ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:32

LONDËR – Amnesty International dënon dhunën e Moskës ndaj solidaritetit dhe të drejtave të njeriut

LONDËR – Amnesty International dënon dhunën e Moskës ndaj solidaritetit dhe të drejtave të njeriut
LONDËR, 12 qershor /MEDIAL-AFP/ – OJQ-ja, “Amnesty International” dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, ...
Medial | 12-Jun-2019 17:35
LONDËR, 12 qershor /MEDIAL-AFP/ – OJQ-ja, “Amnesty International” dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, ...

Amnesty International dënon dhunën e Moskës ndaj të drejtave të njeriut
Amnesty International dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, të mbledhur për të protestuar kundër ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 17:10
Amnesty International dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, të mbledhur për të protestuar kundër ...

Amnesty International dënon dhunën e Moskës ndaj të drejtave të njeriut
Amnesty International dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, të mbledhur për të protestuar kundër ...
Kosova Press | 12-Jun-2019 17:07
Amnesty International dënoi sot mospërfilljen e autoriteteve ruse për solidaritetin dhe të drejtat e njeriut pas arrestimit nga policia të disa qindra manifestuesve në Moskë, të mbledhur për të protestuar kundër ...

Qindra të arrestuar në protestën për gazetarin rus
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë, ata po kërkojnë dënim për policët që arrestuan gazetarin, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe lideri i opozitës, Alexei ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 17:02
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë, ata po kërkojnë dënim për policët që arrestuan gazetarin, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe lideri i opozitës, Alexei ...

Policia ruse arreston rreth 100 vetë dhe kreun e opozitës, Navalni
Policia ruse ka arrestuar kreun e opozitës Aleksei Navalny dhe rreth 100 njerëz të tjerë gjatë një proteste në Moskë, ku u bënë thirrje për ndëshkime ndaj policisë, e cila thuhet se sajoi akuza të rreme kundër një ...
Zeri Amerikes | 12-Jun-2019 16:54
Policia ruse ka arrestuar kreun e opozitës Aleksei Navalny dhe rreth 100 njerëz të tjerë gjatë një proteste në Moskë, ku u bënë thirrje për ndëshkime ndaj policisë, e cila thuhet se sajoi akuza të rreme kundër një ...

Qindra të arrestuar në protestën për gazetarin rus
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë. Protestuesit po kërkojnë që të dënohen policët që e arrestuan gazetarin hulumtues, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe ...
Arbresh | 12-Jun-2019 16:53
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë. Protestuesit po kërkojnë që të dënohen policët që e arrestuan gazetarin hulumtues, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe ...

Qindra të arrestuar në protestën për gazetarin rus
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë. Protestuesit po kërkojnë që të dënohen policët që e arrestuan gazetarin hulumtues, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:49
Qindra njerëz janë arrestuar në Moskë nga forcat e sigurisë. Protestuesit po kërkojnë që të dënohen policët që e arrestuan gazetarin hulumtues, Ivan Golunov. Në mesin e personave të arrestuar janë disa gazetarë dhe ...

Lirohet gazetari i akuzuar për drogë
Gazetari investigativ rus Ivan Golunov rifiton lirinë, pas arrestimit të tij pak ditë më parë, që ngjalli një reagim të gjerë publik në Rusi. I përlotur kur pa pritjen nga kolegët në dyert e komisariatit, Golunov u ...
TV Klan | 12-Jun-2019 14:24
Gazetari investigativ rus Ivan Golunov rifiton lirinë, pas arrestimit të tij pak ditë më parë, që ngjalli një reagim të gjerë publik në Rusi. I përlotur kur pa pritjen nga kolegët në dyert e komisariatit, Golunov u ...

Protesta në Rusi, ndalohet lideri i opozitës
Policia ruse ndaloi të paktën 94 persona, përfshirë liderin e opozitës Alexei Navalny, në protestën e mbajtur në Moskë në mbështetje të një gazetari, ndaj të cilit ishin ngritur akuza false. Manifestuesit kërkuan ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 16:30
Policia ruse ndaloi të paktën 94 persona, përfshirë liderin e opozitës Alexei Navalny, në protestën e mbajtur në Moskë në mbështetje të një gazetari, ndaj të cilit ishin ngritur akuza false. Manifestuesit kërkuan ...

Arrestimi i gazetarit Ivan Golunov, një pikë kthese në shoqërinë ruse
????? ???????: kjo shprehje ruse që do të thotë pikë vlimi – pika kur ka arritur kulmi – është ndoshta mënyra më e mirë për të përshkruar se si një numër në rritje i rusëve ndjehen për arrestimin e Ivan Golunov. ...
Portalb | 12-Jun-2019 16:28
????? ???????: kjo shprehje ruse që do të thotë pikë vlimi – pika kur ka arritur kulmi – është ndoshta mënyra më e mirë për të përshkruar se si një numër në rritje i rusëve ndjehen për arrestimin e Ivan Golunov. ...

RUSI – Vijon saga e arrestimit të opozitarit Navalny
MOSKË, 12 qershor /MEDIAL-AFP-ANSA/ – Opozitari kryesor i Kremlinit, Aleksei Navalny u arrestua sot nga policia gjatë një marshimi në Moskë në mbështetje të gazetarit Ivan Golunov, i akuzuar për trafik droge përpara se ...
Medial | 12-Jun-2019 13:40
MOSKË, 12 qershor /MEDIAL-AFP-ANSA/ – Opozitari kryesor i Kremlinit, Aleksei Navalny u arrestua sot nga policia gjatë një marshimi në Moskë në mbështetje të gazetarit Ivan Golunov, i akuzuar për trafik droge përpara se ...

Vijon saga e arrestimit të opozitarit Navalny
Opozitari kryesor i Kremlinit, Aleksei Navalny u arrestua sot nga policia gjatë një marshimi në Moskë në mbështetje të gazetarit Ivan Golunov, i akuzuar për trafik droge përpara se të shpallej i pafajshëm dhe të lirohej ...
Kosova Press | 12-Jun-2019 13:39
Opozitari kryesor i Kremlinit, Aleksei Navalny u arrestua sot nga policia gjatë një marshimi në Moskë në mbështetje të gazetarit Ivan Golunov, i akuzuar për trafik droge përpara se të shpallej i pafajshëm dhe të lirohej ...

Rusia liron gazetarin e pavarur Ivan Golunov
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqje të rrallë mbështetëse në publik, ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 09:38
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqje të rrallë mbështetëse në publik, ...

Rusia liron gazetarin dhe njofton se do të hetohen rrethanat e arrestimit të tij
Ministri i Brendshëm i Rusisë, Vladimir Kolokoltsev, njoftoi se gazetari investigativ Ivan Golunov është tashmë në gjendje të lirë dhe jo më në arrest shtëpie. Ministri Golunov gjithashtu njoftoi se autoritetet po ...
Zeri Amerikes | 11-Jun-2019 20:27
Ministri i Brendshëm i Rusisë, Vladimir Kolokoltsev, njoftoi se gazetari investigativ Ivan Golunov është tashmë në gjendje të lirë dhe jo më në arrest shtëpie. Ministri Golunov gjithashtu njoftoi se autoritetet po ...

Rusi, regjimi dorëzohet para irritimit publik
Shteti rus është dorëzuar përpara indinjimit publik që shkaktoi arrestimi i një gazetari, që denonconte korrupsionin, duke vendosur lirimin e tij. Reporteri Ivan Golunov ishte arrestuar nën akuzën e trafikut të drogës, ...
ABCNews | 11-Jun-2019 19:36
Shteti rus është dorëzuar përpara indinjimit publik që shkaktoi arrestimi i një gazetari, që denonconte korrupsionin, duke vendosur lirimin e tij. Reporteri Ivan Golunov ishte arrestuar nën akuzën e trafikut të drogës, ...

Rusi, regjimi dorëzohet para irritimit publik
Shteti rus është dorëzuar përpara indinjimit publik që shkaktoi arrestimi i një gazetari, që denonconte korrupsionin, duke vendosur lirimin e tij. Reporteri Ivan Golunov ishte arrestuar nën akuzën e trafikut të drogës, ...
Medial | 11-Jun-2019 19:44
Shteti rus është dorëzuar përpara indinjimit publik që shkaktoi arrestimi i një gazetari, që denonconte korrupsionin, duke vendosur lirimin e tij. Reporteri Ivan Golunov ishte arrestuar nën akuzën e trafikut të drogës, ...

Rusia liron gazetarin e pavarur Ivan Golunov
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqjë të rrallë mbështetëse në publik, ...
EkonomiaOnline | 11-Jun-2019 18:32
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqjë të rrallë mbështetëse në publik, ...

Rusia liron gazetarin e pavarur Ivan Golunov
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqjë të rrallë mbështetëse në publik, ...
Klan Kosova | 11-Jun-2019 18:25
Rusia ka hedhur poshtë të gjitha akuzat kundër një gazetari hulumtues i akuzuar për shitjen e substancave narkotike, pas një proteste masive të publikut për këtë rast. Në një shfaqjë të rrallë mbështetëse në publik, ...

Rusia e liron nga akuzat gazetarin Golunov
Ministria e Brendshme e Rusisë ka njoftuar se autoritetet e drejtësisë në këtë vend i kanë hedhur poshtë akuzat ndaj gazetarit Ivan Golunov dhe se ai do të lirohet edhe nga arresti shtëpiak. Golunov në të kaluarën është ...
Arbresh | 11-Jun-2019 16:52
Ministria e Brendshme e Rusisë ka njoftuar se autoritetet e drejtësisë në këtë vend i kanë hedhur poshtë akuzat ndaj gazetarit Ivan Golunov dhe se ai do të lirohet edhe nga arresti shtëpiak. Golunov në të kaluarën është ...

Pas reagimeve të shumta, Rusia e liron nga akuzat gazetarin Golunov
Ministria e Brendshme e Rusisë ka njoftuar se autoritetet e drejtësisë në këtë vend i kanë hedhur poshtë akuzat ndaj gazetarit Ivan Golunov dhe se ai do të lirohet edhe nga arresti shtëpiak. Golunov në të kaluarën është ...
Gazeta Express | 11-Jun-2019 16:45
Ministria e Brendshme e Rusisë ka njoftuar se autoritetet e drejtësisë në këtë vend i kanë hedhur poshtë akuzat ndaj gazetarit Ivan Golunov dhe se ai do të lirohet edhe nga arresti shtëpiak. Golunov në të kaluarën është ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved