ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:20

Pep Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë

Pep Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
Telegraf | 12-Jun-2019 18:57
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

City synon t’ia vazhdojë kontratën Muriqit dhe ta dërgojë në huazim
Skuadra e Manchester Cityt do t’ia vazhdojë kontratën portierit Aro Muriq, pavarësisht nëse do ta huazojë apo jo gjatë verës. Muriq është një prej tre lojtarëve që këtë verë do të përfitojnë kontratë të re nga ...
EkonomiaOnline | 13-Jun-2019 09:12
Skuadra e Manchester Cityt do t’ia vazhdojë kontratën portierit Aro Muriq, pavarësisht nëse do ta huazojë apo jo gjatë verës. Muriq është një prej tre lojtarëve që këtë verë do të përfitojnë kontratë të re nga ...

Guardiola zgjidhet trajneri më i mirë në botë Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation...
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e ka publikuar ...
Kosova Sot | 13-Jun-2019 08:23
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e ka publikuar ...

Guardiola zgjidhet trajneri më i mirë në botë
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e ka publikuar ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 08:15
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka zënë vendin e trajnerit më të mirë në botë në listën prej dhjetë më të mirëve, të publikuar nga “Coach Reputation Ranking”. “Coach Reputation Ranking” e ka publikuar ...

“Jo, faleminderit!”, kështu e refuzoi Guardiola Juventusin
Pep Guardiola dhe Juventusi. Një histori dashurie që do të mbetet platonike, të paktën edhe këtë vit… Motivi? i lidhur me kontratën që spanjolli dëshiron të respektojë me Manchester City (deri në vitin 2021) por sidomos ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 00:00
Pep Guardiola dhe Juventusi. Një histori dashurie që do të mbetet platonike, të paktën edhe këtë vit… Motivi? i lidhur me kontratën që spanjolli dëshiron të respektojë me Manchester City (deri në vitin 2021) por sidomos ...

Guardiola rendit shkaqet, pse Premier League është më e vështira
Pep Guardiola përsëri theksoi vlerën e fitores së titullit në Premier League. Trajneri i “qytetarëve” nënvizon se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë, por shton se do të ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 23:04
Pep Guardiola përsëri theksoi vlerën e fitores së titullit në Premier League. Trajneri i “qytetarëve” nënvizon se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë, por shton se do të ...

Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 18:44
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

Guardiola mohon mundësinë e largimit nga City
Trajneri spanjoll e përsërit edhe njëherë dëshirën për të qëndruar te Manchester City.
Kosova Press | 12-Jun-2019 18:44
Trajneri spanjoll e përsërit edhe njëherë dëshirën për të qëndruar te Manchester City.

“McGregor m’u lut që të mos e vrisja”
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 18:22
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

Guardiola: Nuk largohem nga City, vetëm nëse më shkarkojnë
Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City. The Sun dhe Mirror shkruajnë se të mërkurën Guardiola mund të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 17:02
Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City. The Sun dhe Mirror shkruajnë se të mërkurën Guardiola mund të ...

Guardiola: Nga City largohem vetëm po më shkarkuan
Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City. “Kam kontratë edhe për dy ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 18:06
Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City. “Kam kontratë edhe për dy ...

Guardiola: Nuk largohem nga City, vetëm nëse më shkarkojnë
Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City. The Sun dhe Mirror shkruajnë se të mërkurën Guardiola mund të ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 17:42
Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City. The Sun dhe Mirror shkruajnë se të mërkurën Guardiola mund të ...

“Kam edhe dy vite kontratë, largohem vetëm nëse më përzënë”
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 17:25
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

Pep Guardiola vazhdon ta dëshpërojë Juventusin Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë...
Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ta marrë një vjet ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:42
Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ta marrë një vjet ...

Pep Guardiola vazhdon ta dëshpërojë Juventusin
Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ta marrë një vjet ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:36
Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ta marrë një vjet ...

Guardiola: Nga Manchester City do të largohem kur të më përzënë
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 16:33
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...
Lexo | 12-Jun-2019 16:23
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i Pep Guardiolës që ...

Suksesi në Angli, prioritet para atij në Evropë për Guardiolën
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka sugjeruar që suksesi me Manchester City-n në Angli është më i rëndësishëm se sa suksesi në Evropë. Këto komente të tij vijnë pasi Qytetarët e siguruan titullin e dytë me ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 15:55
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka sugjeruar që suksesi me Manchester City-n në Angli është më i rëndësishëm se sa suksesi në Evropë. Këto komente të tij vijnë pasi Qytetarët e siguruan titullin e dytë me ...

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa mundësia për t’u ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 15:54
Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa mundësia për t’u ...

Arteta bën “spiunin” e shefit, zbulon çelësin e suksesit të Guardiolës
Pep Guardiola nuk është vetëm gjeni taktik, por edhe një punëtor i palodhur në prapaskenë, sipas ndihmësit të tij, Mikel Arteta. Trajneri katalanas zëvendësoi Manuel Pellegrini në “Etihad”, në vitin 2016, pas ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 15:46
Pep Guardiola nuk është vetëm gjeni taktik, por edhe një punëtor i palodhur në prapaskenë, sipas ndihmësit të tij, Mikel Arteta. Trajneri katalanas zëvendësoi Manuel Pellegrini në “Etihad”, në vitin 2016, pas ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved