ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 15:33

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

Ledri me urim të sinqertë për babanë e tij për ditëlindje
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:25
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron ...

Mëngjesi mahnitës në pishinë shijon si në përallë – përjetoni ndjesinë unike në Maldive
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:15
Pushimi i mirë shihet në mëngjes… pak a shumë ngjason në një thënie të njohur tashëm për ne, se dita e mirë shihet në mëngjes, por jo vetëm dita, i gjithë pushimi shihet nga mëngjesi që ne e shijojmë gjatë periudhës që ...

Andy Ruiz pranon brezin e artë të Snickers pas nokautit të Anthony Joshuas
Tashmë është bërë e ditur se Andy Ruiz është një adhurues i madh i çokollatave ‘Snickers’, ndërsa ka marrë një çmim special nga kompania që i prodhon. Kampioni më i ri i peshave të rënda në botë, ka postuar një foto në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 10:42
Tashmë është bërë e ditur se Andy Ruiz është një adhurues i madh i çokollatave ‘Snickers’, ndërsa ka marrë një çmim special nga kompania që i prodhon. Kampioni më i ri i peshave të rënda në botë, ka postuar një foto në ...

Bebe Rexha: Po i afrohem të tridhjetave, njerëzit ndjehen keq në këtë moshë por unë refuzoj të etiketohem nga një numër
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, po i shijon më së miri vitet që ka. Kështu së paku ka treguar ajo në postimin e fundit të bërë në rrjetin social Instagram. Bebe Rexha (Foto: Timothy Hiatt/Getty ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 09:41
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, po i shijon më së miri vitet që ka. Kështu së paku ka treguar ajo në postimin e fundit të bërë në rrjetin social Instagram. Bebe Rexha (Foto: Timothy Hiatt/Getty ...

Motra e Dua Lipës, Rina tashmë fashioniste e modës
Ajo është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bëhet fjalë për të motrën e Dua Lipës, Rinës, e cila muaj më parë ka realizuar një fotoshoting me poza të bukura. Kjo duket se i ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 09:14
Ajo është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bëhet fjalë për të motrën e Dua Lipës, Rinës, e cila muaj më parë ka realizuar një fotoshoting me poza të bukura. Kjo duket se i ...

Mozzik uron Ditën e Çlirimit të Ferizajit me një shkrim prekës
Reperi i njohur Mozzik është shumë i kujdesshëm që t’iu urojë fansave të tij në rrjetet sociale gjithnjë festat. Së fundmi, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ai u ka uruar fansave të tij ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 08:36
Reperi i njohur Mozzik është shumë i kujdesshëm që t’iu urojë fansave të tij në rrjetet sociale gjithnjë festat. Së fundmi, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ai u ka uruar fansave të tij ...

Jonida Vokshi dhe “prizrenasi” i “O Sa Mirë” puthen live në emision
Tanimë është konfirmuar se janë në lidhje romantike tash e muaj. Jonida Vokshi në një intervistë për media kishte pohuar se është në lidhje me aktorin Besnik Krapi. Dyshja janë njohur fillimisht në serialin humoristik, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 08:04
Tanimë është konfirmuar se janë në lidhje romantike tash e muaj. Jonida Vokshi në një intervistë për media kishte pohuar se është në lidhje me aktorin Besnik Krapi. Dyshja janë njohur fillimisht në serialin humoristik, ...

Eni Koçi nis pushimet me Gencin, vjen atraktive në pozën e fundit
Është një prej çifteve më të reja në shoubizin shqiptar, prandaj po e shijojnë romancën e tyre mjaft shumë. Fjala është për reperin Genc Prelvukaj dhe këngëtaren Eni Koçi, lidhja e të cilëve është spekuluar para shumë ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 22:55
Është një prej çifteve më të reja në shoubizin shqiptar, prandaj po e shijojnë romancën e tyre mjaft shumë. Fjala është për reperin Genc Prelvukaj dhe këngëtaren Eni Koçi, lidhja e të cilëve është spekuluar para shumë ...

Adrola Dushi e vërteton edhe njëherë se është ndër femrat më të bukura shqiptare
Nuk ka dyshim se është njëra prej modeleve më të bukura në trojet shqiptare. Fjala është për Adrola Dushin, e cila çdo ditë e më shumë vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e fansave me imazhet atraktive që publikon në rrjetet ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 22:51
Nuk ka dyshim se është njëra prej modeleve më të bukura në trojet shqiptare. Fjala është për Adrola Dushin, e cila çdo ditë e më shumë vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e fansave me imazhet atraktive që publikon në rrjetet ...

U takuan nga afër me Princin Harry, nëna e Ritës tregon se çfarë i tha ai
Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan . Për ta përcjellë atë nga afër ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, e cila ka ndarë me ndjekësit ...
Lajminet | 12-Jun-2019 11:42
Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan . Për ta përcjellë atë nga afër ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, e cila ka ndarë me ndjekësit ...

Dua Lipa publikon imazhe nga fëmijëria, reagon ndaj kritikave për ‘Photoshop’
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përveç projekteve që publikon, nga njerëzit komentohet mjaft shumë për veshjen dhe pamjen. Së fundmi, Dua ka publikuar ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 21:37
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përveç projekteve që publikon, nga njerëzit komentohet mjaft shumë për veshjen dhe pamjen. Së fundmi, Dua ka publikuar ...

Rihanna dëshiron të bëhet nënë
Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, së fundmi ka pozuar për kopertinën e revistës Interview . Ajo në këtë intervistë ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe nga ajo profesionale. Ndonëse është në lidhje me ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 21:37
Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, së fundmi ka pozuar për kopertinën e revistës Interview . Ajo në këtë intervistë ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe nga ajo profesionale. Ndonëse është në lidhje me ...

Beatrix Ramosaj sjell imazhe joshëse nga ndeja e ditëlindjes
Beatrix Ramosaj nuk ‘ngopet’ me fotografitë e ditëlindjes. Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes. Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 11:11
Beatrix Ramosaj nuk ‘ngopet’ me fotografitë e ditëlindjes. Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes. Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ...

Ramë Lahaj realizon fotosesion të veçantë me modelet amerikane
Tenori i njohur shqiptar, Ramë Lahaj, vite më parë ka qenë në lidhje me blogeren Rina Berdynaj, të cilët i dhanë fund romancës para një viti. Pas kësaj ndarjeje duket se Lahaj po shijon jetën, të paktën kjo shihet në ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 21:33
Tenori i njohur shqiptar, Ramë Lahaj, vite më parë ka qenë në lidhje me blogeren Rina Berdynaj, të cilët i dhanë fund romancës para një viti. Pas kësaj ndarjeje duket se Lahaj po shijon jetën, të paktën kjo shihet në ...

Beatrix Ramosaj sjell imazhe joshëse nga ndeja e ditëlindjes
Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes, shkruan . Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ndejën që organizoi bashkë me të afërmit e saj, ...
Lajminet | 12-Jun-2019 11:04
Beatrix Ramosaj ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale, të shkëputura nga festa e ditëlindjes, shkruan . Këngëtarja ditë më parë festoi ditëlindjen, ndërsa në ndejën që organizoi bashkë me të afërmit e saj, ...

Është përmes gjidhënies – kështu humbi kilogramët e shtatzënisë Almeda Abazi
Ish Miss Shqipëria e po ashtu në hapat e parë të karrierës si aktore në Turqi, Almeda Abazi, nuk ka shumë kohë që u bë nënë. Në fakt, i biri i saj Efehan nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, sapo është bërë një ...
Prive | 12-Jun-2019 11:01
Ish Miss Shqipëria e po ashtu në hapat e parë të karrierës si aktore në Turqi, Almeda Abazi, nuk ka shumë kohë që u bë nënë. Në fakt, i biri i saj Efehan nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, sapo është bërë një ...

I thanë që editon dhe fotot e fëmijërisë, ja si reagon Dua Lipa!
Dua Lipa është një nga emrat më të suksesshëm në botën e muzikës. Ajo jo vetëm ka një vokal të mirë, por është dhe shumë e bukur. Bukurinë e saj natyrale, njerëzit shpesh herë e vënë në pikëpyetje, duke e akuzuar për ...
Dritare | 12-Jun-2019 10:42
Dua Lipa është një nga emrat më të suksesshëm në botën e muzikës. Ajo jo vetëm ka një vokal të mirë, por është dhe shumë e bukur. Bukurinë e saj natyrale, njerëzit shpesh herë e vënë në pikëpyetje, duke e akuzuar për ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin. Po sulmojnë kriminalisht të drejtën e votës”
Nga Erjon Braçe Në #30vite,të njejtet politikane, dogjen dy breza dhe, po pervelojne te tretin! Ne fillim brezin e babait, pastaj brezin e djalit, tani te nipit/mbeses! Jane te njejtet shkaterrues, te njejtet ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 13:42
Nga Erjon Braçe Në #30vite,të njejtet politikane, dogjen dy breza dhe, po pervelojne te tretin! Ne fillim brezin e babait, pastaj brezin e djalit, tani te nipit/mbeses! Jane te njejtet shkaterrues, te njejtet ...

Messi kryeson listën e sportistëve më të paguar në botë, pasohet nga Ronaldo e Neymar – boksierët e basketbollistët pas tyre
Lionel Messi tani 31 vjeç, vazhdon të jetë në krye të sportit edhe sa i përket pagave. Këtë vit kalendarik, ai ka shënuar 34 gola. Me këso statistika, normalisht që ai e ka edhe pushtetin financiar. Sportistët tani ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 20:56
Lionel Messi tani 31 vjeç, vazhdon të jetë në krye të sportit edhe sa i përket pagave. Këtë vit kalendarik, ai ka shënuar 34 gola. Me këso statistika, normalisht që ai e ka edhe pushtetin financiar. Sportistët tani ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved