ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 12:50

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

S4MM ka gati këngën e re
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:00
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Bebe Rexha publikon fotografi pa makijazh: E urrej këtë imazh, por kjo jam unë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:58
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Vildane Zeneli vjen me një vallëzim sensual nga shtrati
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:44
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...

Loredana Zefi me ndryshim të ri në dukje
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:01
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...

Emina Çunmulaj po vazhdon të sjellë poza të reja nga pushimet në Mal të Zi
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:52
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...

Dua Lipa ndihet krenare me motrën e saj, e cila u bë pjesë e kompanisë së modës “Nasty Gal”
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:38
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...

Elita Rudi: Te bashkëshorti e gjej dashurinë e vërtetë, te fëmija dashurinë e pastër
Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin Zëri. View this ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:30
Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin Zëri. View this ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:46
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

Data e zgjedhjeve/ Rama: Kë duhet të besojnë shqiptarët, Metën apo Juncker?
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 14:53
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...

Momente të veçanta të Feros dhe Arbenitës që nuk i keni parë në klipin e ri
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:42
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta
Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të reagoi ashpër, shkruan . Ai madje e ka sulmuar keq Oltin nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. “ @olticurri rob I deshtum ...
Lajminet | 13-Jun-2019 00:02
Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të reagoi ashpër, shkruan . Ai madje e ka sulmuar keq Oltin nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. “ @olticurri rob I deshtum ...

Bebe Rexha: I urrej fotot pa mendje nga paparacët
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...
Lapsi | 12-Jun-2019 17:04
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...

Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar
Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva. “Gocat e ...
Lajminet | 12-Jun-2019 23:55
Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva. “Gocat e ...

Afrona Dika do ta bëjë festën e beqarisë në ishullin Mykonos
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 15:54
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...

Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’
Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’. Blero njihet për hitet e ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 23:46
Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’. Blero njihet për hitet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved