ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:08

Kryeprokurori i ri dhe SPAK zgjidhen brenda qershorit

Kryeprokurori i ri dhe SPAK zgjidhen brenda qershorit
Brenda muajit qershor do të përcaktohet emri i prokurorit të ri të përgjithshëm si dhe do të përzgjidhen anëtarët e Strukturës së posaçme antikorrupsion. KLP do të rendisë tre emrat që do ti shkojnë kuvendit për kreun e ...
Illyriapress | 12-Jun-2019 16:22
Brenda muajit qershor do të përcaktohet emri i prokurorit të ri të përgjithshëm si dhe do të përzgjidhen anëtarët e Strukturës së posaçme antikorrupsion. KLP do të rendisë tre emrat që do ti shkojnë kuvendit për kreun e ...

Kryeprokurori i ri do të përcaktohet brenda 16 qershorit
Brenda datës 16 qershor do të përcaktohet emri i prokurorit të ri të përgjithshëm si dhe do të përzgjidhen anëtarët e Strukturës së posaçme antikorrupsion. KLP do të rendisë tre emrat që do ti shkojnë kuvendit për kreun ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 16:08
Brenda datës 16 qershor do të përcaktohet emri i prokurorit të ri të përgjithshëm si dhe do të përzgjidhen anëtarët e Strukturës së posaçme antikorrupsion. KLP do të rendisë tre emrat që do ti shkojnë kuvendit për kreun ...

SPAK/ Prokurori Cena heq dorë nga gara, rezultoi me probleme në kriteret e rivlerësimit
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Së fundmi, ai ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë, kërkesën e tërheqjes nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. ...
Lexo | 12-Jun-2019 12:27
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Së fundmi, ai ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë, kërkesën e tërheqjes nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. ...

Krijimi i SPAK, tërhiqet nga gara prokurori Shkëlzen Cena
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Kërkesa e Shkëlzen Cenës, i cili aktualisht është prokuror në Dibër, u miratua ne mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë me 10 vota pro. ...
RTSH | 12-Jun-2019 12:26
Prokurori Shkëlzen Cena është tërhequr nga gara për të qenë anëtarë i SPAK. Kërkesa e Shkëlzen Cenës, i cili aktualisht është prokuror në Dibër, u miratua ne mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë me 10 vota pro. ...

SPAK/ Prokurori Shkëlzen Cena tërhiqet nga gara
Prokurori Shkëlzen Cena i ka bërë një kërkesë Këshillit të Lartë të Prokurorisë për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion, duke mos dhënë asnjë arsye se cilat janë shkaqet që e kanë shtyrë të ...
Politiko | 12-Jun-2019 12:10
Prokurori Shkëlzen Cena i ka bërë një kërkesë Këshillit të Lartë të Prokurorisë për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion, duke mos dhënë asnjë arsye se cilat janë shkaqet që e kanë shtyrë të ...

Krijimi i SPAK, prokurori Shkëlzen Cena tërhiqet nga gara
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. Kandidati nuk ka dhënë detaje për arsyet, që e kanë çuar drejt ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 11:33
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion. Kandidati nuk ka dhënë detaje për arsyet, që e kanë çuar drejt ...

Garonte për SPAK, prokurori tërheq kandidaturën para vendimit të KPK-së
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion (SPAK). Kërkesa e tij u miratua me 10 vota pro, ndërkohë që ...
Lapsi | 12-Jun-2019 11:25
Prokurori Shkëlzen Cena ka paraqitur pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) kërkesën për t’u tërhequr nga gara për Strukturën e Posaçme Antikorrupsion (SPAK). Kërkesa e tij u miratua me 10 vota pro, ndërkohë që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved