ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:32

Formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri me gjashtë ndryshime – Vjen Griezmann dhe Koulibaly, largohen Pogba e De Gea

Formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri me gjashtë ndryshime – Vjen Griezmann dhe Koulibaly, largohen Pogba e De Gea
Mediat angleze kanë filluar të raportojnë në lidhje me formacionin e mundshëm të Manchester Unitedit në sezonin 2019/20. Djajtë e Kuq kanë dështuar të kualifikohet në Ligën e Kampionëve këtë sezon pasi kanë përfunduar ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 10:12
Mediat angleze kanë filluar të raportojnë në lidhje me formacionin e mundshëm të Manchester Unitedit në sezonin 2019/20. Djajtë e Kuq kanë dështuar të kualifikohet në Ligën e Kampionëve këtë sezon pasi kanë përfunduar ...

Lojtari i ri i Man Unitedit tregon pse i zgjodhi “Djajtë e kuq”
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...
Kosova Sot | 13-Jun-2019 10:04
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...

Lukaku ëndërron të luajë me Conten, Inter bën gati valixhet
Inter siç duket do bëjë ‘pazar’ tek Manchester United Sulmuesi belg i Manchester United ka shprehur dëshirën për tu larguar nga të kuqtë për në Seria A tek Inter. Lukaku në një intervistë ka thënë se trajneri i ri i ...
Alsat-M | 13-Jun-2019 09:54
Inter siç duket do bëjë ‘pazar’ tek Manchester United Sulmuesi belg i Manchester United ka shprehur dëshirën për tu larguar nga të kuqtë për në Seria A tek Inter. Lukaku në një intervistë ka thënë se trajneri i ri i ...

United heq dorë nga kërkimi i Balet
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 09:46
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...

Lojtari i ri i Man Unitedit tregon pse i zgjodhi “Djajtë e kuq”
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...
EkonomiaOnline | 13-Jun-2019 09:32
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...

Lojtari i ri i Man Unitedit tregon pse i zgjodhi “Djajtë e kuq”
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 09:25
Daniel James është i emocionuar nga planet për transferime dhe ambiciet për të ardhmen të Manchester Unitedit, pasi e kompletoi transferimin e tij në Old Trafford nga Swansea City për 15 milionë funte. Sulmuesi anësor ...

United heq dorë nga kërkimi i Balet
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 07:56
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...

Unitedi hoqi dorë nga kërkimi i Baleti
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...
Portalb | 13-Jun-2019 08:52
Manchester United thuhet se refuzoi mundësinë që të flas me Real Madridin rreth Gareth Bale. Zinedine Zidane nuk dëshiron që ta ketë në dispozicion edhe sezonin e ardhshëm në Santiago Bernabeu. Djajtë e Kuq kanë qenë ...

Derisa po lidhet me një kalim te Interi, Lukaku thotë se Conte është trajneri më i mirë në botë
Romelu Lukaku ka bërë të ditur se do t’i pëlqente bashkëpunimi me Antonio Conten te Interi dhe madje e ka quajtur italianin “trajneri më i mirë në botë”. Sulmuesi belg është pjesë e Manchester Unitedit në dy sezonet e ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:19
Romelu Lukaku ka bërë të ditur se do t’i pëlqente bashkëpunimi me Antonio Conten te Interi dhe madje e ka quajtur italianin “trajneri më i mirë në botë”. Sulmuesi belg është pjesë e Manchester Unitedit në dy sezonet e ...

Derisa po lidhet me një kalim te Interi, Lukaku thotë se Conte është trajneri më i mirë në botë
Romelu Lukaku ka bërë të ditur se do t’i pëlqente bashkëpunimi me Antonio Conten te Interi dhe madje e ka quajtur italianin “trajneri më i mirë në botë”. Sulmuesi belg është pjesë e Manchester Unitedit në dy sezonet e ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 01:42
Romelu Lukaku ka bërë të ditur se do t’i pëlqente bashkëpunimi me Antonio Conten te Interi dhe madje e ka quajtur italianin “trajneri më i mirë në botë”. Sulmuesi belg është pjesë e Manchester Unitedit në dy sezonet e ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:46
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...

Lukaku thotë se e ka marr vendimin për të ardhmen, Seria A mbetet ëndrra e tij
Romelu Lukaku duke çdo ditë e më larg Manchester Unitedit, ndërsa kalimi të Interit mbetet si një nga hipotezat më të besueshme. Antonio Conte që është trajner i ri i Interit e do me çdo kusht në skuadrën e tij. “Unë e ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 23:08
Romelu Lukaku duke çdo ditë e më larg Manchester Unitedit, ndërsa kalimi të Interit mbetet si një nga hipotezat më të besueshme. Antonio Conte që është trajner i ri i Interit e do me çdo kusht në skuadrën e tij. “Unë e ...

Mallkimi i numrit 7 te Mançester Junajtid, 15 gola në 10 vjet pas largimit të Ronaldos
Mund të quajmë pa frikë “mallkimi i numrit 7“. Për Mançester Junajtid, nga viti 2009, kur u largua Kristiano Ronaldo, kushdo që e ka veshur fanellën me këtë numër, ka qenë protagonist në sensin negativ. Asi portugez e ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 23:57
Mund të quajmë pa frikë “mallkimi i numrit 7“. Për Mançester Junajtid, nga viti 2009, kur u largua Kristiano Ronaldo, kushdo që e ka veshur fanellën me këtë numër, ka qenë protagonist në sensin negativ. Asi portugez e ...

Zyrtare: Daniel James nënshkruan kontratë pesëvjeçare me Unitedin
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 19:39
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...

Lukaku thotë se e ka marr vendimin për të ardhmen, Seria A mbetet ëndrra e tij
Romelu Lukaku duke çdo ditë e më larg Manchester Unitedit, ndërsa kalimi të Interit mbetet si një nga hipotezat më të besueshme. Antonio Conte që është trajner i ri i Interit e do me çdo kusht në skuadrën e tij. “Unë e ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 23:42
Romelu Lukaku duke çdo ditë e më larg Manchester Unitedit, ndërsa kalimi të Interit mbetet si një nga hipotezat më të besueshme. Antonio Conte që është trajner i ri i Interit e do me çdo kusht në skuadrën e tij. “Unë e ...

James transferohet te Manchester Utd
Futbollisti Daniel James është zyrtarisht futbollist i Manchester Utd. Kanë qenë vetë “Djajtë e Kuq” që kanë zyrtarizuar transferimin e 21-vjeçarit uellsian, i cili vjen nga klubi i Swanseat. Futbollisti ka luajtur 33 ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 23:26
Futbollisti Daniel James është zyrtarisht futbollist i Manchester Utd. Kanë qenë vetë “Djajtë e Kuq” që kanë zyrtarizuar transferimin e 21-vjeçarit uellsian, i cili vjen nga klubi i Swanseat. Futbollisti ka luajtur 33 ...

Lukaku ia ‘bën me sy’ Interit, ja çfarë thotë për Conten
Sulmuesi belg po konsiderohet si pasues i Mauro Icardit te skuadra nga ‘San Siro’. Derisa në media vazhdohet të raportohet rreth kësaj lëvizje, është tani vetë Lukaku që ka bërë hapin e parë në këtë drejt. Ylli i ...
Lajminet | 12-Jun-2019 23:00
Sulmuesi belg po konsiderohet si pasues i Mauro Icardit te skuadra nga ‘San Siro’. Derisa në media vazhdohet të raportohet rreth kësaj lëvizje, është tani vetë Lukaku që ka bërë hapin e parë në këtë drejt. Ylli i ...

LAJMI I FUNDIT: Real Madridi konfirmon përforcimin nga Lyoni
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James. 21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 20:48
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James. 21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët ...

Zyrtare: Daniel James nënshkruan kontratë pesëvjeçare me Unitedin
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 19:46
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...

Sportingu dëshiron ta transferojë djalin e Ronaldos për ta përsëritur historinë
Sporting Lisbona dëshiron ta transferojë djalin 8-vjeçar të Cristiano Ronaldos, pas formës impresionuese që ka treguar në edicionin që lamë pas. Kur pesë herë fituesi i Topit të Artë kaloi nga Madridi në Torino, kështu ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:52
Sporting Lisbona dëshiron ta transferojë djalin 8-vjeçar të Cristiano Ronaldos, pas formës impresionuese që ka treguar në edicionin që lamë pas. Kur pesë herë fituesi i Topit të Artë kaloi nga Madridi në Torino, kështu ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved