ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 20:48

Vendimi i plotë! PD: Nuk do të lejojmë zgjedhje farsë me Edi Ramën kryeministër

Vendimi i plotë! PD: Nuk do të lejojmë zgjedhje farsë me Edi Ramën kryeministër
Pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar, Partia Demokratike ka zbardhur dokumentin me pikat e përcaktuara për aksionin opozitar “ Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë”. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar, Partia Demokratike ka zbardhur dokumentin me pikat e përcaktuara për aksionin opozitar “ Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë”. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i ...

Basha: Përgatituni për zgjedhje të parakohshme
Këshilli Kombëtar i PD është mbledhur për të diskutuar për hapat e mëtejshëm të aksionit opozitar. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se kreu i opozitës Lulzim Basha, mësohet të ketë deklaruar se objektivi kryesor i ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Këshilli Kombëtar i PD është mbledhur për të diskutuar për hapat e mëtejshëm të aksionit opozitar. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se kreu i opozitës Lulzim Basha, mësohet të ketë deklaruar se objektivi kryesor i ...

“Komitetet” e Bashës kundër 30 qershorit, si paramilitarët e Berishës që më 1997 luftuan në Jug
Lulzim Basha miratoi në mbledhjen e fundit të Këshillit Kombëtar të PD ngritjen e “Aleancës së qytetarëve” që do të marrin në dorë mbrojtjen e demokracisë. Këto “komitete”, sipas platformës së miratuar në forumin më të ...
Lexo | 12-Jun-2019 14:10
Lulzim Basha miratoi në mbledhjen e fundit të Këshillit Kombëtar të PD ngritjen e “Aleancës së qytetarëve” që do të marrin në dorë mbrojtjen e demokracisë. Këto “komitete”, sipas platformës së miratuar në forumin më të ...

“Komitetet” e Bashës kundër 30 qershorit, si paramilitarët e Berishës që më 1997 luftuan në Jug
Lulzim Basha miratoi në mbledhjen e fundit të Këshillit Kombëtar të PD ngritjen e “Aleancës së qytetarëve” që do të marrin në dorë mbrojtjen e demokracisë. Këto “komitete”, sipas platformës së miratuar në forumin më të ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 13:55
Lulzim Basha miratoi në mbledhjen e fundit të Këshillit Kombëtar të PD ngritjen e “Aleancës së qytetarëve” që do të marrin në dorë mbrojtjen e demokracisë. Këto “komitete”, sipas platformës së miratuar në forumin më të ...

Basha porosit aleatët para takimit me Metën
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:47
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...

Basha porosit aleatët para takimit me Metën
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...
Medial | 12-Jun-2019 13:10
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar mesditën e kësaj të mërkure një takim me krerët e partive aleate. Takimi është mbajtur në selinë blu dhe ka ardhur vetëm pak orë para se aleatët e PD të takohen me Metën, ku do ...

Pak orë para takimit me Metën, Basha mbledh aleatët në selinë e PD
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:22
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën ...

Pak orë para takimit me Metën, Basha mbledh aleatët në selinë e PD
Lulzim Basha mblodhi aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën vendime të tjera të ...
Lapsi | 12-Jun-2019 12:26
Lulzim Basha mblodhi aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë dhe u morën vendime të tjera të ...

Basha mbledh aleatët pak para takimit me Metën
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e PD-së një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Kujtojmë se sot në orën 19:00 ...
Politiko | 12-Jun-2019 12:44
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e PD-së një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Kujtojmë se sot në orën 19:00 ...

Këshilli kombëtar i PD-së/ Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë, Basha: Asnjë pazar dhe negociata me Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:16
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...

‘Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë’, PD zbardh detyrat që u janë caktuar degëve në 61 bashki
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.
Top Channel | 11-Jun-2019 21:16
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.

Këshilli Kombëtar i PD miraton strukturën që do mbrojë rendin demokratik në 61 bashki, më 30 qershor
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:07
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...

Këshilli Kombëtar i PD del me 5 vendime të rëndësishme
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:34
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...

Basha jep detaje për ‘Aleancën për Mbrojtjen e Demokracisë’: Synojmë ndryshimin e sistemit
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.
Top Channel | 11-Jun-2019 19:51
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.

Basha: Krijimi i Aleancës Qytetare për të ndryshuar Shqipërinë
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:44
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...

Komunikon fshehtas me Edi Ramën? Basha sqaron Këshillin Kombëtar
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:16
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...

Njerëz! Ndalojani vrapin e çmendur Edi Ramës!
Anulimi i datës së zgjedhjeve me 30 qershor nga Presidenti Ilir Meta është një mundësi për të gjitha palët politike që të shmangin skenarin më të keq për vendin, që është përplasja. Por edhe pse akti juridik i kreut ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 11:01
Anulimi i datës së zgjedhjeve me 30 qershor nga Presidenti Ilir Meta është një mundësi për të gjitha palët politike që të shmangin skenarin më të keq për vendin, që është përplasja. Por edhe pse akti juridik i kreut ...

Basha qetëson demokratët: Nuk ka asnjë marrëveshje midis meje dhe Edi Ramës
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës.
Top Channel | 11-Jun-2019 19:08
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës.

PD angazhohet të mos lejojë zgjedhje farsë me Edi Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...
Telegraf | 11-Jun-2019 21:02
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...

Detaje nga mbledhja e Këshillit, Basha: Jemi gati të mbrojmë rendin kushtetues
Një ditë pasi në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike u votua për ngritjen e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë‘, kryetari Lulzim Basha është shprehur sot në Këshillin Kombëtar se objektivi kryesor i ...
Top Channel | 11-Jun-2019 18:53
Një ditë pasi në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike u votua për ngritjen e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë‘, kryetari Lulzim Basha është shprehur sot në Këshillin Kombëtar se objektivi kryesor i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved