ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:59

Luan Rama i LSI nostalgjik për PS e Nanos, ja fotot që poston

Luan Rama i LSI nostalgjik për PS e Nanos, ja fotot që poston
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka zgjedhur të bëjë një urim ndryshe sot në 28-vjetorin e themelimit të PS-së. Përmes fotove të atyre që e themeluan atë parti në 1991, që Rama i kujton me respekt dhe i ndan me të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:47
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka zgjedhur të bëjë një urim ndryshe sot në 28-vjetorin e themelimit të PS-së. Përmes fotove të atyre që e themeluan atë parti në 1991, që Rama i kujton me respekt dhe i ndan me të ...

Luan Rama urim të veçantë në 28 vjetorin e themelimit të PS-së
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 15:55
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj: E vetmja forcë që bën shtet
TIRANË Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:24
TIRANË Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

DETAJET: PS feston themelimin, Rama dhe eksponentët më të lartë mblidhen bashku me mbështetësit në Tiranë
Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 15:08
Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i ...

Luan Rama uron socialistët: Ata që themeluan PS nuk mendonin që sot vlerat e saj do dominoheshin nga krimi
Ish-ministri dhe deputeti i PS, Luan Rama, ka uruar sot socialistët për 28-vjetorin e themelimit të partisë. Në një shënim në Facebook, Luan Rama kujton vlerat dhe parimet që sollën krijimin e kësaj partie dhe i ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:38
Ish-ministri dhe deputeti i PS, Luan Rama, ka uruar sot socialistët për 28-vjetorin e themelimit të partisë. Në një shënim në Facebook, Luan Rama kujton vlerat dhe parimet që sollën krijimin e kësaj partie dhe i ...

Luan Rama urim të veçantë në 28 vjetorin e themelimit të PS-së
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...
Medial | 12-Jun-2019 17:10
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...

28 -vjetori i PS-së, si ka ndryshuar partia e parë në Shqipëri
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit të saj. Që nga 12 Qershori i vitit 1991, kjo forcë politike ka pësuar ndryshime jo vetëm me emrin dhe drejtuesin e saj por edhe me mënyrën e organizimit, rregullat dhe ...
ABCNews | 12-Jun-2019 15:54
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit të saj. Që nga 12 Qershori i vitit 1991, kjo forcë politike ka pësuar ndryshime jo vetëm me emrin dhe drejtuesin e saj por edhe me mënyrën e organizimit, rregullat dhe ...

Sot pjesë e LSI, Luan Rama bëhet nostalgjik për 28-vjetorin e PS-së (FOTO)
Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka uruar të gjithë drejtuesit e Partisë Socialiste me rastin se 28 vjetorit të themelimit të kësaj force politike. Në mesazhin e tij, Luan Rama ka lënë pa përmendur vetëm kryetarin ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 16:42
Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka uruar të gjithë drejtuesit e Partisë Socialiste me rastin se 28 vjetorit të themelimit të kësaj force politike. Në mesazhin e tij, Luan Rama ka lënë pa përmendur vetëm kryetarin ...

28-vjetori i themelimit, Balla: PS forca politike më e besueshme për partnerët ndërkombëtarë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit Parlamentar, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjetin ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:40
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, njëherësh dhe Kryetar i Grupit Parlamentar, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjetin ...

FOTOT/ Themelimi i PS, Luan Rama uron gjithë drejtuesit e selisë rozë, përveç Edi Ramës: Sakrificat, janë bjerrë sot në lidhje me krimin
Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka uruar të gjithë drejtuesit e Partisë Socialiste me rastin se 28 vjetorit të themelimit të kësaj force politike. Në mesazhin e tij, Luan Rama ka lënë pa përmendur vetëm kryetarin ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 16:22
Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka uruar të gjithë drejtuesit e Partisë Socialiste me rastin se 28 vjetorit të themelimit të kësaj force politike. Në mesazhin e tij, Luan Rama ka lënë pa përmendur vetëm kryetarin ...

PS ka datëlindjen, ja ku do të festojnë Rama dhe Veliaj!
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit. Ndërkohë, mësohet se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS-së dhe kryeministri Rama do të jetë sot i pranishëm në takimin që do të ...
Dritare | 12-Jun-2019 16:01
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit. Ndërkohë, mësohet se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS-së dhe kryeministri Rama do të jetë sot i pranishëm në takimin që do të ...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 13:04
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...

Festa e PS/ Balla: Forca politike më e besueshme për ndërkombëtarët
Partia Sociaslite ka festuar këtë të mërkurë 28 vjetorin e themelimitë të saj. Në një postim në “Facebook”, kreu i grupit të PS, Taulant Balla shprehet se sot pas 28 vitesh PS është forca politike më e besueshme për ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:33
Partia Sociaslite ka festuar këtë të mërkurë 28 vjetorin e themelimitë të saj. Në një postim në “Facebook”, kreu i grupit të PS, Taulant Balla shprehet se sot pas 28 vitesh PS është forca politike më e besueshme për ...

Detajet e fundit/ PS ka datëlindjen, ja ku do të festojë Rama, Veliaj dhe eksponentët e lartë sëbashku me mbështetësit
Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i ...
Lexo | 12-Jun-2019 15:23
Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i ...

Sot, 28 vjetori i PS dhe…datëlindja e Lulzim Bashës
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...
Medial | 12-Jun-2019 13:10
Partia Socialiste feston këtë të mërkurë 28 vjetorin e krijimit të saj. PS u themelua në 12 qershor të vitit 1991 gjatë kongresit të 10-të të PPSH. Por nëse socialsitët festojnë themelimin e forcës së tyre politike, në ...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
Medial | 12-Jun-2019 11:40
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
TV Klan | 12-Jun-2019 11:11
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

28-vjetori, Taulant Balla: PS-ja, forca politike më e besueshme
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të saj. Me një shënim në “Facebook”, Taulant Balla shprehet se forca politike më e besueshme për ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:51
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka uruar anëtarët për 28-vjetorin e themelimit të saj. Me një shënim në “Facebook”, Taulant Balla shprehet se forca politike më e besueshme për ...

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 10:51
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët. Veliaj thotë se PS është e vetmja forcë ...

Dy ditëlindjet e 12 qershorit, selitë e partive në festë
Në mesin e tensioneve dhe një situate të paqartë politike, dy selitë e partive kryesore në vend sot kanë festë. Në kampin e së majtës, Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimit, pra reformimi i saj nga Partia e ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 11:15
Në mesin e tensioneve dhe një situate të paqartë politike, dy selitë e partive kryesore në vend sot kanë festë. Në kampin e së majtës, Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimit, pra reformimi i saj nga Partia e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved