ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:10

Prokurori i dosjes “339”, Vladimir Mara del i pastër në 3 kriteret

Prokurori i dosjes “339”, Vladimir Mara del i pastër në 3 kriteret
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara ka dalë sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit ku u hetua sipas 3 kritereve; atë të pasurisë, pastërtisë dhe figurës së aftësive profesionale.
Top Channel | 12-Jun-2019 13:31
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara ka dalë sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit ku u hetua sipas 3 kritereve; atë të pasurisë, pastërtisë dhe figurës së aftësive profesionale.

Vetingu/ Prokurori i Dosjes 339 del i pastër
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara, ka dalë sot në seancën dëgjimore përpara KPK-së. Mara është njëri prej kandidatëve për SPAK, dhe gjithashtu ka në dorë dosjen e famshme 339. Vlerësimi i tij është bërë sipas ...
Politiko | 12-Jun-2019 13:16
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara, ka dalë sot në seancën dëgjimore përpara KPK-së. Mara është njëri prej kandidatëve për SPAK, dhe gjithashtu ka në dorë dosjen e famshme 339. Vlerësimi i tij është bërë sipas ...

SPAK/ Prokurori Cena heq dorë nga gara, rezultoi me probleme në kriteret e rivlerësimit
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Së fundmi, ai ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë, kërkesën e tërheqjes nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. ...
Lexo | 12-Jun-2019 12:27
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Së fundmi, ai ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë, kërkesën e tërheqjes nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. ...

Krijimi i SPAK, tërhiqet nga gara prokurori Shkëlzen Cena
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Kërkesa e Shkëlzen Cenës, i cili aktualisht është prokuror në Dibër, u miratua ne mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë me 10 vota pro. ...
RTSH | 12-Jun-2019 12:26
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Kërkesa e Shkëlzen Cenës, i cili aktualisht është prokuror në Dibër, u miratua ne mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë me 10 vota pro. ...

SPAK/ Prokurori Shkëlzen Cena tërhiqet nga gara
Prokurori Shkëlzen Cena i ka bërë një kërkesë Këshillit të Lartë të Prokurorisë për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion, duke mos dhënë asnjë arsye se cilat janë shkaqet që e kanë shtyrë të ...
Politiko | 12-Jun-2019 12:10
Prokurori Shkëlzen Cena i ka bërë një kërkesë Këshillit të Lartë të Prokurorisë për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion, duke mos dhënë asnjë arsye se cilat janë shkaqet që e kanë shtyrë të ...

Krijimi i SPAK, prokurori Shkëlzen Cena tërhiqet nga gara
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. Kandidati nuk ka dhënë detaje për arsyet, që e kanë çuar drejt ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 11:33
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. Kandidati nuk ka dhënë detaje për arsyet, që e kanë çuar drejt ...

Garonte për SPAK, prokurori tërheq kandidaturën para vendimit të KPK-së
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion (SPAK). Kërkesa e tij u miratua me 10 vota pro, ndërkohë që ...
Lapsi | 12-Jun-2019 11:25
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion (SPAK). Kërkesa e tij u miratua me 10 vota pro, ndërkohë që ...

Kandidati për SPAK, Vladimir Mara të mërkurën përpara Vettingut
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara do i nënshtrohet procesit të rivlerësimit më 12 qershor, në orën 12:00. Njoftimi është bërë publik nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Trupa gjykuese përballë së cilës do ...
Gazeta Dita | 10-Jun-2019 19:32
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara do i nënshtrohet procesit të rivlerësimit më 12 qershor, në orën 12:00. Njoftimi është bërë publik nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Trupa gjykuese përballë së cilës do ...

Kandidat për SPAK-un, caktohet data e vetting-ut për Vladimir Marën
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara do i nënshtrohet procesit të rivlerësimit më 12 qershor, në orën 12:00. Njoftimi është bërë publik nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.
Top Channel | 10-Jun-2019 19:26
Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara do i nënshtrohet procesit të rivlerësimit më 12 qershor, në orën 12:00. Njoftimi është bërë publik nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved