japin frymarrje Shqipërisë, kuqezinjtë rikthehen tek fitorja kundër Moldavisë!
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:40
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...

Shqipëria feston kundër Moldavisë
Shqipëria ka mposhtur Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit, i dhuruan fitoren e parë tekniku Edi Reja, në ...
Telegraf | 11-Jun-2019 22:46
Shqipëria ka mposhtur Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit, i dhuruan fitoren e parë tekniku Edi Reja, në ...

Sfida Shqipëri-Moldavi/ Kombëtarja do fitoren e dytë në grup
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...

Shqipëri-Moldavi, në tribunë tifozët hapin banderolën “Rama ik”
Po të shihni këtë video të kapur pak minuta më parë në tribunën e stadiumit “Arena Kombëtare” në Elbasan do kuptoni që politika ka “kapur” edhe sportin. Një grup tifozësh në tribunën e stadiumit në vend të ndonjë ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 22:23
Po të shihni këtë video të kapur pak minuta më parë në tribunën e stadiumit “Arena Kombëtare” në Elbasan do kuptoni që politika ka “kapur” edhe sportin. Një grup tifozësh në tribunën e stadiumit në vend të ndonjë ...

Shpërthen festa në ‘Elbasan Arena!’ Kombinimi Roshi-Cikalleshi, kuqezinjtë kalojnë në avantazh
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...

Shënoi gol, hoqi fanellën e Shqipërisë dhe e 'shqelmoi', futbollisti nga Kosova sqaron 'incidentin'
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...
Zeri | 12-Jun-2019 13:42
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...

Kuqezinjtë i kthehen fitores, Shqipëria mposht 2-0 Moldavinë
Shqipëria merr një fitore të rëndësishme përballë Moldavisë në ndeshjen e katërt të kualifikueseve për Euro 2020. Kuqezinjtë e teknikut Reja kanë arritur të mposhtin miqtë me rezultatin 2 me 0 Moldavinë falë golave të ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 22:44
Shqipëria merr një fitore të rëndësishme përballë Moldavisë në ndeshjen e katërt të kualifikueseve për Euro 2020. Kuqezinjtë e teknikut Reja kanë arritur të mposhtin miqtë me rezultatin 2 me 0 Moldavinë falë golave të ...

FOTO+VIDEO/ 3 pikë shprese por mbrojtja kuqezi të bën me zemër!
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 13:03
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...

VIDEO/ Realist por me shumë shpresë, analiza perfekte e Edi Rejas
Fitorja ndaj Moldavisë erdhi pikërisht në momentin e duhur, një fitore e pastër por jo për Edi Reja, tekniku italian shijon tre pikët por kërkon më shumë nga ekipi, mbi të gjitha në finalizim: “Nuk ishte një fitore aq e ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 13:03
Fitorja ndaj Moldavisë erdhi pikërisht në momentin e duhur, një fitore e pastër por jo për Edi Reja, tekniku italian shijon tre pikët por kërkon më shumë nga ekipi, mbi të gjitha në finalizim: “Nuk ishte një fitore aq e ...

Politikë në futboll, rojet e sigurisë sherr me tifozët për flamurin kombëtar
Ndeshjet e kombëtares marrin rëndësi të veçantë në mbarë shqiptarët që gjenden nëpër botë dhe këto momente shfrytëzohen edhe nga segmente të caktuara politike për të përcjellë mesazhet e tyre politike. Ashtu ndodhi edhe ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 12:47
Ndeshjet e kombëtares marrin rëndësi të veçantë në mbarë shqiptarët që gjenden nëpër botë dhe këto momente shfrytëzohen edhe nga segmente të caktuara politike për të përcjellë mesazhet e tyre politike. Ashtu ndodhi edhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved