ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:24

Rikthehet Herolind Shala!

Rikthehet Herolind Shala!
Herolind Shala është rikthyer nga lëndimi dhe ka filluar stërvitjet normalisht. Përmes një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtarës së Kosovës ka bërë të ditur se tashmë është gati. “I lumtur që u ktheva të bëjë ...
Gazeta Observer | 13-Jun-2019 09:54
Herolind Shala është rikthyer nga lëndimi dhe ka filluar stërvitjet normalisht. Përmes një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtarës së Kosovës ka bërë të ditur se tashmë është gati. “I lumtur që u ktheva të bëjë ...

Mesfushori që i mungoi Kosovës kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë, eliminon lëndimin dhe fillon të stërvitet
Mesfushori i Kosovës, Herolind Shala është rikuperuar nga lëndimi i pësuar javë më parë, derisa tashmë ka filluar edhe me stërvitjet e para. Futbollisti që luan te Valerenga kishte pësuar një lëndim para ndeshjeve ...
Zeri | 13-Jun-2019 09:33
Mesfushori i Kosovës, Herolind Shala është rikuperuar nga lëndimi i pësuar javë më parë, derisa tashmë ka filluar edhe me stërvitjet e para. Futbollisti që luan te Valerenga kishte pësuar një lëndim para ndeshjeve ...

Rikthehet Herolind Shala!
Herolind Shala është rikthyer nga lëndimi dhe ka filluar stërvitjet normalisht. Përmes një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtarës së Kosovës ka bërë të ditur se tashmë është gati. “I lumtur që u ktheva të bëjë ...
Indeks Online | 13-Jun-2019 09:07
Herolind Shala është rikthyer nga lëndimi dhe ka filluar stërvitjet normalisht. Përmes një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtarës së Kosovës ka bërë të ditur se tashmë është gati. “I lumtur që u ktheva të bëjë ...

Rrëfimi i Bernard Challandes për “Le Matin” – i dërgon mesazh atyre që ende s’e kanë zgjedhur Kosovën
Trajneri zviceran, Bernard Challandes është ende i pamposhtur që prej ardhjes në postin e kryetrajnerit të Përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë për gazetën e njohur zvicerane, “Le Matin”, Challandes ka folur në ...
Zeri | 13-Jun-2019 08:59
Trajneri zviceran, Bernard Challandes është ende i pamposhtur që prej ardhjes në postin e kryetrajnerit të Përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë për gazetën e njohur zvicerane, “Le Matin”, Challandes ka folur në ...

Zbulohet preferenca e Ramës, ja trajneri i ri i Partizanit
Kombëtarja e Kosovës për herë të parë po luan në kualifikime të rregullta për kampionatin evropian. Dhe rezultati mund t’iu duket i pabesueshëm, por është me se i vërtetë, shkruan GazetaBlic . Kush e ka besuar se në ato ...
GazetaBlic | 13-Jun-2019 08:22
Kombëtarja e Kosovës për herë të parë po luan në kualifikime të rregullta për kampionatin evropian. Dhe rezultati mund t’iu duket i pabesueshëm, por është me se i vërtetë, shkruan GazetaBlic . Kush e ka besuar se në ato ...

Siguri më e madhe për mesfushën e Kosovës- rikthehet Herolind Shala
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...
Gazeta Monitor | 12-Jun-2019 20:33
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...

Fidan Aliti: Jam krenar që jam pjesë e kësaj Kombëtareje
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale.
Kosova Press | 12-Jun-2019 20:29
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale.

Siguri më e madhe për mesfushën e Kosovës- rikthehet Herolind Shala
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 19:07
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...

18:45 Ylli i padiskutueshëm i Kosovës: Jam krenar që jam pjesë e kësaj Kombëtareje Fidan Aliti ndihet krenar që është...
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale. Mbrojtësi i klubit elitar suedez, Kalmar, nuk ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 18:49
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale. Mbrojtësi i klubit elitar suedez, Kalmar, nuk ...

Siguri më e madhe për mesfushën e Kosovës- rikthehet Herolind Shala
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 18:45
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...

Ylli i padiskutueshëm i Kosovës: Jam krenar që jam pjesë e kësaj Kombëtareje
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale. Mbrojtësi i klubit elitar suedez, Kalmar, nuk ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 18:31
Fidan Aliti ndihet krenar që është pjesë e Kombëtares më të re në Evropë, Kosovës, me të cilën është duke e kaluar një periudhë të ëndërruar në karrierën e tij profesionale. Mbrojtësi i klubit elitar suedez, Kalmar, nuk ...

Shala shprehet i lumtur që është rikthyer në fushë
Përfaqësuesi i Kosovës, Herolind Shala është shprehur i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë.
Kosova Press | 12-Jun-2019 18:22
Përfaqësuesi i Kosovës, Herolind Shala është shprehur i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë.

Mesfushori që i mungoi Kosovës në ndeshjet e qershorit: I lumtur që u riktheva
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 18:15
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...

Mesfushori që i mungoi Kosovës në ndeshjet e qershorit: I lumtur që u riktheva
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 18:14
Herolind Shala është i lumtur që është rikthyer përsëri në fushën e blertë pas një lëndimi muskulor që e la atë jashtë dy ndeshjeve të Kosovës në kualifikime për Kampionatin Evropian 2020. Shala u rikthye në stërvitje ...

Kërkesë nga Zvicra që të ndërtohet një statujë e Challandesit në Kosovë
Triumfi historik i “Dardanëve” kundër Bullgarisë të hënën mbrëma nuk ka shpëtuar pa u koimentuar edhe nga gazeta prestigjioze zvicerane, “Blick”. Një artikull i tërë i është kushtuar Kombëtares kosovare, ku është ...
Koha.mk | 11-Jun-2019 16:59
Triumfi historik i “Dardanëve” kundër Bullgarisë të hënën mbrëma nuk ka shpëtuar pa u koimentuar edhe nga gazeta prestigjioze zvicerane, “Blick”. Një artikull i tërë i është kushtuar Kombëtares kosovare, ku është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved