ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:59

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
InFokusi | 12-Jun-2019 17:07
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.
Kosova Press | 12-Jun-2019 16:56
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.

Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim
Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet. Megjithatë në përfundim të ...
SuperSport | 12-Jun-2019 16:49
Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet. Megjithatë në përfundim të ...

Zyrtare: Manchester United e transferin e parë
Gjiganti anglez, Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, ...
Zeri | 12-Jun-2019 16:46
Gjiganti anglez, Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:46
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...

Unitedi kompleton transferimin e Jamesit
Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari tani ka kaluar ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 16:40
Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari tani ka kaluar ...

Zyrtare: Man Utd kompleton transferimin e lojtarit të parë këtë verë
Manchester United ka kompletuar transferimin e Daniel James nga Swansea City. 21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 16:36
Manchester United ka kompletuar transferimin e Daniel James nga Swansea City. 21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te ...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:30
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

Zyrtare: Manchester United transferon shokun e Bersant Celinës
Manchester United ka nënshkruar me talentin e Swansea City, Daniel James. Përmes një komunikate, skuadra nga Championship ka bërë të ditur se ylli i tyre ka nënshkruar kontratë me skuadrën e drejtuar nga Solskjaer. ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 16:28
Manchester United ka nënshkruar me talentin e Swansea City, Daniel James. Përmes një komunikate, skuadra nga Championship ka bërë të ditur se ylli i tyre ka nënshkruar kontratë me skuadrën e drejtuar nga Solskjaer. ...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:27
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

ZYRTARE: Man Utd kompleton transferimin e lojtarit të parë këtë verë
21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te Swansea City në Championship, Daniel James i është bashkuar Manchester United. ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:25
21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te Swansea City në Championship, Daniel James i është bashkuar Manchester United. ...

Lukaku e konfirmon skuadrën e ardhshme, po shkon në Serie A
Derisa ditët e verës po nxehen shumë e bashkë me to edhe merkato në futboll. Romelu Lukaku do të largohet nga Manchester United dhe e konfirmon që e ardhmja e tij është në Serie A. Në një intervistë ai ka lënë të ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 16:16
Derisa ditët e verës po nxehen shumë e bashkë me to edhe merkato në futboll. Romelu Lukaku do të largohet nga Manchester United dhe e konfirmon që e ardhmja e tij është në Serie A. Në një intervistë ai ka lënë të ...

Sport Rooney e këshillon Manchester Unitedin: Mos e transferoni Messin e Ronaldon
Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka insistuar se problemet e “Djajve të kuq” nuk do të mundë të zgjidhen me transferimin e lojtarëve si Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Manchester Unitedi ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 15:15
Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka insistuar se problemet e “Djajve të kuq” nuk do të mundë të zgjidhen me transferimin e lojtarëve si Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Manchester Unitedi ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë, ...
Portalb | 12-Jun-2019 15:15
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë, ...

Lukaku iu jep zjarr spekulimeve për largim nga United
Romelu Lukaku ka thënë që pret një “verë të zënë” teksa ka shtuar dyshimet se mund të largohet nga Manchester United. “Kam një kontratë me Manchester United”, ka thënë Lukaku i cili realizoi dy herë kundër Skocisë. “Do ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 15:08
Romelu Lukaku ka thënë që pret një “verë të zënë” teksa ka shtuar dyshimet se mund të largohet nga Manchester United. “Kam një kontratë me Manchester United”, ka thënë Lukaku i cili realizoi dy herë kundër Skocisë. “Do ...

Rooney e këshillon Manchester Unitedin: Mos e transferoni Messin e Ronaldon
Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka insistuar se problemet e “Djajve të kuq” nuk do të mundë të zgjidhen me transferimin e lojtarëve si Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Manchester Unitedi ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 15:07
Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka insistuar se problemet e “Djajve të kuq” nuk do të mundë të zgjidhen me transferimin e lojtarëve si Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Manchester Unitedi ...

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:33
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...

Lukaku zbulon trajnerin e ri të Juventusit dhe gëzon Interin!
Romelo Lukaku ka folur pas ndeshjes që Belgjika fitoi ndaj Skocisë për eliminatoret e Euro 2020. Sulmuesi i Manchester United, për “Sportmediaset”, ka dhënë deklarata të forta duke zbuluar të ardhmen e tij dhe folur me ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 14:24
Romelo Lukaku ka folur pas ndeshjes që Belgjika fitoi ndaj Skocisë për eliminatoret e Euro 2020. Sulmuesi i Manchester United, për “Sportmediaset”, ka dhënë deklarata të forta duke zbuluar të ardhmen e tij dhe folur me ...

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 11:40
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United
Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund t’i bashkohet Interit. ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 10:50
Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund t’i bashkohet Interit. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved