ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:42

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:32
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...

Kanosi kushëririn, policia në kërkim të armës së 62-vjeçarit
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...
Top Channel | 12-Jun-2019 11:08
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...

FOTO/ Vrasja në Vlorë, këta janë tre autorët e arrestuar
VLORË Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:43
VLORË Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në bashkëpunim ...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...
Top Channel | 12-Jun-2019 10:42
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...

Kushërinjtë tropojanë sherr deri në kanosje me armë ndaj njeri-tjetrit
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:26
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...

Dalin fotot e tre të rinjve që vranë administratorin e Kotës në Vlorë
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë Argjil Gjoka, duke arrestuar tre persona. N.B., 30 ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:50
Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë Argjil Gjoka, duke arrestuar tre persona. N.B., 30 ...

Tropojë/ Kanosi kushëririn me armë, arrestohet 62 vjeçari
Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari Arrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn e tij, ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:35
Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari Arrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn e tij, ...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, policia: Hyri për të shuar sherrin, mbeti viktimë
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër.
Top Channel | 12-Jun-2019 09:06
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër.

Hyri për të shuar sherrin/ Arrestohen tre autorët e vrasjes në Vlorë
VLORË Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:00
VLORË Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori ...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 kushërinjtë
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:41
Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit e arrestuar ...

Përsëritet historia në Kotë, sherret që vranë dy administratorët
Policia e Vlorës ka vendosur në pranga autorët e ngjarjes ku mbeti i vrarë kryeadministratori i Kotës Argjil Gjoka. Ata janë tre kushërinjtë Bejtaj dhe sipas hetimeve të deritanishme, Gjoka u vra aksidentalisht gjatë ...
ABCNews | 12-Jun-2019 12:03
Policia e Vlorës ka vendosur në pranga autorët e ngjarjes ku mbeti i vrarë kryeadministratori i Kotës Argjil Gjoka. Ata janë tre kushërinjtë Bejtaj dhe sipas hetimeve të deritanishme, Gjoka u vra aksidentalisht gjatë ...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, arrestohen tre autorët e krimit
Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i Njësisë Kote. Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...
Telegraf | 12-Jun-2019 09:06
Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i Njësisë Kote. Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...

Sherr për pronat, si vdiq kreu i njësisë administrative Kote
VLORE Pak pas vrasjes së kreut të njësisë administrative Kote, Argjil Gjoka ‘Balkan Web’ zbardh të tjera detaje. Mësohet se administratori i cili mbeti viktimë sot, sapo kishte dalë nga shtëpia për të inspektuar rrugën ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 17:36
VLORE Pak pas vrasjes së kreut të njësisë administrative Kote, Argjil Gjoka ‘Balkan Web’ zbardh të tjera detaje. Mësohet se administratori i cili mbeti viktimë sot, sapo kishte dalë nga shtëpia për të inspektuar rrugën ...

Sherr në Tropojë, kushërinjtë përplasen me armë zjarri
Paraditen e sotme dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Sipas policisë situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, shtetasin ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 12:06
Paraditen e sotme dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Sipas policisë situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, shtetasin ...

Sherr në Tropojë, kushërinjtë përplasen me armë zjarri
Paraditen e sotme dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Sipas policisë situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, shtetasin ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 12:03
Paraditen e sotme dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Sipas policisë situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, shtetasin ...

Vrasja e administratorit, arrestohen 3 persona
Tre persona u arrestuan nga Policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njëri prej tyre është Arif Bejtaj, 19- vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...
ABCNews | 12-Jun-2019 09:21
Tre persona u arrestuan nga Policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njëri prej tyre është Arif Bejtaj, 19- vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...

Vrasja e kryekomunarit, arrestohen 3 persona
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër. Vrasja e ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 11:44
Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër. Vrasja e ...

U shkulte varëset e arit nga qafa grave, kapet 32-vjeçari në Elbasan
Është ndaluar në Elbasan një 32-vjeçar i cili akuzohet se ka kryer disa vjedhje në këtë qytet. Sipas policisë, i riu me iniciale G.S. është ndaluar në kuadër të operacionit “Floriri” dhe akuzohet për të paktën 2 ...
Telegraf | 11-Jun-2019 18:17
Është ndaluar në Elbasan një 32-vjeçar i cili akuzohet se ka kryer disa vjedhje në këtë qytet. Sipas policisë, i riu me iniciale G.S. është ndaluar në kuadër të operacionit “Floriri” dhe akuzohet për të paktën 2 ...

Vrasja e administratorit të Kotës në Vlorë, 3 në pranga
Tre persona u arrestuan nga policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njeri prej tyre është Arif Bejtaj, 19 vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...
TV Klan | 12-Jun-2019 09:14
Tre persona u arrestuan nga policia e Vlorës si autorë të dyshuar të vrasjes së kryetarit të Njësisë së Administrative Kotë. Sipas policisë njeri prej tyre është Arif Bejtaj, 19 vjeçari i cili mbeti i plagosur gjatë ...

Vlorë, ekzekutohet kreu i njësisë administrative Kotë
Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks.
Top Channel | 11-Jun-2019 16:02
Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved