ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

Policia italiane arreston shqiptarin dhe “kolegët e tij”, shisnin nëpër shkolla “drogën e Hitlerit”

Policia italiane arreston shqiptarin dhe “kolegët e tij”, shisnin nëpër shkolla “drogën e Hitlerit”
Një i arrestuar njëzetvjeçar dhe dy nga kolegët e tij , një shqiptar dhe një maroken, u paditën. Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin “Djemtë e Jashtëm” me qëllim parandalimin e shpërndarjes së drogës ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 17:25
Një i arrestuar njëzetvjeçar dhe dy nga kolegët e tij , një shqiptar dhe një maroken, u paditën. Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin “Djemtë e Jashtëm” me qëllim parandalimin e shpërndarjes së drogës ...

Arrestohet 28-vjeçari shqiptar, kapet me mbi 1 mln euro dorgë
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...
Telegraf | 12-Jun-2019 16:36
Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno. Guardia di ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved