ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:59

‘Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë’, PD zbardh detyrat që u janë caktuar degëve në 61 bashki

‘Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë’, PD zbardh detyrat që u janë caktuar degëve në 61 bashki
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.
Top Channel | 11-Jun-2019 21:16
Partia Demokratike ka bërë publik vendimin e marrë në Këshillin Kombëtar për formimin e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’ në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.

Këshilli Kombëtar i PD miraton strukturën që do mbrojë rendin demokratik në 61 bashki, më 30 qershor
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:07
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...

Këshilli Kombëtar i PD del me 5 vendime të rëndësishme
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:34
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...

Këshilli kombëtar i PD-së/ Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë, Basha: Asnjë pazar dhe negociata me Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...
Telegraf | 12-Jun-2019 10:16
Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, ...

Basha jep detaje për ‘Aleancën për Mbrojtjen e Demokracisë’: Synojmë ndryshimin e sistemit
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.
Top Channel | 11-Jun-2019 19:51
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’.

Basha: Krijimi i Aleancës Qytetare për të ndryshuar Shqipërinë
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:44
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...

PD angazhohet të mos lejojë zgjedhje farsë me Edi Ramën kryeministër
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...
Telegraf | 11-Jun-2019 21:02
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka dalë sot në disa vendime të qarta dhe të prera që lidhe me krizën politike, kushtetuese dhe institucionale në Shqipëri. Këshilli Kombëtar vlerëson së shkaktari i kësaj situate ...

Këshilli Kombëtar i PD miraton strukturën që do mbrojë rendin demokratik në 61 bashki
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 20:46
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë ka vendosur për krijimin e strukturës që do të mbrojë rendin demokratik në 61 bashkitë e vendit. Në këtë mbledhje është vendosur krijimi i ...

Lulzim Basha: Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë jo vetëm për të ardhur në pushtet, por për të ndryshuar Shqipërinë
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...
Telegraf | 11-Jun-2019 19:51
Aksioni kryesor politik pas zhvlerësimit zyrtar të datës 30 Qershor me dekretin e ri të Presidentit, nga ana e Partisë Demokratike dhe që pritet ta vendosë Këshilli Kombëtar, është krijimi i Aleancës Qytetare për ...

Komunikon fshehtas me Edi Ramën? Basha sqaron Këshillin Kombëtar
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:16
Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me dyer të mbyllura me Këshillin Kombëtar të PD. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “Balkanweb ” se nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, ...

Basha qetëson demokratët: Nuk ka asnjë marrëveshje midis meje dhe Edi Ramës, këtë radhë do e rrëzoj
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës. Basha ka deklaruar ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 19:28
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës. Basha ka deklaruar ...

PD: Rama kërcënon stabilitetin e vendit
Partia Demokratike ka vendosur në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në njoftimin për shtyp thuhet se misioni i saj është ndërgjegjësimi i qytetarëve për rrezikun që ...
TV Klan | 11-Jun-2019 23:44
Partia Demokratike ka vendosur në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në njoftimin për shtyp thuhet se misioni i saj është ndërgjegjësimi i qytetarëve për rrezikun që ...

Këshilli Kombëtar i PD miraton ngritjen e aleancave qytetare
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miratoi vendimin e kryesisë për ngritjen e Aleancave qytetare në 61 bashkitë e vendit në mbrojtje të demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura Basha ka hedhur poshtë zërat për ...
ABCNews | 11-Jun-2019 23:30
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miratoi vendimin e kryesisë për ngritjen e Aleancave qytetare në 61 bashkitë e vendit në mbrojtje të demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura Basha ka hedhur poshtë zërat për ...

Basha mbledh Këshillin Kombëtar
Partia Demokratike ka miratuar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura, Basha ka hedhur poshtë çdo zë që flet për një marrëveshje mes ...
TV Klan | 11-Jun-2019 23:23
Partia Demokratike ka miratuar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në mbledhjen me dyer të mbyllura, Basha ka hedhur poshtë çdo zë që flet për një marrëveshje mes ...

Basha qetëson demokratët: Nuk ka asnjë marrëveshje midis meje dhe Edi Ramës
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës.
Top Channel | 11-Jun-2019 19:08
Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, kryetari Lulzim Basha është përqëndruar gjatë në mohimin e lajmeve se është një arritur një marrëveshje me kryeministrin Edi Rama për zgjidhjen e krizës.

Njerëz! Ndalojani vrapin e çmendur Edi Ramës!
Anulimi i datës së zgjedhjeve me 30 qershor nga Presidenti Ilir Meta është një mundësi për të gjitha palët politike që të shmangin skenarin më të keq për vendin, që është përplasja. Por edhe pse akti juridik i kreut ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 11:01
Anulimi i datës së zgjedhjeve me 30 qershor nga Presidenti Ilir Meta është një mundësi për të gjitha palët politike që të shmangin skenarin më të keq për vendin, që është përplasja. Por edhe pse akti juridik i kreut ...

Zbulohet vendimi i Këshillit Kombëtar të PD-së: S’ka zgjedhje në 30 qershor
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë që u mblodh pasditen e së martës mori një sërë vendimesh të rëndësishme. Mësohet se në mbledhje është hartuar një rezolutë sipas së cilës është provuar para ...
Lapsi | 11-Jun-2019 20:27
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë që u mblodh pasditen e së martës mori një sërë vendimesh të rëndësishme. Mësohet se në mbledhje është hartuar një rezolutë sipas së cilës është provuar para ...

Basha: Nuk ka kanale të fshehta komunikimi me Ramën
Nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, kryetari i saj, Lulzim Basha, i ka kushtuar rëndësi të veçantë përgënjeshtrimit të çdo zëri që flet për marrëveshje të tij me Edi Ramën. Basha tha se “Edi ...
RTSH | 12-Jun-2019 09:24
Nga mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit Kombëtar të PD, kryetari i saj, Lulzim Basha, i ka kushtuar rëndësi të veçantë përgënjeshtrimit të çdo zëri që flet për marrëveshje të tij me Edi Ramën. Basha tha se “Edi ...

Detaje nga mbledhja e Këshillit, Basha: Jemi gati të mbrojmë rendin kushtetues
Një ditë pasi në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike u votua për ngritjen e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë‘, kryetari Lulzim Basha është shprehur sot në Këshillin Kombëtar se objektivi kryesor i ...
Top Channel | 11-Jun-2019 18:53
Një ditë pasi në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike u votua për ngritjen e ‘Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë‘, kryetari Lulzim Basha është shprehur sot në Këshillin Kombëtar se objektivi kryesor i ...

Këshilli Kombëtar i PD del me 5 vendime të rëndësishme
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...
Ina-Online | 12-Jun-2019 00:54
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike të Shqipërisë vendosi sot krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal. Vendimi siç raporton gazetari Klajdi Bodlli ishte unanim. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved