ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:52

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

Data e zgjedhjeve/ Rama: Kë duhet të besojnë shqiptarët, Metën apo Juncker?
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 14:53
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:46
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

Momente të veçanta të Feros dhe Arbenitës që nuk i keni parë në klipin e ri
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:42
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...

Afrona Dika do ta bëjë festën e beqarisë në ishullin Mykonos
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 15:54
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...

Bebe Rexha: I urrej fotot pa mendje nga paparacët
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...
Lapsi | 12-Jun-2019 17:04
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...

Dafina Zeqirit nuk ia ndjen, bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa paraqitje të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 15:30
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa paraqitje të ...

“Kujt i besoni?”, Rama vendos Metën përballë Juncker-it (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama së bashku me një delegacion shoqërues, zhvilloi ditën e djeshme një vizitë zyrtare në Bruksel, të ndërmarrë në kuadër të komunikimeve për çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në ...
Lapsi | 12-Jun-2019 16:15
Kryeministri Edi Rama së bashku me një delegacion shoqërues, zhvilloi ditën e djeshme një vizitë zyrtare në Bruksel, të ndërmarrë në kuadër të komunikimeve për çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në ...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi martohen në shtator
Çifti më i ri i showbizit, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, do të martohen në shtator të këtij viti. Ka qenë vet aktorja nga Tirana ajo e cila ka zbuluar këtë gjë, gjatë kohës sa e kishte të ftuar në emisionin e saj, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 14:46
Çifti më i ri i showbizit, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, do të martohen në shtator të këtij viti. Ka qenë vet aktorja nga Tirana ajo e cila ka zbuluar këtë gjë, gjatë kohës sa e kishte të ftuar në emisionin e saj, ...

Lola Haradinaj feston ditëlindjen e 32-të, sjell fotosesion atraktiv për ndjekësit e saj
Bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, Lola Muçaj-Haradinaj, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Të mërkurën, ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 32-të dhe me këtë rast ka marrë urime të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 14:24
Bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, Lola Muçaj-Haradinaj, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Të mërkurën, ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 32-të dhe me këtë rast ka marrë urime të ...

Këngëtarë, aktorë e futbollistë shqiptarë emocionohen nga vizita e Clinton dhe Albright në Kosovë, urojnë 20 vjet liri
Me rastin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, është organizuar ceremoni mikpritëse për ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, dhe ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeline Albright, të cilët ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 12:59
Me rastin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, është organizuar ceremoni mikpritëse për ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, dhe ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeline Albright, të cilët ...

“I’m a mess” nga Bebe Rexha kthehet në hit global, certifikohet si “Platinum” nga industria e muzikës
Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, vitin e kaluar publikoi albumin “Expectations”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj. “I’m a mess” ishte hiti absolut i këtij albumi, i cili u realizua edhe ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 12:17
Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, vitin e kaluar publikoi albumin “Expectations”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj. “I’m a mess” ishte hiti absolut i këtij albumi, i cili u realizua edhe ...

Ledri me urim të sinqertë për babanë me rastin e ditëlindjes
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:25
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...

Mëngjesi mahnitës në pishinë shijon si në përallë – përjetoni ndjesinë unike në Maldive
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:15
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët
Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai postoi një ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 17:35
Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai postoi një ...

Jonida Vokshi merr në intervistë bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)
Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton në ‘Digitalb’. Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Pak sekuenca nga xhirimet, ...
Lapsi | 12-Jun-2019 13:39
Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton në ‘Digitalb’. Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Pak sekuenca nga xhirimet, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved