ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 07:35

Shqiptarit i kapin 7 kg kokainë, e kishte fshehur drogën në një vend mjaft “sekret”

Shqiptarit i kapin 7 kg kokainë, e kishte fshehur drogën në një vend mjaft “sekret”
Një 28 vjeçar shqiptar u arrestua nga Guardia di Finanza, ndërsa shoqëruesi 23 vjeçar, me prejardhje rumune, u raportua dhe po ndiqet në gjendje të lirë. Dyshja zbriti në Olbia nga Livorno me 7 kilogram kokainë. “Ansa” ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 23:42
Një 28 vjeçar shqiptar u arrestua nga Guardia di Finanza, ndërsa shoqëruesi 23 vjeçar, me prejardhje rumune, u raportua dhe po ndiqet në gjendje të lirë. Dyshja zbriti në Olbia nga Livorno me 7 kilogram kokainë. “Ansa” ...

Refuzoi kontrollin e makinës, arrestohet shqiptari pasi iu gjet 7 kg kokainë dhe 1 mijë euro
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 23:26
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...

Itali: Sekuestrohen 7 kg kokainë dhe prangoset një shqiptar
Shtatë kilogram kokainë e pastër janë sekuestruar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca pasi një anije që vinte nga Livorno u ankorua. Guardia di Finanza e konsideron këtë operacionin si një sukses të madh. ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 22:05
Shtatë kilogram kokainë e pastër janë sekuestruar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca pasi një anije që vinte nga Livorno u ankorua. Guardia di Finanza e konsideron këtë operacionin si një sukses të madh. ...

Policia italiane arreston shqiptarin dhe “kolegët e tij”, shisnin nëpër shkolla “drogën e Hitlerit”
Një i arrestuar njëzetvjeçar dhe dy nga kolegët e tij , një shqiptar dhe një maroken, u paditën. Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin “Djemtë e Jashtëm” me qëllim parandalimin e shpërndarjes së drogës ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 17:25
Një i arrestuar njëzetvjeçar dhe dy nga kolegët e tij , një shqiptar dhe një maroken, u paditën. Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin “Djemtë e Jashtëm” me qëllim parandalimin e shpërndarjes së drogës ...

Arrestohet 28-vjeçari shqiptar, kapet me mbi 1 mln euro dorgë
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...
Telegraf | 12-Jun-2019 16:36
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved