ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Horoskopi për ditën e enjte, 13 qershor 2019!

Horoskopi për ditën e enjte, 13 qershor 2019!
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...
VizionPlus | 13-Jun-2019 07:52
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...

Zbuloni cilat janë shenjat e horoskopit që puthin më mirë
Puthja është manifestimi i parë dhe më elementar i dashurisë mes dy personave. Shpeshherë ajo konsiderohet si çelësi që hap dyert e afeksionit dhe pasionit të zjarrtë. Çdokush e puthjen përjeton në mënyra të ndryshme, ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 22:58
Puthja është manifestimi i parë dhe më elementar i dashurisë mes dy personave. Shpeshherë ajo konsiderohet si çelësi që hap dyert e afeksionit dhe pasionit të zjarrtë. Çdokush e puthjen përjeton në mënyra të ndryshme, ...

Parashikimi i horoskopit, datë 13 qershor 2019
DASHI Gjërat mund të ndodhin shumë shpejt. Duhet të keni kohë mjaftueshëm për të mbledhur faktet që ju nevojiten para se të merrni një vendim të madh. Jini të qëndrueshëm me të tjerët. DEMI Sot duhet të jeni vetvetja. ...
Bordo | 13-Jun-2019 09:32
DASHI Gjërat mund të ndodhin shumë shpejt. Duhet të keni kohë mjaftueshëm për të mbledhur faktet që ju nevojiten para se të merrni një vendim të madh. Jini të qëndrueshëm me të tjerët. DEMI Sot duhet të jeni vetvetja. ...

Horoskopi ditor, e enjte 13 qershor 2019
Dashi Saturni do jete planeti qe do influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe vetëm me një vështrim me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush. Beqaret do jene te pavendosur pe rate ...
IliriaNews | 13-Jun-2019 09:14
Dashi Saturni do jete planeti qe do influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe vetëm me një vështrim me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush. Beqaret do jene te pavendosur pe rate ...

Ky do të jetë horoskopi për ditën e sotme
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë.Demi ...
Gazeta Observer | 13-Jun-2019 08:52
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë.Demi ...

Ky është horoskopi për ditën e sotme
Dashi Me ndikimin e madh te Diellit ne jetën tuaj ne çift, çdo gjë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret, për shkak te mundësive te ...
Indeks Online | 23-Jul-2017 08:22
Dashi Me ndikimin e madh te Diellit ne jetën tuaj ne çift, çdo gjë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret, për shkak te mundësive te ...

Kjo shenjë ka tepër fat sot
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 07:13
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019
Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:49
Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim ...

Si do të jetë kjo e enjte për ju? HOROSKOPI DITOR, 13 qershor 2019
Dashi Gjatë kësaj dite do ketë ndryshime shumë të mëdha në jetën tuaj. Venusi për fat të keq do ua vështirësojë goxha gjërat. Nëse jeni në një lidhje partneri do fillojë t;iu tregojë disa gjëra të së shkuarës që nuk do ...
Bota.al | 12-Jun-2019 22:17
Dashi Gjatë kësaj dite do ketë ndryshime shumë të mëdha në jetën tuaj. Venusi për fat të keq do ua vështirësojë goxha gjërat. Nëse jeni në një lidhje partneri do fillojë t;iu tregojë disa gjëra të së shkuarës që nuk do ...

Fati yt sot/ horoskopi 13 qershor 2019
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...
Lexo | 12-Jun-2019 21:35
Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm në fundjavë. ...

E vërteton studimi: Edhe peshqve ‘iu thyhet zemra’
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 20:48
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor, e enjte 13 qershor 2019
Dashi Saturni do jete planeti qe do influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe vetëm me një vështrim me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush. Beqaret do jene te pavendosur pe rate ...
Portalb | 12-Jun-2019 12:26
Dashi Saturni do jete planeti qe do influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe vetëm me një vështrim me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush. Beqaret do jene te pavendosur pe rate ...

Horoskopi ditor: 12 maj 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 10:13
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Bordo | 12-Jun-2019 09:54
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 07:59
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
IliriaNews | 12-Jun-2019 09:24
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...
Medial | 12-Jun-2019 09:15
Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë vetëm, mund të ...

Shëndeti, dashuria dhe puna, ky është parashikimi i horoskopit për sot
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që kanë bërë të ...
Lajminet | 13-May-2019 07:48
Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që kanë bërë të ...

Si do të ecin sot puna, shëndeti dhe jeta
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 07:59
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e ...

Kjo është shenja më me fat për sot
Këtë të premte hëna të bën të ndihesh më i gjallë. Do të keni energji të mëdha që do t’ju japë Marsi me një formë fizike për tu patur zili. Behet fjale per Dashin. Afërdita të bën më sensuale në fushën e ndjenjave dhe ...
Java News | 23-Feb-2018 11:31
Këtë të premte hëna të bën të ndihesh më i gjallë. Do të keni energji të mëdha që do t’ju japë Marsi me një formë fizike për tu patur zili. Behet fjale per Dashin. Afërdita të bën më sensuale në fushën e ndjenjave dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved