ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:20

Çmendet moti, ja sa do të jenë temperaturat për sot 12 qershor 2019

Çmendet moti, ja sa do të jenë temperaturat për sot 12 qershor 2019
Vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore, por zona e ulët dhe kryesisht ultësira perëndimore mbeten me kthjellime. Mesdita dhe pasditja vijojnë me kthjellime, ndërsa ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:06
Vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore, por zona e ulët dhe kryesisht ultësira perëndimore mbeten me kthjellime. Mesdita dhe pasditja vijojnë me kthjellime, ndërsa ...

Moti për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!
Të mërkurën priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 07:52
Të mërkurën priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore ...

Moti sot në Shqipëri
?Të mërkurën priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 08:21
?Të mërkurën priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore ...

Vjen i nxehti afrikan, temperatura deri në 38 gradë Celsius
I nxehti afrikan pritet të prekë Maqedoninë e Veriut gjatë kësaj jave. Temperaturat do të shkojnë deri në 38 gradë në fundjavë, ndërsa mjekët bëjnë apel për të moshuarit dhe fëmijët që të mos ekspozohen në diell gjatë ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 13:40
I nxehti afrikan pritet të prekë Maqedoninë e Veriut gjatë kësaj jave. Temperaturat do të shkojnë deri në 38 gradë në fundjavë, ndërsa mjekët bëjnë apel për të moshuarit dhe fëmijët që të mos ekspozohen në diell gjatë ...

Lajme të këqija nga moti, vapa sapo ka nisur
Qershori nisi me mot të freskët dhe shi ku në vetëm 3 ditë janë plotësuar rreth 80% e normave të reshjeve mujore. Megjithatë, shumë shpejt qershori solli mot të kthjellët dhe të nxehtë në Shqipëri. Në vijim, ky muaj ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 13:39
Qershori nisi me mot të freskët dhe shi ku në vetëm 3 ditë janë plotësuar rreth 80% e normave të reshjeve mujore. Megjithatë, shumë shpejt qershori solli mot të kthjellët dhe të nxehtë në Shqipëri. Në vijim, ky muaj ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 08:01
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...
Republika | 12-Jun-2019 10:57
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...

KUJDES/ Prej nesër do të mbaj mot shumë i nxehtë!?
Mot me diell dhe të nxehtë mu kushte për shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, sinoptikanët paralajmërojnë mot të nxehtë dhe të qëndrueshëm me temperatura maksimale mbi 35 gradë. Temperatura e ...
IliriaNews | 12-Jun-2019 10:27
Mot me diell dhe të nxehtë mu kushte për shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, sinoptikanët paralajmërojnë mot të nxehtë dhe të qëndrueshëm me temperatura maksimale mbi 35 gradë. Temperatura e ...

Prej nesër do të mbaj mot shumë i nxehtë!?
Mot me diell dhe të nxehtë mu kushte për shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, sinoptikanët paralajmërojnë mot të nxehtë dhe të qëndrueshëm me temperatura maksimale mbi 35 gradë. Temperatura e ...
Medial | 12-Jun-2019 09:35
Mot me diell dhe të nxehtë mu kushte për shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, sinoptikanët paralajmërojnë mot të nxehtë dhe të qëndrueshëm me temperatura maksimale mbi 35 gradë. Temperatura e ...

Moti i ngrohtë dhe me diell
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...
Politiko | 08-Nov-2018 08:05
Vazhdon moti stabil, i ngrohtë dhe me diell. Përderisa temperaturat kanë pësuar një rënie të lehtë, sipas parashikimeve të fundit nga fillimi i javës së ardhshme masa të ngrohta ajrore nga Afrika veriore, pritet që të ...

Edhe sot paradite temperatura alarmante ndërsa pasdite shi, erë dhe bubullima
Moti në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë shi lokal, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12 deri në 18 gradë ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 09:31
Moti në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë shi lokal, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12 deri në 18 gradë ...

Moti i ngrohtë dhe me diell
Shkup, 12 qershor – Moti në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë shi lokal, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 09:21
Shkup, 12 qershor – Moti në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë shi lokal, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej ...

Vazhdon moti i nxehtë edhe sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura. Vranësirat gjatë ditës nuk do të jenë stabile, kështu që vende-vende mund të sjellin stuhi lokale . ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 07:29
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura. Vranësirat gjatë ditës nuk do të jenë stabile, kështu që vende-vende mund të sjellin stuhi lokale . ...

Moti për sot, ja surprizat e pasdites
Gjatë ditës së sotme temperaturat e larta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë. Por gjatë pasdites pritet që të ketë vranësira, sidomos në zonat malore që mund të shoqërohen edhe me shira. : Shërbimi ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 09:21
Gjatë ditës së sotme temperaturat e larta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë. Por gjatë pasdites pritet që të ketë vranësira, sidomos në zonat malore që mund të shoqërohen edhe me shira. : Shërbimi ...

Vjen i nxehti afrikan, temperatura deri në 38 gradë Celsius
I nxehti afrikan pritet të prekë Maqedoninë e Veriut gjatë kësaj jave. Temperaturat do të shkojnë deri në 38 gradë në fundjavë, ndërsa mjekët bëjnë apel për të moshuarit dhe fëmijët që të mos ekspozohen në diell gjatë ...
Ina-Online | 12-Jun-2019 08:52
I nxehti afrikan pritet të prekë Maqedoninë e Veriut gjatë kësaj jave. Temperaturat do të shkojnë deri në 38 gradë në fundjavë, ndërsa mjekët bëjnë apel për të moshuarit dhe fëmijët që të mos ekspozohen në diell gjatë ...

Temperatura deri në 35 gradë celsius
Sot në mëngjes po mban mot me diell dhe i nxehtë. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 5 deri më 13 gradë celsius, ndërsa ato ditore prej 26 deri më 35 gradë celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me diel dhe erë ...
Shenja | 12-Jun-2019 08:30
Sot në mëngjes po mban mot me diell dhe i nxehtë. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 5 deri më 13 gradë celsius, ndërsa ato ditore prej 26 deri më 35 gradë celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me diel dhe erë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...
Arbresh | 12-Jun-2019 08:21
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 ...

Moti sot me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura. Vranësirat gjatë ditës nuk do të jenë stabile, kështu që vende-vende mund të sjellin stuhi lokale . ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 08:21
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura. Vranësirat gjatë ditës nuk do të jenë stabile, kështu që vende-vende mund të sjellin stuhi lokale . ...

Parashikimi i motit sot në Kosovë
nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë temperaturat maksimale do të jenë 22 0C. “Mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale 6-8 C, ndërsa maksimalet nga 19-22C. Do të ...
Zeri | 02-Oct-2018 09:20
nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë temperaturat maksimale do të jenë 22 0C. “Mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale 6-8 C, ndërsa maksimalet nga 19-22C. Do të ...

Sot vapë, por do ketë vranësira në juglindje
Gadishulli i Ballkanit është në ifluencën e masave ajrore të nxehta me origjinë nga kontinenti Afrikan i cili do të sjellë temperatura të larta në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë . E Mërkurë 12 Qershor 2019 E Mërkurë ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 08:04
Gadishulli i Ballkanit është në ifluencën e masave ajrore të nxehta me origjinë nga kontinenti Afrikan i cili do të sjellë temperatura të larta në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë . E Mërkurë 12 Qershor 2019 E Mërkurë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved