ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Sherr në Rrogozhinë, ka apo nuk ka zgjedhje në 30 qershor?

Sherr në Rrogozhinë, ka apo nuk ka zgjedhje në 30 qershor?
Ka apo nuk ka zgjedhje në datë 30 qershor? Politika është në kulmin e tensionit për këtë çështje. Qeveria këmbëngul që do ketë zgjedhje dhe po vazhdon fushatën nëpër Shqipëri. Ndërkohë, opozita është e sigurt se ...
Lexo | 13-Jun-2019 11:56
Ka apo nuk ka zgjedhje në datë 30 qershor? Politika është në kulmin e tensionit për këtë çështje. Qeveria këmbëngul që do ketë zgjedhje dhe po vazhdon fushatën nëpër Shqipëri. Ndërkohë, opozita është e sigurt se ...

Sherr në Rrogozhinë, ka apo nuk ka zgjedhje në 30 qershor?
Ka apo nuk ka zgjedhje në datë 30 qershor? Politika është në kulmin e tensionit për këtë çështje. Qeveria këmbëngul që do ketë zgjedhje dhe po vazhdon fushatën nëpër Shqipëri. Ndërkohë, opozita është e sigurt se ...
GazetaTema | 13-Jun-2019 11:14
Ka apo nuk ka zgjedhje në datë 30 qershor? Politika është në kulmin e tensionit për këtë çështje. Qeveria këmbëngul që do ketë zgjedhje dhe po vazhdon fushatën nëpër Shqipëri. Ndërkohë, opozita është e sigurt se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved