ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:41

PS feston 28-vjetorin, Veliaj: E vetmja forcë që bën shtet

PS feston 28-vjetorin, Veliaj: E vetmja forcë që bën shtet
TIRANË Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:24
TIRANË Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...
Medial | 12-Jun-2019 13:10
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 13:04
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...

28 vjet PS, Bushati: PS ka pergjegjësinë për gjeneratën e re
TIRANE Përmes një postimi në facebook, ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati, vlerëson forcën politike ku bën pjesë si pasuri kombëtare e të gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:30
TIRANE Përmes një postimi në facebook, ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati, vlerëson forcën politike ku bën pjesë si pasuri kombëtare e të gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar ...

Ditmir Bushati: PS mbetet e vetmja alternativë serioze për drejtimin e vendit
Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë, perëndimore në ...
Lexo | 12-Jun-2019 13:00
Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë, perëndimore në ...

Ditmir Bushati: PS mbetet e vetmja alternativë serioze për drejtimin e vendit
Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë, perëndimore ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 12:29
Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë, perëndimore ...

28-vjetori i themelimit, Balla: PS forca politike më e besueshme për partnerët ndërkombëtarë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit Parlamentar, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjetin ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:40
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit Parlamentar, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjetin ...

Festa e PS/ Balla: Forca politike më e besueshme për ndërkombëtarët
Partia Sociaslite ka festuar këtë të mërkurë 28 vjetorin e themelimitë të saj. Në një postim në “Facebook”, kreu i grupit të PS, Taulant Balla shprehet se sot pas 28 vitesh PS është forca politike më e besueshme për ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:33
Partia Sociaslite ka festuar këtë të mërkurë 28 vjetorin e themelimitë të saj. Në një postim në “Facebook”, kreu i grupit të PS, Taulant Balla shprehet se sot pas 28 vitesh PS është forca politike më e besueshme për ...

28-vjetori, Taulant Balla: PS-ja, forca politike më e besueshme
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të saj. Me një shënim në “Facebook”, Taulant Balla shprehet se forca politike më e besueshme për ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:51
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të saj. Me një shënim në “Facebook”, Taulant Balla shprehet se forca politike më e besueshme për ...

Lulzim Basha e ka ditëlindjen në të njejtën datë me PS, sot festojnë të dy partitë
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sot diëlindjen, dhe me sa duket në partinë e tij janë përgatitur për ndonjë surprizë të këndshme. Por në të njejtën ditë, pra më 12 qershor është dhe “ditëlindja” e Partisë ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:43
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sot diëlindjen, dhe me sa duket në partinë e tij janë përgatitur për ndonjë surprizë të këndshme. Por në të njejtën ditë, pra më 12 qershor është dhe “ditëlindja” e Partisë ...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
Medial | 12-Jun-2019 11:40
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

Veliaj letër për qytetarët: Tirana vetëm sa e ka nisur rrugën e shkëlqimit
Pavarësisht zhvillimeve në politikë, ku presidenti Meta ka çdekretuar datën e zgjedhjeve duke i hapur rrugë shtyrjes së zgjedhjeve, kandidati i Partisë se Socialiste për Tiranën, Erion Veliaj u ka dërguar një letër të ...
Top Channel | 10-Jun-2019 14:42
Pavarësisht zhvillimeve në politikë, ku presidenti Meta ka çdekretuar datën e zgjedhjeve duke i hapur rrugë shtyrjes së zgjedhjeve, kandidati i Partisë se Socialiste për Tiranën, Erion Veliaj u ka dërguar një letër të ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:28
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 10:51
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
TV Klan | 12-Jun-2019 11:11
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

Dy ditëlindjet e 12 qershorit, selitë e partive në festë
Në mesin e tensioneve dhe një situate të paqartë politike, dy selitë e partive kryesore në vend sot kanë festë. Në kampin e së majtës, Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimit, pra reformimi i saj nga Partia e ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 11:15
Në mesin e tensioneve dhe një situate të paqartë politike, dy selitë e partive kryesore në vend sot kanë festë. Në kampin e së majtës, Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimit, pra reformimi i saj nga Partia e ...

“30 qershori po afrohet”/ Balla mesazh urimi për 28 vjetorin e PS: Forca më e besueshme politike
Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka uruar ditëlindjen 28-të të Partisë Socialiste. Në një mesazh në rrjetin social “Facebook”, Balla shkruan se PS është forca politike me e besueshme për partnerët ...
Lexo | 12-Jun-2019 11:09
Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka uruar ditëlindjen 28-të të Partisë Socialiste. Në një mesazh në rrjetin social “Facebook”, Balla shkruan se PS është forca politike me e besueshme për partnerët ...

Lulzim Basha e ka ditëlindjen në të njejtën datë me PS, sot festojnë të dy partitë
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sot diëlindjen, dhe me sa duket në partinë e tij janë përgatitur për ndonjë surprizë të këndshme. Por në të njejtën ditë, pra më 12 qershor është dhe “ditëlindja” e Partisë ...
Lexo | 12-Jun-2019 11:06
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sot diëlindjen, dhe me sa duket në partinë e tij janë përgatitur për ndonjë surprizë të këndshme. Por në të njejtën ditë, pra më 12 qershor është dhe “ditëlindja” e Partisë ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
Lexo | 12-Jun-2019 11:06
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

Veliaj uron socialistët për 28-vjetorin: E vetmja forcë politike që bën shtet
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
ABCNews | 12-Jun-2019 10:35
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved