ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Mediat në Spanjë: Coutinho gjithnjë e më pranë PSG-së

Mediat në Spanjë: Coutinho gjithnjë e më pranë PSG-së
Sipas asaj që raporton media franceze ‘Paris United’ agjenti i mesfushorit Coutinho ka takuar disa herë drejtorin sportiv të PSG-së, Antero Henrique për të diskutuar transferimin e lojtarit. Coutinho ndodhet në Brazil ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 01:49
Sipas asaj që raporton media franceze ‘Paris United’ agjenti i mesfushorit Coutinho ka takuar disa herë drejtorin sportiv të PSG-së, Antero Henrique për të diskutuar transferimin e lojtarit. Coutinho ndodhet në Brazil ...

Unitedi shpreson t’ia rrëmbej Barcelonës nga duart Griezmannin, bën ofertë të minutës së fundit
Manchester Unitedi ende shpreson në transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madridi. Sulmuesi francez ka deklaruar se do të largohet këtë verë nga Atletico Madridi dhe është lidhur me një transferim te Barcelona. ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:44
Manchester Unitedi ende shpreson në transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madridi. Sulmuesi francez ka deklaruar se do të largohet këtë verë nga Atletico Madridi dhe është lidhur me një transferim te Barcelona. ...

Rodri do të largohet nga Atletico këtë verë
Rodrigo Hernandez ‘Rodri’ ka vendosur të largohet nga Atletico Madridi gjatë këtij afati kalimtar veror. AS raporton se Manchester City është i gatshëm ta paguajë klauzolën e lojtarit, mirëpo klubi spanjoll po përpiqet ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:17
Rodrigo Hernandez ‘Rodri’ ka vendosur të largohet nga Atletico Madridi gjatë këtij afati kalimtar veror. AS raporton se Manchester City është i gatshëm ta paguajë klauzolën e lojtarit, mirëpo klubi spanjoll po përpiqet ...

Unitedi shpreson t'ia rrëmbej Barcelonës nga duart Griezmannin, bën ofertë të minutës së fundit
Manchester Unitedi ende shpreson në transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madridi. Sulmuesi francez ka deklaruar se do të largohet këtë verë nga Atletico Madridi dhe është lidhur me një transferim te Barcelona. ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 09:46
Manchester Unitedi ende shpreson në transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madridi. Sulmuesi francez ka deklaruar se do të largohet këtë verë nga Atletico Madridi dhe është lidhur me një transferim te Barcelona. ...

Atletico do të konkurrojë me klubet tjera për shërbimet e Joao Felix
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 19:02
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...

United hyn seriozisht në garë për Griezmann
Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës, transmeton Klan ...
Klan Kosova | 13-Jun-2019 08:40
Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës, transmeton Klan ...

United hyn seriozisht në garë për Griezmann
Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës. Ata pritet që ...
EkonomiaOnline | 13-Jun-2019 08:40
Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës. Ata pritet që ...

Edy Reya tregon fjalën e parë shqipe që e ka mësuar
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 23:42
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...

Rodri do të largohet nga Atletico këtë verë
Rodrigo Hernandez ‘Rodri’ ka vendosur të largohet nga Atletico Madridi gjatë këtij afati kalimtar veror. AS raporton se Manchester City është i gatshëm ta paguajë klauzolën e lojtarit, mirëpo klubi spanjoll po përpiqet ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 23:42
Rodrigo Hernandez ‘Rodri’ ka vendosur të largohet nga Atletico Madridi gjatë këtij afati kalimtar veror. AS raporton se Manchester City është i gatshëm ta paguajë klauzolën e lojtarit, mirëpo klubi spanjoll po përpiqet ...

Edhe gjiganti spanjoll i futet garës për Felix
Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë karrierën në Wanda Metropolitano duke i siguruar se do të luajë në ekipin e parë. Felix u bë sensacion në sezonin e kaluar duke shënuar 20 ...
Lajminet | 12-Jun-2019 23:03
Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë karrierën në Wanda Metropolitano duke i siguruar se do të luajë në ekipin e parë. Felix u bë sensacion në sezonin e kaluar duke shënuar 20 ...

Atletico do të konkurrojë me klubet tjera për shërbimet e Joao Felix
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 19:46
Atletico Madridi është i gatshëm që të konkurrojë me Manchester Cityn dhe klubet tjera për shërbimet e talentit të Benficas, Joao Felix. Goal raporton se klubi spanjoll shpreson që ta bindë portugezin që ta vazhdojë ...

PSG i ofron kontratë të re Cavanit
Paris Saint-Germain ka gati kontratën e re për sulmuesin uruguajan, Edinson Cavani. Klubi francez i ka ofruar lojtarit vazhdimin e kontratës edhe për një vit [...]
VeqSport | 12-Jun-2019 19:31
Paris Saint-Germain ka gati kontratën e re për sulmuesin uruguajan, Edinson Cavani. Klubi francez i ka ofruar lojtarit vazhdimin e kontratës edhe për një vit [...]

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:30
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

PSG i ofron kontratë të re Cavanit
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:27
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...

Arsenali po tenton ta transferojë Pellegrinin
Arsenal raportohet se ka kontaktuar Romën për transferimin e Lorenzo Pellegrinit, mirëpo Topçinjtë po rivalizohen për mesfushorin. Skuadra londineze besohet se ka kontaktuar me agjentin e mesfushorit, mirëpo që u duhet ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:57
Arsenal raportohet se ka kontaktuar Romën për transferimin e Lorenzo Pellegrinit, mirëpo Topçinjtë po rivalizohen për mesfushorin. Skuadra londineze besohet se ka kontaktuar me agjentin e mesfushorit, mirëpo që u duhet ...

PSG i ofron kontratë të re Cavanit
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:44
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:37
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail. Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 17:42
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail. Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

PSG i ofron kontratë të re Cavanit
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 17:42
Paris Sain-Germaini do të ketë shumë punë për të bërë gjatë afatit kalimtar të verës, pasi disa lojtarë e duan largimin, e disa të tjerëve u skadojnë kontratat. Skuadra franceze thuhet se i ka ofruar kontratë të re ...

Mata në Turqi, këto janë skuadrat që po e kërkojnë
E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Juan Mata, mund të jetë në Turqi. ‘Djajtë e Kuq’ i kanë ofruar 31 vjeçarit kontratë të re një vjeçare për t’ia zgjatur qëndrimin në ‘Old Trafford’, por sipas ‘Daily Mail’ lojtari po ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:52
E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Juan Mata, mund të jetë në Turqi. ‘Djajtë e Kuq’ i kanë ofruar 31 vjeçarit kontratë të re një vjeçare për t’ia zgjatur qëndrimin në ‘Old Trafford’, por sipas ‘Daily Mail’ lojtari po ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved