ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:42

KGjK-ja formoi Panelet Hetimore për përgjegjësinë disiplinore të gjyqtarëve

KGjK-ja formoi Panelet Hetimore për përgjegjësinë disiplinore të gjyqtarëve
Siç njofton kumtesa, Këshilli, filloi takimin me shqyrtimin e propozimit të Kryetarit të Gjykatës Themelore të Mitrovicës, për caktimin e ushtruesit të detyrës së gjyqtarit mbikëqyrës në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:52
Siç njofton kumtesa, Këshilli, filloi takimin me shqyrtimin e propozimit të Kryetarit të Gjykatës Themelore të Mitrovicës, për caktimin e ushtruesit të detyrës së gjyqtarit mbikëqyrës në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, ...

KGjK-ja formoi Panelet Hetimore për përgjegjësinë disiplinore të gjyqtarëve
Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGJK), ka mbajtur takimin e 219-të me radhë, nën udhëheqjen e Kryesuesit, Skënder Çoçaj, me ç’rast janë diskutuar dhe miratuar pikat sipas rendit të ditës. Siç njofton kumtesa, Këshilli, ...
Arbresh | 12-Jun-2019 16:46
Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGJK), ka mbajtur takimin e 219-të me radhë, nën udhëheqjen e Kryesuesit, Skënder Çoçaj, me ç’rast janë diskutuar dhe miratuar pikat sipas rendit të ditës. Siç njofton kumtesa, Këshilli, ...

KGJK-ja miraton listën prej 70 gjykatësve që do jenë në panele hetimore
Përzgjedhja e gjykatësve u bë me anë të shortit, pasi që siç tha kryesuesi i KGJK-së, Skënder Çoçaj, paraprakisht propozimet kishin ardhur nga ana e kryetarëve të gjykatave. Fillimisht, me anë të shortit u zgjodhën 73 ...
Lajminet | 12-Jun-2019 14:36
Përzgjedhja e gjykatësve u bë me anë të shortit, pasi që siç tha kryesuesi i KGJK-së, Skënder Çoçaj, paraprakisht propozimet kishin ardhur nga ana e kryetarëve të gjykatave. Fillimisht, me anë të shortit u zgjodhën 73 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved