ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:11

“Urtësia për t’i dhënë fund marrëzisë”

“Urtësia për t’i dhënë fund marrëzisë”
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...

Edi Rama, kërcënimi i paqes sociale
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:09
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...

“Urtësia për t’i dhënë fund marrëzisë”
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 12:59
Nga Shezai Rrokaj Qëndrimi i Presidentit të Republikës është tregues i rastit kur përgjegjësia anon nga shteti dhe jo nga pushteti. Dallimi kryesor midis një burri shteti dhe një politikani është se burri i shtetit vë ...

Edi Rama, kërcënimi i paqes sociale
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...
Medial | 12-Jun-2019 09:39
Në 3 dekada demokraci, ky vend ka kaluar shumë, por kurrë më parë, nuk ka njohur një konflikt politik e institucional, që ka nxitje për t’u thelluar. Puçi kushtetues që ka inicuar kryeministri ilegjitim, reflekton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved