ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 04:35

FOTO/ Vrasja në Vlorë, këta janë tre autorët e arrestuar

FOTO/ Vrasja në Vlorë, këta janë tre autorët e arrestuar
VLORË Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:43
VLORË Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim ...

Dalin fotot e tre të rinjve që vranë administratorin e Kotës në Vlorë
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë Argjil Gjoka, duke arrestuar tre persona. N.B., 30 ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:50
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë Argjil Gjoka, duke arrestuar tre persona. N.B., 30 ...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 kushërinjtë
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:41
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, policia: Hyri për të shuar sherrin, mbeti viktimë
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër.
Top Channel | 12-Jun-2019 09:06
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër.

Hyri për të shuar sherrin/ Arrestohen tre autorët e vrasjes në Vlorë
VLORË Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:00
VLORË Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori ...

Përsëritet historia në Kotë, sherret që vranë dy administratorët
Policia e Vlorës ka vendosur në pranga autorët e ngjarjes ku mbeti i vrarë kryeadministratori i Kotës Argjil Gjoka. Ata janë tre kushërinjtë Bejtaj dhe sipas hetimeve të deritanishme, Gjoka u vra aksidentalisht gjatë ...
ABCNews | 12-Jun-2019 12:03
Policia e Vlorës ka vendosur në pranga autorët e ngjarjes ku mbeti i vrarë kryeadministratori i Kotës Argjil Gjoka. Ata janë tre kushërinjtë Bejtaj dhe sipas hetimeve të deritanishme, Gjoka u vra aksidentalisht gjatë ...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, arrestohen tre autorët e krimit
Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i Njësisë Kote. Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:06
Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i Njësisë Kote. Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...

Çfarë ndodhi në Kotë/ “Mallkimi”, në një vit vriten 2 kryeadministratorë
Pa kaluar një vit njësia administrative Kote humb kreun e saj të dytë. Një vit më parë një tjetër vrasje tronditi Vlorën, ndërsa viktimë mbeti po ashtu si sot kreu i njësisë administrative, Fatmir Hoto, i cili po pinte ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Pa kaluar një vit njësia administrative Kote humb kreun e saj të dytë. Një vit më parë një tjetër vrasje tronditi Vlorën, ndërsa viktimë mbeti po ashtu si sot kreu i njësisë administrative, Fatmir Hoto, i cili po pinte ...

Sherr për pronat, si vdiq kreu i njësisë administrative Kote
VLORE Pak pas vrasjes së kreut të njësisë administrative Kote, Argjil Gjoka ‘Balkan Web’ zbardh të tjera detaje. Mësohet se administratori i cili mbeti viktimë sot, sapo kishte dalë nga shtëpia për të inspektuar rrugën ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 17:36
VLORE Pak pas vrasjes së kreut të njësisë administrative Kote, Argjil Gjoka ‘Balkan Web’ zbardh të tjera detaje. Mësohet se administratori i cili mbeti viktimë sot, sapo kishte dalë nga shtëpia për të inspektuar rrugën ...

Vrasja e administratorit, arrestohen 3 persona
Tre persona u arrestuan nga Policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njëri prej tyre është Arif Bejtaj, 19- vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...
ABCNews | 12-Jun-2019 09:21
Tre persona u arrestuan nga Policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njëri prej tyre është Arif Bejtaj, 19- vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...

Vrasja e kryekomunarit, arrestohen 3 persona
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër. Vrasja e ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 11:44
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër. Vrasja e ...

Vrasja e administratorit të Kotës në Vlorë, 3 në pranga
Tre persona u arrestuan nga policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njeri prej tyre është Arif Bejtaj, 19 vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...
TV Klan | 12-Jun-2019 09:14
Tre persona u arrestuan nga policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njeri prej tyre është Arif Bejtaj, 19 vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...

FOTO/ Vrasja në Vlorë, këta janë tre autorët e arrestuar
Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim me ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 11:05
Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim me ...

Emrat/ Vrasja e kreut të njësisë administrative Kotë, kapen 3 autorët
Pasditen e djeshme, në Vlorë, u vra kreu i njësisë administrative Kotë. Sot policia ka bërë të mundur kapjen e tre autorëve, të cilët janë; Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj. Nësa në kërkim është shpallur Mersin Bejtaj. Të ...
Dritare | 12-Jun-2019 10:50
Pasditen e djeshme, në Vlorë, u vra kreu i njësisë administrative Kotë. Sot policia ka bërë të mundur kapjen e tre autorëve, të cilët janë; Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj. Nësa në kërkim është shpallur Mersin Bejtaj. Të ...

Hyri për të shuar sherrin, gjeti vdekjen
Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës së Vlorës, ku u vra me armë ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 10:04
Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës së Vlorës, ku u vra me armë ...

Qëllohet me disa plumba, humb jetën zyrtari në Vlorë
Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë. Ardit Gjika ndërhyri në sherrin mes dy vëllezërve, por u qëllua me disa plumba në kraharor. Ai u dërgua me shpejtësi në spitalin e Vlorës ...
Telegraf | 11-Jun-2019 17:56
Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë. Ardit Gjika ndërhyri në sherrin mes dy vëllezërve, por u qëllua me disa plumba në kraharor. Ai u dërgua me shpejtësi në spitalin e Vlorës ...

Policia zbardh vrasjen në Selenicë, arrestohen 3 shtetas
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë ngjarjen e ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë zjarri një banor i zonës, pasi hyri për të shuar një konflikt. Policia ka arrestuar 3 shtetas dhe ka shpallur ...
RTSH | 12-Jun-2019 09:54
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë ngjarjen e ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë zjarri një banor i zonës, pasi hyri për të shuar një konflikt. Policia ka arrestuar 3 shtetas dhe ka shpallur ...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 kushërinjtë
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...
Medial | 12-Jun-2019 09:39
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...

Vlorë, ekzekutohet kreu i njësisë administrative Kotë
Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks.
Top Channel | 11-Jun-2019 16:02
Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks.

Vrasja e administratorit të Kotes, arrestohen tre autorët
Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë. Ata janë Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj Të 3 autorët e vrasjes janë të afërm me njëri-tjetrin. Argjil ...
Lapsi | 12-Jun-2019 08:51
Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë. Ata janë Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj Të 3 autorët e vrasjes janë të afërm me njëri-tjetrin. Argjil ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved