ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:59

Maxim. Zbuloni femrën më seksi për vitin 2019

Maxim. Zbuloni femrën më seksi për vitin 2019
Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila ne vitin 2012 kishte fituar Miss Universe, duke rikthyer keshtu kuroren ne SHBA pas 15 vitesh. Revista ka hartuar nje liste prej 100 emrash ku emri i pare eshte ...
ikub.al | 12-Jun-2019 09:14
Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila ne vitin 2012 kishte fituar Miss Universe, duke rikthyer keshtu kuroren ne SHBA pas 15 vitesh. Revista ka hartuar nje liste prej 100 emrash ku emri i pare eshte ...

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!
Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi, ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 11:15
Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi, ...

Thuhet se bën jetë luksoze, Shyhrete Behluli ka një përgjigje: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit!
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
Top Channel | 11-Jun-2019 18:35
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

Gold Ag publikon pamje brenda shtëpisë së tij
Shyhrete Behluli ka vite që është pjesë e estradës muzikore, ku numëron një numër të madh projektesh të realizuara, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ka vetëm një muaj që ajo bashkë me rejën e saj, Leartën, realizuan këngën ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 10:13
Shyhrete Behluli ka vite që është pjesë e estradës muzikore, ku numëron një numër të madh projektesh të realizuara, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ka vetëm një muaj që ajo bashkë me rejën e saj, Leartën, realizuan këngën ...

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!
Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi, ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 09:54
Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi, ...

Culpo, femra më seksi e vitit
Ish-Miss Universe Olivia Culpo është cilësuar nga revista “Maxim” si femra më seksi e vitit. Revista ndërkombëtare e showbiz-it ka hartuar një listë me 100 femrat më tërheqëse në botë, në krye të së cilës qëndron ...
TV Klan | 11-Jun-2019 23:08
Ish-Miss Universe Olivia Culpo është cilësuar nga revista “Maxim” si femra më seksi e vitit. Revista ndërkombëtare e showbiz-it ka hartuar një listë me 100 femrat më tërheqëse në botë, në krye të së cilës qëndron ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit
Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin ...
Albportali | 12-Jun-2019 09:06
Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit
Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Ftesë në ...
Lajminet | 12-Jun-2019 08:54
Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Ftesë në ...

Olivia Culpo, femra më seksi e vitit
Revista ndërkombëtare për meshkuj “Maxim” ka shpallur femrën më seksi për vitin 2019. Modelja 27-vjeçare Olivia Culpo renditet në vendin e parë në listën e përvitshme të “Maxim Hot 100”, që vlerëson femrat më të ...
Zeri | 12-Jun-2019 08:29
Revista ndërkombëtare për meshkuj “Maxim” ka shpallur femrën më seksi për vitin 2019. Modelja 27-vjeçare Olivia Culpo renditet në vendin e parë në listën e përvitshme të “Maxim Hot 100”, që vlerëson femrat më të ...

Foto/ Ja kush është shpallur femra më seksi e vitit 2019
Revista prestigjoze Maxim ka shpallur femrën e vitit për vitin 2019. Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila në vitin 2012 kishte fituar Miss Universe. Revista ka hartuar një listë prej 100 emrash ku ...
InFokusi | 12-Jun-2019 07:29
Revista prestigjoze Maxim ka shpallur femrën e vitit për vitin 2019. Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila në vitin 2012 kishte fituar Miss Universe. Revista ka hartuar një listë prej 100 emrash ku ...

Shyhrete Behluli e Learta Jakupi sfidohen, sa e njohin njëra tjetrën?
Ato gjithmonë kanë promovuar një raport shumë të shëndoshë në mes vete. Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe sopranoja Learta Jakupi që është nusja e saj, janë sfiduar dje në emisionin e Bieta Sylës “Ftesë në Pesë”. ...
Prive | 12-Jun-2019 07:20
Ato gjithmonë kanë promovuar një raport shumë të shëndoshë në mes vete. Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe sopranoja Learta Jakupi që është nusja e saj, janë sfiduar dje në emisionin e Bieta Sylës “Ftesë në Pesë”. ...

“Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit” befason Shyhrete Behluli
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
Gazeta Observer | 11-Jun-2019 20:38
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
TetovaSot | 11-Jun-2019 20:05
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua Lipa
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
GazetaBlic | 11-Jun-2019 20:04
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
Arbresh | 11-Jun-2019 19:23
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

Kush është gruaja më e bukur në botë për vitin 2019?
Revista e njohur ndërkombëtare Maxim, bën çdo vit një klasifikim të grave më të bukura në botë, ndaj edhe ky vit nuk ka bërë përjashtim Në listën e 100 grave më seksi dhe më të bukura në botë për 2019-të, vendin e parë ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 18:28
Revista e njohur ndërkombëtare Maxim, bën çdo vit një klasifikim të grave më të bukura në botë, ndaj edhe ky vit nuk ka bërë përjashtim Në listën e 100 grave më seksi dhe më të bukura në botë për 2019-të, vendin e parë ...

“Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit” befason Shyhrete Behluli
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
Indeks Online | 11-Jun-2019 19:18
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

Olivia Culpo, vajza perfekte sipas ekspertëve
Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”. Olivia uhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis ...
Lapsi | 11-Jun-2019 18:28
Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”. Olivia uhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis ...

19:10 Ja kush është gruaja më e bukur në botë për vitin 2019 Revista e njohur ndërkombëtare Maxim,...
Revista e njohur ndërkombëtare Maxim, bën çdo vit një klasifikim të grave më të bukura në botë, ndaj edhe ky vit nuk ka bërë përjashtim Në listën e 100 grave më seksi dhe më të bukura në botë për 2019-të, vendin e parë ...
Kosova Sot | 11-Jun-2019 19:16
Revista e njohur ndërkombëtare Maxim, bën çdo vit një klasifikim të grave më të bukura në botë, ndaj edhe ky vit nuk ka bërë përjashtim Në listën e 100 grave më seksi dhe më të bukura në botë për 2019-të, vendin e parë ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...
Kosova Press | 11-Jun-2019 19:01
Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për të treguar më ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved