ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 04:42

Urdhëroi vrasjen e Komisarit, Greqia kundër ekstradimit të Jambellit

Urdhëroi vrasjen e Komisarit, Greqia kundër ekstradimit të Jambellit
TIRANË Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri për t’u ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:17
TIRANË Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri për t’u ...

Trafikonte mjete motorike, kapet fieraku në Kakavijë
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:11
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...

Arrestohet në Rinas një kinez, akuzohet si kreu u grupit mafioz
Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, për veprën ...
Top Channel | 12-Jun-2019 11:25
Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, për veprën ...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal. I arrestuari ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 11:23
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal. I arrestuari ...

Prangoset mafiozi kinez që strehohej në Shqipëri, vetëm 25 vjeç por ja bëmat e tij
Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim me Interpol ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:33
Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim me Interpol ...

Kinezi gjobëvënës arrestohet në Rinas
Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në kuadër të ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:33
Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në kuadër të ...

Kontrabanda, tre në pranga në Morinë, dy doganierë
KUKËS Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy doganierë dhe shoferin e një furgoni për kontrabandë. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në vijim të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:41
KUKËS Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy doganierë dhe shoferin e një furgoni për kontrabandë. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Kukës, në vijim të ...

Drogë dhe të arrestuar në Krujë, po shkëmbenin lëndën narkotike. Ja emrat
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:15
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...

Kontrabanda, arrestohen dy doganierë në Morinë
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë, nuk kanë ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:04
Gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre persona në doganën e Morinës në Kukës për shkak se dyshohet se kanë bërë kontrabandë mallrash. Arrestimi i shtetasve H. B., dhe B. V., u bë pasi, duke qenë në detyrë, nuk kanë ...

“Palestra” kap grupin e drogës në Elbasan, katër të arrestuar
Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin “Palestra” nga ku katër persona u arrestuan në flagrancë dhe tre të tjerë u shpallën në kërkim. Në vijimin të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:58
Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin “Palestra” nga ku katër persona u arrestuan në flagrancë dhe tre të tjerë u shpallën në kërkim. Në vijimin të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e ...

Rinas/ I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet shtetasi kinez
Një shtetas kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal është arrestuar nga policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë. I arrestuari është shtetasi me ...
Lapsi | 12-Jun-2019 11:59
Një shtetas kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal është arrestuar nga policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë. I arrestuari është shtetasi me ...

Bllokohen drogë, makina e telefona, 4 në pranga, 3 në kërkim
ELBASAN Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, dy makina ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:00
ELBASAN Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, dy makina ...

Shpërndanin drogë në Krujë, arrestohen 5 pjestarët e një grupi
Pesë pjestarë të një grupi që merrej me punët e drogës janë arrestuar. Ata akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike në qytet. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvillua në momentin që po ...
ABCNews | 12-Jun-2019 11:44
Pesë pjestarë të një grupi që merrej me punët e drogës janë arrestuar. Ata akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike në qytet. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvillua në momentin që po ...

Dy doganierë në Morinë arrestohen për kontrabandë mallrash
3 shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të një operacioni të policisë për goditjen e aktivitetit të kontrabandimit të mallrave. Në pranga përfunduan: -G.Sh., 29 vjeç, banues në Shtiqen, Kukës. -H. B., 59 vjeç, ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:50
3 shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të një operacioni të policisë për goditjen e aktivitetit të kontrabandimit të mallrave. Në pranga përfunduan: -G.Sh., 29 vjeç, banues në Shtiqen, Kukës. -H. B., 59 vjeç, ...

Vjedhje dhe mashtrim, arrestohen 2 persona në kërkim në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit informon se ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat e vjedhjes dhe mashtrimit. Dy personat e vënë në pranga akuzohen për vjedhje e mashtrim. Njoftimi i policisë: ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 17:41
DURRËS Policia e Durrësit informon se ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat e vjedhjes dhe mashtrimit. Dy personat e vënë në pranga akuzohen për vjedhje e mashtrim. Njoftimi i policisë: ...

Rinas, arrestohet me qëllim ekstradimi shtetasi kinez
Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë bërë arrestimin e shtetasit kinez : G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23.04.2019, për ...
TV Klan | 12-Jun-2019 11:22
Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë bërë arrestimin e shtetasit kinez : G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23.04.2019, për ...

Urdhëroi vrasjen e Komisarit, Greqia kundër ekstradimit të Jambellit
Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri për t’u ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 13:23
Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri për t’u ...

Trafikonte mjete motorike, dënohet fieraku në Kakavijë
Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin Kashisht të ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 13:16
Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin Kashisht të ...

Elbasan, drogë, makina dhe celularë, katër në pranga, tre në kërkim
Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, dy makina dhe tre ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:26
Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, dy makina dhe tre ...

Kukës, kontrabandë nga pika kufitare e Morinës
Dy doganiere dhe një tregtar janë vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës në Kukës, pasi akuzohen për kontrabandë mallrash. Arrestimi i tyre u bë pasi policia ndaloi një fugon mallrash në rrugën Morinë – Kukës, ...
TV Klan | 12-Jun-2019 10:13
Dy doganiere dhe një tregtar janë vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës në Kukës, pasi akuzohen për kontrabandë mallrash. Arrestimi i tyre u bë pasi policia ndaloi një fugon mallrash në rrugën Morinë – Kukës, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved