ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 19:01

Ish-deputeti Çuko merret i pandehur

Ish-deputeti Çuko merret i pandehur
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet dhe pritet të dërgojë në gjyq pjesën e dytë të dosjes 339. I pandehur në gjykatë do të jetë ish-drejtori i përgjithshëm i burgjeve Arben Çuko dhe 4 persona të tjerë. ...
TV Klan | 11-Jun-2019 15:59
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet dhe pritet të dërgojë në gjyq pjesën e dytë të dosjes 339. I pandehur në gjykatë do të jetë ish-drejtori i përgjithshëm i burgjeve Arben Çuko dhe 4 persona të tjerë. ...

Letërporositë, dështon seanca e “Habilajve” te Krimet e Rënda
TIRANË Ka dështuar sërish seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”, ndërsa shkak është bërë mosmbrërrritja e letërporosive nga Italia ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për ...
Medial | 11-Jun-2019 14:49
TIRANË Ka dështuar sërish seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”, ndërsa shkak është bërë mosmbrërrritja e letërporosive nga Italia ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për ...

Mosmbërritja e letërporosive nga Italia, dështon për herë të pestë seanca për grupin e “Habiljave”
Ka dështuar për herë të pestë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”. Shkak për shtyrjen e gjykimit është mosmbërritja e letërporosive nga Italia, ku vërtetohet se të pandehurit kanë marrë ...
Lapsi | 11-Jun-2019 14:48
Ka dështuar për herë të pestë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”. Shkak për shtyrjen e gjykimit është mosmbërritja e letërporosive nga Italia, ku vërtetohet se të pandehurit kanë marrë ...

Italia nuk sjell letërporositë, shtyhet seanca për “Habilajt”
Dështon sërish seanca në gjykaten e krimeve të rënda për grupin e “Habilajve” . Shkak eshte bere mosmbërritja e letërporosive nga Italia, ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për fillimin e procesit ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 14:41
Dështon sërish seanca në gjykaten e krimeve të rënda për grupin e “Habilajve” . Shkak eshte bere mosmbërritja e letërporosive nga Italia, ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për fillimin e procesit ...

Dështon seanca për grupin e Habiljave, ja shkaku
Dështon sërish seanca në gjykatën e krimeve të rënda për grupin e “Habilajve” shkak është bërë mosmbërritja e letërporosive nga Italia. Ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për fillimin e procesit ...
Lajmi i Fundit | 11-Jun-2019 14:34
Dështon sërish seanca në gjykatën e krimeve të rënda për grupin e “Habilajve” shkak është bërë mosmbërritja e letërporosive nga Italia. Ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për fillimin e procesit ...

Letërporositë, dështon seanca e “Habilajve” te Krimet e Rënda
TIRANË Ka dështuar sërish seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”, ndërsa shkak është bërë mosmbrërrritja e letërporosive nga Italia ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 14:26
TIRANË Ka dështuar sërish seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për grupin e “Habilajve”, ndërsa shkak është bërë mosmbrërrritja e letërporosive nga Italia ku të vërtetohet se të pandehurit kanë marrë njoftim për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved