ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:18

Zhvillimi i sektorit të IT-së në Kosovë

Zhvillimi i sektorit të IT-së në Kosovë
Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri, së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë sot do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi në formën e tryezës së ...
InFokusi | 12-Jun-2019 08:21
Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri, së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë sot do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi në formën e tryezës së ...

Diskutohet për tërheqjen e investitorëve të huaj në fushën IT-së
Sot në Shtëpinë e Evropës në Prishtinë Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 07:29
Sot në Shtëpinë e Evropës në Prishtinë Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi ...

Zhvillimi i sektorit të IT-së në Kosovë
Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri, së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë sot do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend.
Kosova Press | 12-Jun-2019 08:07
Zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri, së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë sot do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend.

Diskutohet për tërheqjen e investitorëve të huaj në fushën IT-së
Sot në Shtëpinë e Evropës në Prishtinë zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi ...
Arbresh | 12-Jun-2019 07:03
Sot në Shtëpinë e Evropës në Prishtinë zëvendësshefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Riccardo Serri së bashku me ekspertë të sektorit të IT-së në Kosovë do të diskutojnë rreth zhvillimit të këtij sektori në vend. Diskutimi ...

OECD vlerëson Kosovën ndër vendet që ka përparuar shumë në implementimin e Aktit të Biznesit të Vogël
Zhvillimi i Biznesit të Vogël dhe të Mesëm është shtylla kryesore e zhvillimit ekonomik të vendit tha Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, gjatë konferencës ku u prezantua raporti “Indeksi i Politikës së ...
Indeks Online | 11-Jun-2019 11:13
Zhvillimi i Biznesit të Vogël dhe të Mesëm është shtylla kryesore e zhvillimit ekonomik të vendit tha Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, gjatë konferencës ku u prezantua raporti “Indeksi i Politikës së ...

Zyra e BE-së mbështet institucionet e Kosovës në implementimin e MSA-së
Zyra e Bashkimit Evropian në bashkëpunim me Ministrinë e Integrimit Evropian organizon një konferencë përmbyllëse me fokus në përmbushjen e obligimeve nga MSA-ja duke krijuar një administratë publike efikase e cila do ...
Arbresh | 11-Jun-2019 07:03
Zyra e Bashkimit Evropian në bashkëpunim me Ministrinë e Integrimit Evropian organizon një konferencë përmbyllëse me fokus në përmbushjen e obligimeve nga MSA-ja duke krijuar një administratë publike efikase e cila do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved