ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:31

Rekord i ri: Për një ulëse në parket, tifozi paguan rreth 70 mijë euro

Rekord i ri: Për një ulëse në parket, tifozi paguan rreth 70 mijë euro
Ndeshja e gjashtë dhe ndoshta e fundit në serinë finale të “playoff” të ligës më të fortë të basketbollit në botë do të jetë edhe më e nxehtë. Toronto Raptors është një fitore larg titullit të parë në histori të NBA-s ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 09:57
Ndeshja e gjashtë dhe ndoshta e fundit në serinë finale të “playoff” të ligës më të fortë të basketbollit në botë do të jetë edhe më e nxehtë. Toronto Raptors është një fitore larg titullit të parë në histori të NBA-s ...

Raporti i gjyqëtarëve: Toronto është i dëmtuar
Skuadra e Torontos lëshoi rastin e parë që të arrijë deri te fitorja e fundit për të arkëtuar titullin e parë në historikun e vet. Në terrenin vendas, skuadra nga Kanadaja, pësoi disfatë 105-106 kundër Golden Stejtit, i ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 15:14
Skuadra e Torontos lëshoi rastin e parë që të arrijë deri te fitorja e fundit për të arkëtuar titullin e parë në historikun e vet. Në terrenin vendas, skuadra nga Kanadaja, pësoi disfatë 105-106 kundër Golden Stejtit, i ...

NBA e pranon: Toronto u dëmtua kundër Golden State
“The National Basketball Association” ka njoftuar se Toronto Raprtors është dëmtuar në ndeshjen e pestë të serisë së fundit të “playoff” kundër Golden State Warriors. Administrata vlerësoi se gjyqtarët humbën mundësinë ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 13:24
“The National Basketball Association” ka njoftuar se Toronto Raprtors është dëmtuar në ndeshjen e pestë të serisë së fundit të “playoff” kundër Golden State Warriors. Administrata vlerësoi se gjyqtarët humbën mundësinë ...

NBA e pranon: Toronto u dëmtua kundër Golden State, Gasolit iu mohua një faull që e shkaktoi Cousins
“The National Basketball Association” ka njoftuar se Toronto Raprtors është dëmtuar në ndeshjen e pestë të serisë së fundit të “playoff” kundër Golden State Warriors. Administrata vlerësoi se gjyqtarët humbën mundësinë ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 12:06
“The National Basketball Association” ka njoftuar se Toronto Raprtors është dëmtuar në ndeshjen e pestë të serisë së fundit të “playoff” kundër Golden State Warriors. Administrata vlerësoi se gjyqtarët humbën mundësinë ...

Warriors e ngushtojnë epërsinë e Raptors
Golden State Warriors e ka ngushtuar në 3:2 epërsinë e Toronto Raptors në serinë e ndeshjeve finale të “Play-Off”-it në NBA, transmeton zeri.info Warriors triumfuan në ndeshjen e pestë finale si mysafirë të Raptors, ...
Zeri | 11-Jun-2019 16:30
Golden State Warriors e ka ngushtuar në 3:2 epërsinë e Toronto Raptors në serinë e ndeshjeve finale të “Play-Off”-it në NBA, transmeton zeri.info Warriors triumfuan në ndeshjen e pestë finale si mysafirë të Raptors, ...

Durant, një vit jashtë terreneve të NBA-s
Rikthimi i Kevin Durant në parket pas një muaji ishte një dritë shprese për skuadrën e Golden State, por që zgjati pak. Ylli i ekipit kampion luajti 12 minuta në finalen 5 të play off-it dhe më pas doli nga fusha i ...
Alsat-M | 11-Jun-2019 15:03
Rikthimi i Kevin Durant në parket pas një muaji ishte një dritë shprese për skuadrën e Golden State, por që zgjati pak. Ylli i ekipit kampion luajti 12 minuta në finalen 5 të play off-it dhe më pas doli nga fusha i ...

Warriors ngushton epërsinë e Raptors (VIDEO)
Golden State Warriors ka realizuar fitore ndaj Toronto Raptors me rezultat 105-106 në kuadër të NBA-së. Kështu, kampionët në fuqi arritën ta zvogëlojnë në 3:2 epërsinë e kanadezëve në serinë e finaleve të sivjetme. ...
Klan Kosova | 11-Jun-2019 13:41
Golden State Warriors ka realizuar fitore ndaj Toronto Raptors me rezultat 105-106 në kuadër të NBA-së. Kështu, kampionët në fuqi arritën ta zvogëlojnë në 3:2 epërsinë e kanadezëve në serinë e finaleve të sivjetme. ...

Kevin Durant sërish lëndohet, përfundon sezonin në NBA?
Kevin Durant ka qëndruar vetëm 11 minuta në parketin e Scotiabank të Torontos para se sërish të lëndohet. Golden State Warriors triumfoi si mysafir i skuadrës kanadeze Toronto Raptors me një pikë epërsi, 106:105. ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 10:10
Kevin Durant ka qëndruar vetëm 11 minuta në parketin e Scotiabank të Torontos para se sërish të lëndohet. Golden State Warriors triumfoi si mysafir i skuadrës kanadeze Toronto Raptors me një pikë epërsi, 106:105. ...

Spektakli vazhdon, Warriors nuk dorëzohen duke triumfuar ndaj Raptors
Fitore e madhe për kampionët në fuqi të NBA, që mbajnë gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin.
Kosova Press | 11-Jun-2019 12:32
Fitore e madhe për kampionët në fuqi të NBA, që mbajnë gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved