ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

VIDEO nga hyrja e trupave ruse në Kosovë

VIDEO nga hyrja e trupave ruse në Kosovë
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO-s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronj, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...
Arbresh | 12-Jun-2019 11:33
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO-s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronj, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...

Pamjet kur trupat ruse hynë në Prishtinë, priten si heronjë nga serbët
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO’s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronjë, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...
InFokusi | 12-Jun-2019 11:25
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO’s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronjë, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...

Pamjet kur trupat ruse hynë në Prishtinë para 20 viteve
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO’s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronjë, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...
Zeri | 12-Jun-2019 11:23
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO’s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronjë, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...

Pamjet kur trupat ruse hynë në Prishtinë, u pritën si heronj nga serbët
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO-s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronj, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 11:18
Në orët e hershme të 12 qershorit trupat ruse hynë në kryeqytetin e Kosovës duke befasuar trupat e NATO-s. Serbët që kishin mbetur në Prishtinë i pritën ata si heronj, kinse po vinin për çlirimin e serbëve. Madje në ...

UÇK ishte përgatitur t’i sulmonte rusët në Kosovë, thotë komandanti i saj
20 vite nga hyrja e UÇK-së në Prishtinë, Rrustem Mustafa, i njohur si Remi, tregon prapaskenat e kësaj ngjarje Kishte ëndërruar gjatë momentin kur Ushtria Çlirimtare e Kosovës do të hynte si fituese në Prishtinë. Dhe ai ...
Gazeta Monitor | 10-Jun-2019 22:02
20 vite nga hyrja e UÇK-së në Prishtinë, Rrustem Mustafa, i njohur si Remi, tregon prapaskenat e kësaj ngjarje Kishte ëndërruar gjatë momentin kur Ushtria Çlirimtare e Kosovës do të hynte si fituese në Prishtinë. Dhe ai ...

Remi tregon planin: Ishim të gatshëm t’i sulmonim rusët
20 vite nga hyrja e UÇK-së në Prishtinë, Rrustem Mustafa, i njohur si Remi, tregon prapaskenat e kësaj ngjarje Kishte ëndërruar gjatë momentin kur Ushtria Çlirimtare e Kosovës do të hynte si fituese në Prishtinë. Dhe ai ...
Gazeta Express | 10-Jun-2019 19:57
20 vite nga hyrja e UÇK-së në Prishtinë, Rrustem Mustafa, i njohur si Remi, tregon prapaskenat e kësaj ngjarje Kishte ëndërruar gjatë momentin kur Ushtria Çlirimtare e Kosovës do të hynte si fituese në Prishtinë. Dhe ai ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved