ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Griezmann tek Barcelona, telenovela mbyllet me 1 korrik

Griezmann tek Barcelona, telenovela mbyllet me 1 korrik
Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës.
Top Channel | 13-Jun-2019 06:32
Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës.

‘Griezmann do të luajë te Barcelona’, vjen deklarata e bujshme nga…
Antoine Griezmann së shpejti do të prezantohet te klubi i ri. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka konfirmuar se lojtari do të shkojë te Barcelona. “Ne e dimë që nga muaji mars se Griezmann do të ...
Telegraf | 12-Jun-2019 22:43
Antoine Griezmann së shpejti do të prezantohet te klubi i ri. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka konfirmuar se lojtari do të shkojë te Barcelona. “Ne e dimë që nga muaji mars se Griezmann do të ...

Griezmann tek Barcelona, telenovela mbyllet me 1 korrik
Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona këtë merkato vere. Sipas mediave spanjolle këtë fakt e ka pranuar ...
InFokusi | 13-Jun-2019 09:25
Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona këtë merkato vere. Sipas mediave spanjolle këtë fakt e ka pranuar ...

Drejtori i Atletico Madridit, Marin: Griezmann do të luajë te Barcelona
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid që do të bëhet gjatë kësaj vere. Ka kohë që ai është i lidhur me një kalim te Barcelona. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 23:42
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid që do të bëhet gjatë kësaj vere. Ka kohë që ai është i lidhur me një kalim te Barcelona. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka ...

Atletico tregon të ardhmen e Griezmann
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 23:33
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...

Drejtori i Atletico Madridit, Marin: Griezmann do të luajë te Barcelona
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid që do të bëhet gjatë kësaj vere. Ka kohë që ai është i lidhur me një kalim te Barcelona. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:46
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid që do të bëhet gjatë kësaj vere. Ka kohë që ai është i lidhur me një kalim te Barcelona. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit, Gil Marin, e ka ...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 23:33
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...

Hendboll: Kosova barazon me gjysmëfinalisten e Lojërave Olimpike “Rio 2016”
Ka qenë njëri nga emrat më të lakuar muajve të fundit. Fjala është për yllin francez të Atletico Madridit, Antoine Griezmann, shkruan GazetaBlic . Kampioni i botës me “Tre-kolorët” tash e një kohë të gjatë po përflitet ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 22:09
Ka qenë njëri nga emrat më të lakuar muajve të fundit. Fjala është për yllin francez të Atletico Madridit, Antoine Griezmann, shkruan GazetaBlic . Kampioni i botës me “Tre-kolorët” tash e një kohë të gjatë po përflitet ...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 22:05
Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi i “Colchoneros” ...

Griezmann tek Barcelona, palët gjejnë akordin
Antonie Griezmann do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës. Edhe pse deri më tani asnjë nuk është zyrtare, “El Mundo Deportivo” shprehet e bindur se sulmuesi francez do e braktisë Atletico Madrid dhe do të nënshkruajë me ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 15:55
Antonie Griezmann do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës. Edhe pse deri më tani asnjë nuk është zyrtare, “El Mundo Deportivo” shprehet e bindur se sulmuesi francez do e braktisë Atletico Madrid dhe do të nënshkruajë me ...

E konfirmon drejtori i Atleticos: Griezmann po shkon në Barcelonë
Antonie Griezmann përmes një video mesazhi, javë më parë ka njoftuar se do të largohet nga Atletico Madrid. E ardhmja e tij ishte në dyshim, me shumë skuadra të interesuara për kampionin e Botës. CEO i Atleticos, Gil ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 21:59
Antonie Griezmann përmes një video mesazhi, javë më parë ka njoftuar se do të largohet nga Atletico Madrid. E ardhmja e tij ishte në dyshim, me shumë skuadra të interesuara për kampionin e Botës. CEO i Atleticos, Gil ...

Shefi ekzekutiv i Atleticos: Griezmann do t’i bashkohet këtij klubi të madh evropian
Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur të largohet nga ...
InFokusi | 12-Jun-2019 21:34
Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur të largohet nga ...

Shefi ekzekutiv i Atleticos: Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës
Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur të largohet nga ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 21:27
Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur të largohet nga ...

E konfirmuar: Kjo do të jetë skuadra e re e Griezmann
Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur përkrah Lionel Messit. Drejtori i Atletico Madrid, Gil Marin, ka konfirmuar se Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës, ...
Lajminet | 12-Jun-2019 21:18
Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur përkrah Lionel Messit. Drejtori i Atletico Madrid, Gil Marin, ka konfirmuar se Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës, ...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...
Lexo | 12-Jun-2019 17:46
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:03
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë
Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 15:08
Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain ...

Antuan Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...
Telegraf | 12-Jun-2019 14:24
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 15:00
Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do të bashkohet me ...

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë
Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 14:52
Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved