ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:20

Blero me 30 qershor promovon albumin e ri

Blero me 30 qershor promovon albumin e ri
Këngëtari shqiptar, Blerim Muharremi, siç njihet me emrin artistik Blero është duke punuar në albumin e ri. Këto projekte të këngëtarit pritet të publikohen në fund të këtij muaji, ku është bërë e ditur se do të ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 10:09
Këngëtari shqiptar, Blerim Muharremi, siç njihet me emrin artistik Blero është duke punuar në albumin e ri. Këto projekte të këngëtarit pritet të publikohen në fund të këtij muaji, ku është bërë e ditur se do të ...

Tayna vazhdon të sjell poza nga pushimet, shfaqet në bikini pranë një veture luksoze
Këngëtarja shqiptare, Tayna, aktualisht është duke punuar në projektin e ri muzikor. Derisa po punon në këngën e re ajo është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në një nga bregdetet shqiptare. Meqë shquhet për ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 09:46
Këngëtarja shqiptare, Tayna, aktualisht është duke punuar në projektin e ri muzikor. Derisa po punon në këngën e re ajo është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në një nga bregdetet shqiptare. Meqë shquhet për ...

Cassie do bëhet nënë për herë të parë
Këngëtarja amerikane, Cassie Ventura, bëri publike lidhjen me trajnerin personal Alex Fine në dhjetor të vitit të kaluar. Cassie pak muaj pas lidhjes, ka njoftuar fansat e saj se është në pritje të ëmëbël të fëmijës së ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 09:12
Këngëtarja amerikane, Cassie Ventura, bëri publike lidhjen me trajnerin personal Alex Fine në dhjetor të vitit të kaluar. Cassie pak muaj pas lidhjes, ka njoftuar fansat e saj se është në pritje të ëmëbël të fëmijës së ...

Urimi i Mozzikut për ditëlindjen e Getinjos
Sot (e enjte), reperi i njohur shqiptar, Getinjo, feston ditëlindjen e tij të 28-të. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga fansat e tij, duke mos munguar edhe një urim i veçantë nga vëllai, Mozzik. Përmes një ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:59
Sot (e enjte), reperi i njohur shqiptar, Getinjo, feston ditëlindjen e tij të 28-të. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga fansat e tij, duke mos munguar edhe një urim i veçantë nga vëllai, Mozzik. Përmes një ...

Kevin Durant pas operacionit të suksesshëm: Shihemi shumë shpejt në parket
Dy ditë pas kthimit të pasuksesshëm në parket dhe lëndimit të ri, Kevin Durant i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm. Super ylli i Golden State Warriors dhe lojtari më i mirë në dy finalet e fundit, luajti ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:27
Dy ditë pas kthimit të pasuksesshëm në parket dhe lëndimit të ri, Kevin Durant i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm. Super ylli i Golden State Warriors dhe lojtari më i mirë në dy finalet e fundit, luajti ...

Edhe Genta Ismajli me ndryshim të ri në dukje, bëhet bionde
Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim të ri në dukje, si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare. Meqë gjithë ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:27
Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim të ri në dukje, si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare. Meqë gjithë ...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Los Angeles Times shkruan për bukurinë e “Miss Universe Albania 2019”
Me një trup prej sportiste, linja trupore joshëse si dhe e pashme, kishte të gjitha predispozitat për të konkurruar në një garë të bukurisë. Bëhet fjalë për Cindy Marinan, volejbollisten e kombëtares shqiptare që jeton ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 07:59
Me një trup prej sportiste, linja trupore joshëse si dhe e pashme, kishte të gjitha predispozitat për të konkurruar në një garë të bukurisë. Bëhet fjalë për Cindy Marinan, volejbollisten e kombëtares shqiptare që jeton ...

S4MM ka gati këngën e re
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:00
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...

Bebe Rexha publikon fotografi pa makijazh: E urrej këtë imazh, por kjo jam unë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:58
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Vildane Zeneli vjen me një vallëzim sensual nga shtrati
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:44
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Loredana Zefi me ndryshim të ri në dukje
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:01
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...

Emina Çunmulaj po vazhdon të sjellë poza të reja nga pushimet në Mal të Zi
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:52
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...

Dua Lipa ndihet krenare me motrën e saj, e cila u bë pjesë e kompanisë së modës “Nasty Gal”
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:38
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...

Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës
Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë. ...
Dritare | 13-Jun-2019 09:46
Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë. ...

Labinot Tahiri dedikim për bashkëshorten: Më deshe kur nuk kisha lekë, jam shërbëtori yt
Këngëtari Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë për një prej personave më të veçantë për të, bashkëshorten e tij, shkruan . Ai ka treguar se si ajo e ka dashur edhe atëherë kur nuk kishte lekë dhe ka theksuar respektin ...
Lajminet | 13-Jun-2019 09:27
Këngëtari Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë për një prej personave më të veçantë për të, bashkëshorten e tij, shkruan . Ai ka treguar se si ajo e ka dashur edhe atëherë kur nuk kishte lekë dhe ka theksuar respektin ...

Videoja me gjashtë minutat e parë të Kloppit si kampion i Evropës
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...
Kosova Sot | 13-Jun-2019 09:07
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved