ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:19

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 16:53
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...

Reja i gëzohet mbrojtjes
Fitorja me Moldavinë lehtësoi të gjithë te Kombëtarja, duke kthyer besimin dhe qetësinë. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit vendosën triumfin 2 – 0 në shtëpi dhe tani duhet punuar më shumë sipas trajnerit Edy Reja që të ...
TV Klan | 12-Jun-2019 16:22
Fitorja me Moldavinë lehtësoi të gjithë te Kombëtarja, duke kthyer besimin dhe qetësinë. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit vendosën triumfin 2 – 0 në shtëpi dhe tani duhet punuar më shumë sipas trajnerit Edy Reja që të ...

Sfida Shqipëri-Moldavi/ Kombëtarja do fitoren e dytë në grup
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...

Shpërthen festa në ‘Elbasan Arena!’ Kombinimi Roshi-Cikalleshi, kuqezinjtë kalojnë në avantazh
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...

Trajneri Edi Reja pret përmirësim edhe më të madh te Kombëtarja
Trajneri Edi Reja tregoi veten me kombëtaren pas dy ndeshjeve të para eleminatore të Europianit. Trajneri ka besim se skuadra do të përmirësohet edhe më shumë, dhe presidenti Duka u shpreh optimist pas Moldavisë. Pati ...
ABCNews | 12-Jun-2019 14:45
Trajneri Edi Reja tregoi veten me kombëtaren pas dy ndeshjeve të para eleminatore të Europianit. Trajneri ka besim se skuadra do të përmirësohet edhe më shumë, dhe presidenti Duka u shpreh optimist pas Moldavisë. Pati ...

Grupi H, Franca rimerr kreun me spektakël, Mbappe vendos rekord
Disfata kundër Turqisë ishte thjeshtë një hap fals, një mbrëmje jo për kampionët e Botës të cilët rikthehen të rimarrin kreun e grupit H pas një “pokeri” golash kundër modestëve të Andorra. Deschamps kishte luksin të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:00
Disfata kundër Turqisë ishte thjeshtë një hap fals, një mbrëmje jo për kampionët e Botës të cilët rikthehen të rimarrin kreun e grupit H pas një “pokeri” golash kundër modestëve të Andorra. Deschamps kishte luksin të ...

Situata në grupin tonë/ Islanda që na mundi rihapi garën, gjithçka vendoset në shtator
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:11
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...

Shënoi gol, hoqi fanellën e Shqipërisë dhe e 'shqelmoi', futbollisti nga Kosova sqaron 'incidentin'
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...
Zeri | 12-Jun-2019 13:42
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...

FOTO+VIDEO/ 3 pikë shprese por mbrojtja kuqezi të bën me zemër!
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:04
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...

FOTO+VIDEO/ 3 pikë shprese por mbrojtja kuqezi të bën me zemër!
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 13:03
3 pikë për të mbajtur të ndezur shpresën, 3 pikë për të rritur moralin brenda grupit, 3 pikë për tifozët, praktikisht një fitore që erdhi në momentin e duhur, një fitore që i shërben shumë dhe trajnerit Edi Reja, një ...

Shqipëria mposht Moldavinë/ Ja çfarë thotë trajneri i kuqezinjve
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.
Top Channel | 11-Jun-2019 23:30
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020.

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:17
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Ja ku pritet të përfundojë Elseid Hysaj
Me sfidën e mbrëmshme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, Elseid Hysaj mbylli këtë sezon futbollistik si me Napolin, ashtu edhe me Kombëtaren shqiptare.
Kosova Press | 12-Jun-2019 11:11
Me sfidën e mbrëmshme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, Elseid Hysaj mbylli këtë sezon futbollistik si me Napolin, ashtu edhe me Kombëtaren shqiptare.

‘Euro 2020’/ Cikalleshi kalon Shqipërinë në avantazh përballë Moldavisë
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.
Top Channel | 11-Jun-2019 22:14
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.

Çfarë goli Ramadani! Shqipëria dyfishon ndaj Moldavisë
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:59
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...

‘Plisat’ zbukurojnë fitoren e Shqipërisë përballë Moldavisë
Tifo-grupi më i madh në Kosovë, “Plisat” e treguan edhe njëherë mbështetjen e tyre masive për Kombëtaren e Shqipërisë. Tifozët nga Prishtina udhëtuan nga kryeqyteti në drejtim të Elbasanit për ta përkrahur Shqipërinë në ...
Zeri | 12-Jun-2019 11:01
Tifo-grupi më i madh në Kosovë, “Plisat” e treguan edhe njëherë mbështetjen e tyre masive për Kombëtaren e Shqipërisë. Tifozët nga Prishtina udhëtuan nga kryeqyteti në drejtim të Elbasanit për ta përkrahur Shqipërinë në ...

VIDEO: Cikalleshi-Ramadani i japin frymarrje Shqipërisë, kuqezinjtë rikthehen tek fitorja kundër Moldavisë!
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:40
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...

Formacionet, Reja sjell befasi të mëdha, Mavraj do jetë kapiten!
Janë publikuar pak çaste më parë në faqen zyrtare të UEFA-s formacionet për ndeshjen Shqipëri-Moldavi, që do të nisë në orën 20:45 minuta në “Elbasan Arena”. Kështu, ndryshe nga ndeshja e parë e humbur në Islandë, Edi ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:37
Janë publikuar pak çaste më parë në faqen zyrtare të UEFA-s formacionet për ndeshjen Shqipëri-Moldavi, që do të nisë në orën 20:45 minuta në “Elbasan Arena”. Kështu, ndryshe nga ndeshja e parë e humbur në Islandë, Edi ...

Fitorja është një detyrim, sot në “Elbasan Arena” përballja me Moldavinë
Kombëtarja shqiptare luan sot në mbrëmje sfidën e radhës së eliminatoreve të Euro 2020 ndaj Moldavisë.
Top Channel | 11-Jun-2019 17:56
Kombëtarja shqiptare luan sot në mbrëmje sfidën e radhës së eliminatoreve të Euro 2020 ndaj Moldavisë.

Sërish me dy sulmues, formacioni Shqipërisë kundër Moldavisë
Ndryshojnë interpretuesit, por jo skema. Pas humbjes në sfidën debutuese në transfertën e Islandës, Edi Reja kërkon me çdo kusht fitoren në sfidën e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, e katërta në ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 14:41
Ndryshojnë interpretuesit, por jo skema. Pas humbjes në sfidën debutuese në transfertën e Islandës, Edi Reja kërkon me çdo kusht fitoren në sfidën e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, e katërta në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved