ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 03:37

Shpërthen makina në afërsi të TEG-ut

Shpërthen makina në afërsi të TEG-ut
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 11:11
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...

Shpërthen makina në mes të rrugës, dalin pamjet
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 11:11
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...

Shkolla e Kuqe/ Shpërthen një bombol gazi
Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë. Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar. Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.
Telegraf | 11-Jun-2019 21:33
Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë. Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar. Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.

Shpërthen makina në afërsi të TEG-ut, dalin pamjet
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 11:01
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë. Një makinë është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar tërësisht, raporton newsbomb.al. Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka ...

VIDEO/ Shpërthen bombola e gazit në katin 5 te Shkolla e Kuqe
TIRANË Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë. Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar. Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 21:16
TIRANË Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë. Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar. Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin. ...

Zvicër: Hidhet në erë një antenë e telefonisë mobile
Një shpërthim i fuqishëm që ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së dielës në Denens të Kantonit Vaud ka shkatërruar një antenë të telefonisë mobile që shfrytëzohej nga kompanitë Swisscom dhe Salt. Policia e ...
AlbInfo | 10-Jun-2019 13:47
Një shpërthim i fuqishëm që ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së dielës në Denens të Kantonit Vaud ka shkatërruar një antenë të telefonisë mobile që shfrytëzohej nga kompanitë Swisscom dhe Salt. Policia e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved