ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 05:45

Trump dhe Biden përfshihen në Sul.me verbale

Trump dhe Biden përfshihen në Sul.me verbale
Donald Trump dhe Joe Biden shkëmbyen replika në distancë, teksa të dy synojnë të garojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm në SHBA. Presidenti amerikan Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për ...
Medial | 12-Jun-2019 11:40
Donald Trump dhe Joe Biden shkëmbyen replika në distancë, teksa të dy synojnë të garojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm në SHBA. Presidenti amerikan Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...
Arbresh | 12-Jun-2019 11:05
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Donald Trump dhe Joe Biden shkëmbyen replika në distancë, teksa të dy synojnë të garojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm në SHBA. Presidenti amerikan Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për ...
ABCNews | 12-Jun-2019 10:16
Donald Trump dhe Joe Biden shkëmbyen replika në distancë, teksa të dy synojnë të garojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm në SHBA. Presidenti amerikan Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s, njofton REL Para se ...
Portalb | 12-Jun-2019 10:36
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s, njofton REL Para se ...

Trump dhe Biden vizitojnë Iowa-n, përfshihen në sulme verbale
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...
RTSH | 12-Jun-2019 10:28
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Para se të nisej nga Shtëpia e Bardhë për në Iowa, presidenti Trump e quajti ish-zëvëndëspresidentin Biden, një njeri “të dobët mentalisht”. Trump, tallet me dështimet e kaluara në garat presidenciale të 76- vjeçarit, ...
Lajminet | 12-Jun-2019 09:29
Para se të nisej nga Shtëpia e Bardhë për në Iowa, presidenti Trump e quajti ish-zëvëndëspresidentin Biden, një njeri “të dobët mentalisht”. Trump, tallet me dështimet e kaluara në garat presidenciale të 76- vjeçarit, ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Presidenti i ShBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 09:21
Presidenti i ShBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...

Trump dhe Biden shkëmbejnë sulme verbale
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 09:06
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...
Radio Evropa e Lire | 12-Jun-2019 08:51
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga ...

Pse dasmat shqiptare janë aq ‘të lodhshme’? Nga këto arsye
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 19:44
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...

Pse dasmat shqiptare janë aq “të lodhshme”?
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...
Portalb | 11-Jun-2019 18:18
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...

Pse dasmat shqiptare janë aq “të lodhshme”? Nga këto arsye
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...
IliriaNews | 11-Jun-2019 10:54
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...

Pse dasmat shqiptare janë aq “të lodhshme”? Nga këto arsye
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...
InFokusi | 11-Jun-2019 09:53
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...

Pse dasmat shqiptare janë aq “të lodhshme”? Nga këto arsye
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...
Gazeta Express | 11-Jun-2019 09:19
Nëse keni qenë në një dasmë shqiptare, me siguri shumë gjëra ju pëlqejnë, por ka edhe nga ato që nuk janë fort të këndshme. Çdo vend krenohet nga traditat dhe zakonet, mirëpo disa gjëra nuk duhet të vazhdojnë të ...

Zelanda e Re planifikon tërheqjen e trupave nga Iraku deri në vitin 2020
Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, bëri të ditur sot se vendi i saj do të tërheqë trupat nga Iraku i shkatërruar nga lufta deri në vitin 2020, njoftuan mediat vendore, transmeton AA. Sipas faqes së lajmeve ...
Shenja | 10-Jun-2019 21:36
Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, bëri të ditur sot se vendi i saj do të tërheqë trupat nga Iraku i shkatërruar nga lufta deri në vitin 2020, njoftuan mediat vendore, transmeton AA. Sipas faqes së lajmeve ...

Zelanda e Re planifikon tërheqjen e trupave nga Iraku deri në vitin 2020
Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, bëri të ditur sot se vendi i saj do të tërheqë trupat nga Iraku i shkatërruar nga lufta deri në vitin 2020, njoftuan mediat vendore, transmeton Anadolu agency (AA) . Sipas ...
Portalb | 10-Jun-2019 15:56
Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, bëri të ditur sot se vendi i saj do të tërheqë trupat nga Iraku i shkatërruar nga lufta deri në vitin 2020, njoftuan mediat vendore, transmeton Anadolu agency (AA) . Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved