ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 07:15

‘Babalja’, gjykata refuzon të thërrasë Edi Ramën për dëshmi

‘Babalja’, gjykata refuzon të thërrasë Edi Ramën për dëshmi
Në Gjykatën Penale të Tiranës është zhvilluar seanca e radhës për dosjen “Babale” me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu. Gjatë seancës së sotme nuk janë pranuar kërkesat e të ...
Lapsi | 12-Jun-2019 17:50
Në Gjykatën Penale të Tiranës është zhvilluar seanca e radhës për dosjen “Babale” me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu. Gjatë seancës së sotme nuk janë pranuar kërkesat e të ...

Nuk pranohet kërkesa e të pandehurve, refuzohet gjykimi i shkurtuar për Alizotin
Është zhvilluar seanca e radhës e dosjes “Babale” ditën e sotme në Gjykatën Penale të Tiranës me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu. Gjatë seancës së sotme nuk janë pranuar ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 17:37
Është zhvilluar seanca e radhës e dosjes “Babale” ditën e sotme në Gjykatën Penale të Tiranës me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu. Gjatë seancës së sotme nuk janë pranuar ...

Të enjten, seanca e radhës në Gjykatën e Tiranës për vëllain e ish-deputetit Salianji
Gjykata e Tiranës, në datë 13 qershor në ora 10:00, ka thirrur seancën e radhës me të pandehur Alex Kaçanin, vëllai i ish-deputetit demokrat Ervin Salinaji, i akuzuar për mashtrim. Për të ka një urdhër arresti nga ...
Lexo | 11-Jun-2019 12:40
Gjykata e Tiranës, në datë 13 qershor në ora 10:00, ka thirrur seancën e radhës me të pandehur Alex Kaçanin, vëllai i ish-deputetit demokrat Ervin Salinaji, i akuzuar për mashtrim. Për të ka një urdhër arresti nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved